Jump to content

LandiRenzo OMEGAS OBD II


Recommended Posts

Колега, наистина няма смисъл да пишеш повече. Постовете ти са рекламни, пълни с дезинформация и липса на всякаква конкретика.

Просто не разбирам защо те търпят и не пишеш само в платените раздели.

Конкретни забележки:

- компютрите еднакви ли са (както твърдиш в други постове) или различни?

- последно правили ли сте чипнат 2.7т (щеше да проверяваш), малко е смешно да търдиш, че няма проблем за 300кс от 1.8Т, а 2.7 да не може да направите :)/>/> (предполагам, нямате уговорка с колега с олроуда да му направите настройка при евентуален чип, защото просто уредбата му не е предвидена за такъв);

- ще кажеш ли накрая какви са тия тайни протоколи за ОБД, с които работи ЛР;

- можеш ли веднъж ясно черно на бяло да напишеш какви са разликите между отделните системи на ЛР или така е по-лесно - винаги да си от позицията на притежаващ информация и можещ да затапи друго мнение, но никога не казващ всичко докрай?

Колега за рекламата си плащаме и няма нужда да се правим на просяци.Тук единствено пиша за да помогна с каквото мога.Грешка е че влизам в спор разни малоумници които са във форума да плюят и обслужват нечии интереси.Бях се отказал да пиша но някои колеги в този форум ме убедиха в обратното.Още веднъж съжалявам че се подведох на провокациите но всеки човек си има нерви.Никъде не съм казвал че компютрите които АЕБ произвежда са еднакви с тези които са за ЛР и другите производители на ГИ.Винаги съм твърдял че другите купуват от АЕБ която е фирма от Ланди груп и естествено за собственото производство ще предлага най доброто.Не съм проверявал правен ли е чипнат 2,7.Клиента с 270или 290кс на който монтирахме е тук и можеш на лично да питаш за повече инфо.Имаме клиент от този форум който иска да поставя но нямаме достатъчно време за такъв монтаж(всичко е страшно завряно и отнема много време)а времето е пари.Не се сещам каква е била уговорката с монтирана вече система.Може да му пишеш на лични.Кой говори за тайни протоколи по ОБД.Има тайни при директните инжекции които другите нямат но те не са тема на това питане.Системите са много и няма как да направя съпоставка между всички.По нагоре съм описал кой от производителите в кой сегмент се намира.Разликата както казах и тогава е в компове,софт,инжектори,редуктор изпарители.В сайта ни е описана почти всяка система и ако има конкретно питане за конкретен детайл или група бих могъл да отговоря но да пиша романи с характеристики и т.н. няма как да стане.Изисква много време и да се представя инфо на тепсия на конкуренцията няма как да стане.Не е позволено и да се представят разликите между различните марки.Лек ден и ако имаш конкретен въпрос заповядай!

Редактирано от landir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за рекламата си плащаме и няма нужда да се правим на просяци.

Платили сте си и за форума ли ? некакси не ми се вярва.

Тук единствено пиша за да помогна с каквото мога.

Кажи как точно помагаш като плюеш по другите производители на газови, че са скапани и за нищо не стават. бахти помоща.

Грешка е че влизам в спор разни малоумници които са във форума да плюят и обслужват нечии интереси.Бях се отказал да пиша но някои колеги в този форум ме убедиха в обратното.Още веднъж съжалявам че се подведох на провокациите но всеки човек си има нерви.

Визираш жимиб и другия солташак ли ? Щото аз нито съм се регнал вчера, нито обслужвам некви интереси. Колко трябва да си сдухан за да помислиш, че така може да прави някой ? Или просто вие го правите и мислите, че всички са като вас ?

Никъде не съм казвал че компютрите които АЕБ произвежда са еднакви с тези които са за ЛР и другите производители на ГИ.Винаги съм твърдял че другите купуват от АЕБ която е фирма от Ланди груп и естествено за собственото производство ще предлага най доброто.

Пълна глупост. Ако беше вярно, нямаше да предлагате толкова ограничен компютър по обд. Т.е. има по малко възможности отколкото предлагат конкурентите.

Не съм проверявал правен ли е чипнат 2,7.Клиента с 270или 290кс на който монтирахме е тук и можеш на лично да питаш за повече инфо.Имаме клиент от този форум който иска да поставя но нямаме достатъчно време за такъв монтаж(всичко е страшно завряно и отнема много време)а времето е пари.Не се сещам каква е била уговорката с монтирана вече система.Може да му пишеш на лични.Кой говори за тайни протоколи по ОБД.Има тайни при директните инжекции които другите нямат но те не са тема на това питане.Системите са много и няма как да направя съпоставка между всички.По нагоре съм описал кой от производителите в кой сегмент се намира.Разликата както казах и тогава е в компове,софт,инжектори,редуктор изпарители.В сайта ни е описана почти всяка система и ако има конкретно питане за конкретен детайл или група бих могъл да отговоря но да пиша романи с характеристики и т.н. няма как да стане.Изисква много време и да се представя инфо на тепсия на конкуренцията няма как да стане.Не е позволено и да се представят разликите между различните марки.Лек ден и ако имаш конкретен въпрос заповядай!

Пак нищо не казваш. Ем каза, че нямате в момента работа/клиенти ем сега времето било пари. Некакси не се връзват нещата. А това, че ви забранявали да кажете каква е разликата между моделите е върха на глупоста. Как като клиент ще ме убедиш, да си сложа еди кой си модел като не знаеш с какво е по добър. Ти да не си само за хамалската работа в некой сервиз за ГИ-та и да ни поливаш тука.

Ето селянията надделя в душата на общия работник:

Стига си се лигавил и изопачавал думите ми че ще ти еба мамата проста! От къде знаеш какви възможности има компа по ОБД е копеле просто?Има много повече е тъпанар.Мамати да е еба проста знаеш ли че по закон нямаш право да правиш съпоставка между различни марки е урод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнахте го на спамилня! Който си кара Фобос - да си кара Фобос! Стига сте се месили по другите теми.

По темата: АДСКИ съм доволен от ГИ Ланди-Ренцо, монтиран на 3 различни марки автомобили :gut:!

Сега ако пак каже някой, че е реклама ... :steinigung:

За препирни и глупави коментари си има ЛС - ползвайте тях. Чак не стигна една тема та се почна по всички - не сте малки деца :steinigung: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнахте го на спамилня! Който си кара Фобос - да си кара Фобос! Стига сте се месили по другите теми.

Еми да де. Ама тоя почна във всяка тема да плюе фобоса и рейките рейл. А нито един път не се е обосновал защо някъде ланди е по добро от другите. Само общи приказки.

пс Не съм с фобос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общака не спира да показва колко е проС, без да съм му отговарял:

Какво се оправдаваш бе боклук?Не виждаш ли колко си тъп?За фобос нищо не съм казал а за рейла ти казах.Много уважавам собственика за да изнеса неща от кухнята.Аз има за какво да си хабя нервите-заработвам от това ами ти защо?Или си зависим или много тъп.Второто е по вероятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама не спира да ми пише да покаже колко е проС, не разбирам що направо тука не пише така и така не му отговарям:

Прост е на майка ти сина събиран от хасъра с лъжица!По подло гадно,гнусно човече няма!Да знаеш темата е друга а това което е ЛС се отнася за теб лично и не засяга отношението ми към форума изпражнение животинско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Хубави уредби са и те.

Но аз като проучвах навсякъде всички казваха, че Landi Renzo Omegas OBD2 е една идея по-класната уредба от двете.

Която и да избереш няма да сбъркаш мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва и следващият въпрос, къде да бъде направен монтажа, защото и това било от изключително значени, поне по това, което четох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Романо - Каравелгаз.

За Ланди - автокомплекс Маргел, Ботевградско шосе 441 - това им е официалният представител и се справят повече от добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КараМелгаз по-добре го пропусни. Писах в една тема точно защо,не ми се изпада пак в подробности, но в общи линии забравяш за друг сервиз после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...