Jump to content

Молба за помощ


Sag

Recommended Posts

Пиша тук, за да се види от най-много хора и въпроса е спешен.

Колегата wasaby е малко позакъсал в Бургас и има нужда от доверен сервиз и/или майстор. Моля по най-бързия начин да ми напишете координати тук, за да му ги предам.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря. Специално на Sag, в неделя вечер се занимаваше с мойте грижи, момчето. Наистина имах нужда от сервиз в Бургас, но се оказа, че от Булинс искат колата в София за оглед. Аз се надявах, да ми я оправят в Бургас и да си я прибера, но не стана.

Иначе за пореден път да ви подсетя, че на пътя Бургас - Слънчев Бряг е бойно поле. Смея да твърдя, че пострадах при абсолютно никаква вина от моя страна(така мислят и полицайте). Внимавайте! най-приятелски го казвам

Редактирано от wasaby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Труд имаше снимка на катастрофа между Ауди/видя ми се Б4 Авант/ и Меган Купе.Говореше се за човек в кома.Стискам палци всичко да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях темата, когато вече с нищо не можех да помогна. Сега по морето е лудница, а пътищата са ни ужасни.

Карайте моля ви на 8 очи, защото слънцето идва в повече на доста хора и се стават глупости..

Къде потъна оная тема с номерата за Ауди Пътна Помощ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=12094

ето я бре Godo ,седи си отгоре в извън темата подфорум!! :huh:

а по темата ,на този път винаги е било боино поле!!!аз за тва си минавам отгоре през селата!!!преди 2 години един гръцки мерцедес от зверския удар се беше взривил и всички на место -1 ден беше затворен пътя :hilezh: ама само тоя случаи да е -с мед да го намажем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 2-3 пъти на седмица пътувам по този път и винаги има катастрофи.

Причината е,че пътя е тесен и е пълно с камиони и автобуси които пълзят с 60-70км и изнервените шофьори предприемат опасни изпреварвания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накратко да ви разкажа: при къмпинг Ахелой, един човечец от Генерал Тошево решава да излезе от земен път, да направи ляв завой и да се включи на главен път. Карах в пакет с някакви коли, но знам че там има бензиностанция и отпуснах педала... и някакво разстояние се отваря между мен и предната кола и нашия решава че той е наред, та за мен не останаха много варианти- в него(рено клио 100годишно), в пътен знак или в канавката. избрах канавката. И по-добре, че деди беше с три внучета а аз поне с 80км/ч. Жена му казала, че може... едва ли ме е видял въобще. Та полицайте писаха в протокола, че съм предприел спасителна маневра. За мое щастие няма пострадали хора, само проблеми по ходовата част на колата ми. Извода ми е, че колкото и да мисля че внимавам, пак не е достатъчно... винаги ще има някои номер с ТХ...

Редактирано от wasaby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле кви откаченяци има на пътя.Както казва един мой любимец:"Слууушам и не вярвам на очите си".После за кво при катастрофи имало побои кво нема да има аз ако бех тоя щях да го попилея :hilezh:

Хубавото е,че на теб ти нищо.майната и на колата.Тя е само купчина ламарина,важното е,че няма пострадали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно ги е напекло ама яко.Вчера един дядка с Алеко на светофар ми отнема предимството и де ли напъва да мине пръв,и то с дете на задната седалка.Чудех се него ли да гледам да го не удара,завой ли да правя,за пешеходци ли да се оглеждам.Махни,махни...

Явно слънцето е много напекло. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая отбивка още откакто я измислиха да излиза на главния път си е чиста бомба със закъснител - не може да се движат коли със 100+ и някакъв да се включва с 20-30 - или зверски спирачки или зверски удар. То на главния разклон за Равда кви изпълнения стават пък за тоя черен път да не говорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извода ми е, че колкото и да мисля че внимавам, пак не е достатъчно... винаги ще има някои номер с ТХ...

За Толбухин (Добрич) ставаше дума

Града на Мечтите(всеки мечтае да се махне от там)

Нямаше да споменавам името на града , ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...