Jump to content

Клубен календар 2013


Wizi

Recommended Posts

Привет на всички! :)

С радост Ви представяме нашия първи ( :redface: ) клубен календар за 2013 година!

Състои се от 6 листа, вертикално разположен с размер 48х33см със спирала за закачане и картонен гръб за устойчивост.

Цена: 7лв

За поръчки се обръщайте на лично съобщение към колегата Drob4o

Снимки на календара:

xtkHh.pngp59za.pngaeE7e.pngqcVFw.pngMAMWn.png5pOi2.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правете спокойно заявки до неделя вечер! Понеделник тръгват по Еконт първите доставки на всички заявили до този момент! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да поздравя ръководството за създадената организация! респект!

станал е доста хубав, аз лично ще се възползвам от бройки. вярвам, че бързо ще се изчерпат бройките, но като отправна точка ще послужи доста добре за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не :(

Жалко, и аз бих си сложил един в офиса. Нищо, и догодина е година, дано не забравя да повдигна въпроса, когато стане време. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде записах и аз два броя - готин е стана календара определено :)

За догодина може да се помисли да се отбележат и официалните празници - Коледа, Великден, 24ти май едно друго ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменската група се радваме вече на календарите. Е засега само аз де, но неделя ще ги раздам на останалите. На живо е още по-готин календара :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за календара, както и за организацията по подготовката и отпечатването му! Адмирации за хората, които стоят зад това начинание!

Изразявам благодарност, че моя снимка е една от избраните! Дерзайте и не губете ентусиазъм и страст към всяка идея или инициатива с което се заемете!

Лично си закупих и получих своевременно няколко бройки, които гордо да подаря на приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Поредната партида календари тръгна днес сутринта по адреси!

Благодарим за търпението, което проявихте и ни извинете за забавянето покрай празниците.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес наредих да бъде унищожен един календар, който седи повече от седмица в офис на фирма Еконт в гр. Враца и чака заръчалия го "колега" от форума да си го вземе. Ако трябваше да се върне обратно ще е нужно да заплатим пътят му обратно до нас, което предвид цената на календара не е рентабилно.

Това е вторият такъв случай, което ме кара да продължавам да не мога да си го обясня.

Смятам за изключително несериозно подобно отношение за такава смешна сума. Моля Ви да НЕ провеждате повече такива експерименти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...