Jump to content

Какъв телефон да си купя?


Recommended Posts

Е то ако ми работеше читаво Ц3-00 -та, хич и нямаше да се оглеждам да го сменям, ама взе да сдава багажа. И като ще се дават пари за нов телефон, та поне да е верно някакво чудо на техниката.

Иначе мен много ме е яд да давам такива пари за телефон. По-добре за самолетни билети.

Благодаря за обективното мнение.

Все пак кое накланя везните в полза на Самсунга от твоя гледна точка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по-хубава графика, по-хубав дизайн, по-голям дисплей, по-женствен (повече глезотийки и ефекти има). Тези, който са по-навътре с функциите казват, че това е най-добрият смартфон на пазара в момента, доста по-бърз от Iphone. Всъщност, ако решиш да заложиш на IPhone, четох, че следващата версия излиза на пазара през есента, така че може да са измислили нещо ново, знае ли човек...

Ползвам ги и двата упоредно, но някак Samsung ми е повече за разкош, Iphone за работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@danish, петицата ще бъде обявен септември. Не мисля, че сега е момента да си купиш 4S. Ще се чувстваш леко прецакана, така да се каже. :)По темата: Самсунга е по-добрия телефон отвътре, Айфона е по-добрия отвън. Надявам се, че ме разбра.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак кое накланя везните в полза на Самсунга от твоя гледна точка?

като гледам, тя говори за iPhone 4, не 4S, защото иначе това за бързината и качеството на снимките ще е голяма глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

петицата ще бъде обявен септември.

И да е изчака, едва ли ще бъде някаква революция дето да смае всички, единствено цената на 4С ще падне, и аз бих избрал него точно тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да е изчака, едва ли ще бъде някаква революция дето да смае всички, единствено цената на 4С ще падне, и аз бих избрал него точно тогава.

Така е, но мисля, че 4 инча с по-висока резлоюция са достатъчен стимул(плюс по-добър хардуер, предполагам). А и 4S няма да падне много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да му сложат 1 гб рам. Тия 4 ядрени процесори са безмислени.

Съгласен съм, даже бих си дал две от четирите ядра за още 1 гига РАМ. Ама все пак цифирте продават, така, че... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам, тя говори за iPhone 4, не 4S, защото иначе това за бързината и качеството на снимките ще е голяма глупост.

за 4 говори. Аз имам 4s и потвърждавам, че е по-бавен, иначе прави по-хубави снимки, но самсунга е по-голям телевизор... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 4 говори. Аз имам 4s и потвърждавам, че е по-бавен, иначе прави по-хубави снимки, но самсунга е по-голям телевизор... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.1

Объркал си се нещо,не може да бъде това нещо.Ти си се заблудил,говорим за ябълка rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал си се нещо,не може да бъде това нещо.Ти си се заблудил,говорим за ябълка rolleyes.gif

Аз ползвам ябълка и съм фен на ябълка, в момента пиша от ябълка и ще си взема новата ябълка като излезе, но самсунга е по-нов и по-бърз. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...