Jump to content

Recommended Posts

Систематизира ти в пъти по-добре форума когато го гледаш през телефон/таблет. Не всяка платформа изглежда достатъчно добре под мобилно устройство, а някои по-стари платформи въобще нямат мобилна версия. Тук Tapatalk предлага супер изчистен интерфейс за четене, редактиране и минаване напред-назад из форумите.

Любе, колко софтуера мислиш, че ще намериш да тестваш безплатно преди да купиш? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, случи ми се тоя бъг за който говорите. Проявява се когато няма покритие на нет-а и телефона почна да включва някакво google приложение + да вибрира. Това за няколко секунди и после се кротна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте да се включа и аз от известно време се занимавам с едно таблетче. Ето какво ми изписа оригиналният софтуерна Самсунг КИЕС да го правя или не е въпросът? След инсталирането на този ъпдейт ще трябва ли да се преинсталира Андроида и съответно всички програми на негo или не? :rolleyes:/>

post-16858-0-35561200-1358794930_thumb.j

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно на това дето не съм го видял/чул ли да се сефтосвам с плащане на софт? :rolleyes:/>/>

Любе, отговорът ти се крие тук

за да бъда точен клик

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоско, би трябвало да си запази всичко и след инсталацията да си го възстанови. Това поне ми се случи с едно Galaxy S2 преди време когато през глупавия KIES го ъпдейтнах. Тогава ми каза, че има 2 ъпдейта последователни - първия го качи директно, а за втория ми каза, че трябва да направи първо бекъп и после да го инсталира. Ако искаш за всеки случай му пусни бекъп, ако има такава възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще проверя дали може да се направи бекъп и в двата случая след това ъпдейтвам устройството за да продължа след това с инсталациите на програмите, че е малко постничък. :rolleyes:/>

Има някакъв бекъп към фабричната програма на Самсунг само че е на различни файлове, музика, филми и контакти и т.н. общо взето не важни за мен неща защото просто ги няма още на устройството, правя го и пускам ъпдейта.

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андроида се ъпдейтна до 4.0.4 за сега работи всичко нормално само трябва да му свикна с новият изглед и функции. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте да се включа и аз от известно време се занимавам с едно таблетче. Ето какво ми изписа оригиналният софтуерна Самсунг КИЕС да го правя или не е въпросът? След инсталирането на този ъпдейт ще трябва ли да се преинсталира Андроида и съответно всички програми на негo или не? :rolleyes:/>/>

Имам подобен (7320) и след ъпдейта запази всичко, т.е. ъпдейтва само firmware.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо, по принцип запазва инсталираните програми, но сега прилича повече на Samsung S3 с всичките му теми, тапети и иконки. Изтрити са ми всички иконки по екраните, разместени са и в приложения, появиха са някои преведени на български икони, има нови функции и настройки, които преди това ги нямаше, което само по себе си е удобство и допълнителна информация. За сега съществена липса не съм забелязал, но на него нямаше още нищо ценно, а аз го разучвам все пак ми е първо устройство с Андроид. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, случи ми се тоя бъг за който говорите. Проявява се когато няма покритие на нет-а и телефона почна да включва някакво google приложение + да вибрира. Това за няколко секунди и после се кротна.

Аз не издържах и въпреки отзивите за този бъг си взех ONE S. До тук съм супер доволен. Дори преглъщам и батерията, която повече е ден не може да изкара.

Още не ми се е появил този бъг, но ще следя темата с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми пречи. Телефона не блокира нито трябва да се рестарт. Просто като му е отслабне сигнала и се паникьосва, но става рядко и ако ровиш из нета през това време. Иначе си е супер и аз съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво не виждам в тоя глупав Сенс интерфейс <_< Надявам се някой ден колкото може по-скоро да се съгласите с мен след като си сложите по един СМ 10 на телефоните. А колко по-бърз, мааазен и приятен за ползване става...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ромецът е читав, сенс интерфейсът може да се емулира с разни джиджавки.

И функционалността, с която сенс потребителят е свикнал, си се запазва. zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 година вече имам HTC Desire HD и андроида ми е 2.нещо си.Дали може да се качи андроид 4 или някоя по нова версия от тази моята.Нека някой ако го е правил да пише с коя версия върви нормално и си работи вичко и евентуално къде може да ми я направят тази преинсталация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах от 2.0.3 на Андроида през програмата КИЕС от сайтът на Samsung уж се ъпдейтваще фърмуерът, а то си тегли 20 мин, джурка се няколко пъти и след рестарта, който поиска да си зареди новият ъпдейт, се показа тази версия. Ето какво ми дава като информация.

post-16858-0-18177100-1358881665_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1 година вече имам HTC Desire HD и андроида ми е 2.нещо си.Дали може да се качи андроид 4 или някоя по нова версия от тази моята.Нека някой ако го е правил да пише с коя версия върви нормално и си работи вичко и евентуално къде може да ми я направят тази преинсталация

Има стабилна версия на 4.0.1. От там нагоре има и до 4.2.1, но е въпрос до колко ще е за ежедневна употреба.

Ако си наясно с английския и имаш малко повече технически познания е мятай в джаза:

http://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_bravoc

Иначе всеки качвал веднъж ROM на HTC ще може да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо хубаво не виждам в тоя глупав Сенс интерфейс <_</> Надявам се някой ден колкото може по-скоро да се съгласите с мен след като си сложите по един СМ 10 на телефоните. А колко по-бърз, мааазен и приятен за ползване става...........

Какво толкова е по-различното от сток имиджа? Аз телефона си го ползвам за говорене и интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова е по-различното от сток имиджа? Аз телефона си го ползвам за говорене и интернет.

Намирам го за по-красив, но най-вече за по-бърз и мазен. Отделно клавиатурата на този Сенс е най-скапаното нещо, което съм пипал <_< Дано съм само аз. Сток клавиатурата е напълно използваема.

Специално и за теб като виден линукс фрийк - има къстъм кърнели, които доста по-добре се справят с опазването на батерията и перформанса на телефона като цяло. Можеш да си ги го смениш и него, ако пожелаеш.

Препоръка за мейл клиент, поддържащ множество акаунти с отделни папки ?

Стандартния мейл клиент поддържа колкото искаш акаунти, обща кутия или оцветяване в различен цвят на различните писма когато ги гледаш в общ изглед. Не ми се е налагало да търся алтернатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...