Jump to content

Мнение за две обяви А3


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11335363395316084&f1=details

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11344368640295525&f1=details

изкажете си мнението по тези обяви, ако забелязвате проблеми споделете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично чта ми изглежда добре,фугите са равномерни,добре изглежда,джантите са си и те скъпички аз гласувам за 1та,цената не е различна от другата и си има доста неща по нея за които после трябва да се бръкнеш,само моторите не знам как са и как работят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така от пръв поглед първата си личи,че е по-гледаната кола и както каза колегата преди мен,по изгодна за това което получаваш.Втората е по-нова и като гледам,малко по-високо ниво на оборудване!Трябва да се видят и двете,но слагам + за 1-вата при положение че свали минимум 300лв,все пак е 98-ма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете се продават от доста време и може би има причина за това. Иначе от двете определено първата изглежда по "читава". Тази сивата съм почти сигурен, че волана и фаровете са сменяни в следствие на някаква интервенция свързана с нещо като леко предно удърче :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата се продава от поне 2 години, че и повече....

Ходил съм да я гледам за познат толкова отдавна, че се сетих едва като видях салона :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истина е,че от дълго време седят обявите:За написаните километри 165 и 145хил. Тези Ауди-та трябва да'' светят'' както вътрешно така и външно,а то не е така,Моето го взех на 257 000хил. изглежда много по добре от двете.Но като цяло + за 1-вото.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък като видя гърнета, алтернативни огромни джанти, илиенски фарки, окачвания и т.н. бягам далеч, тия коли рядко се влагат пари в тях за подръжка, повечето кичат и карат с приста ойл, да има за лепенки и светодиоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък като видя гърнета, алтернативни огромни джанти, илиенски фарки, окачвания и т.н. бягам далеч, тия коли рядко се влагат пари в тях за подръжка, повечето кичат и карат с приста ойл, да има за лепенки и светодиоди.

айде молим, и аз съм със 17ки на 20мм фланец, ама с приста само ще полея на капака, ако реша да я паля...

по темата - сивата десния фар не се чуства много на място май..

черната като цяло по- има вид. Макар че моя волан като взех колата беше уж на 195 хил , и 10 хил по-късно изглежда по-добре от тоя. И тия стрелки не знам дали така трябва да изглеждат...

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелките най-вероятно са от ТТ .

В сивата ме радва само салона от с3.

Трябват ми още мнения за черната някакси с недовере я гледам.Да питам какво "може" малкото дисплеийче между обортомера и скоростомера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък като видя гърнета, алтернативни огромни джанти, илиенски фарки, окачвания и т.н. бягам далеч, тия коли рядко се влагат пари в тях за подръжка, повечето кичат и карат с приста ойл, да има за лепенки и светодиоди.

:zustimm::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11345052541402219&f1=details

А тази като гледам няма забележка по интериора и екстериора но някои гледал ли я е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...