Jump to content

Recommended Posts

Имах Xiaomi note 4 и S2, освен че камерата им куца (особенно на последния) нямах никакви забележки
. Всичко си работи идеално! Проблеми с дисолея не съм имал. Преди 3 дена взех Huawei p20 lite, втори че батерията е 3000 амп, колкото на Xiaomi s2, имам чувство че издържа по-кратко време!

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления от s10 plus:

Страхотно отзивчив, бърз, красив, уникален дисплей, камерата е супер. Батерията държи около 2 дена за момента с не голямо ползване. Единственото което леееееко ме дразни е двойната камера изпляскана на дисплея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше една от причините да не взема плюса... Доста по-лесно се живее с едната дупка на 10ката. А ме блазнеше заради по-голямата батерия. Чакаме последния ъпдейт да видим как ще са нещата, в доста държави го пошучават от около седмица ама тука при нас няма.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами около 4-4:30 часа SOT, AOD ми е на tap, adaptive battery е пуснато и съм на FHD+ резолюция. Макс 24ч общо изкарва. Обаче одеве гледам през нощта не е влизал в deep sleep и е изгорял почти 20% от батерията. Ъпдейта трябва да оправи този проблем, някви оптимизации за безжичното зареждане също и да включва мартенския security update. Други телефони на Самсунг отдавна са го получили.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не съм го активирал тва, само да точи батерия :D ако човек си ползва телефона с мозъка си, не мисля че му трябва каквато и да е антивирусна.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления от Huawei P30 pro.

 Не съм очаквал... честно. Баахххтиии добрият телефон. Сложи S10+ в малкото си джобче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Huawei имат едни от най-добрите флагмани в момента. Няма какво да те учудва. Като камера и живот на батерията са без конкуренция. Дори тези дни мислех да пиша в темата за Р30, че не виждам нещо по-добро на пазара...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица поснимах с п20, трагедия. С8 прави два пъти по добри снимки в ауто режим.

Снимам еднакви снимки с двата едновременно, хуавея неможе да си балансира осветеността...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това ревю


По-добър зуум и по-добри нощни снимки, това е. Във всичко останало S10 снима по-добре.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 2 часа, sweep написа:

Миналата седмица поснимах с п20, трагедия. С8 прави два пъти по добри снимки в ауто режим.

Снимам еднакви снимки с двата едновременно, хуавея неможе да си балансира осветеността...

Ако е бил LITE версията е възможно. Там всичко е сериозно орязано. Иначе ,дори Mate 10 има по-добра камера от S8 , в някои аспекти и от S9...

Преди 1 час, ole написа:

Според това ревю...


По-добър зуум и по-добри нощни снимки, това е. Във всичко останало S10 снима по-добре.
 

Ревюто е за S10+, още отначало може да видиш, че и видеото не е ок, само погледни как се променя постояно цвета на небето при Самсунг...По -добър зуум означава, че вади повече детайл в кадъра при кропване, а всяка камера и обектив се познават по това дали стават за нещо при ниска осветеност. Не случайно светлите обективи струват в пъти повече от китовите...Иначе на светло всички го могат...

Не ми се търсят ревюта, защото последните дни изгледах сигурно поне 10 за P30 с подобни сравнения, но като цяло тази на Хуауей е много по-рафинирана и истинска, а за на тъмно, дори Mate 10 снима по-добре от S10...

От както съществуват смартфони съм със Самсунг, но след S7 , дори и при S8 , разликата със Huawei e океан. Единственото нещо, което е работи по-добре при Самсунг е сплит скрийна...

Всъщност намерих едно по-детайлно ревю...където става ясно наистина как стоят нещата...

 

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ръководя от ревюта. Двата телефона са ми в ръцете. Всъщност s10+ vs p30 pro. 

При самсунга цветовете са по реални, както и по бързо фокусира. Това с автофокуса Huawei  си го имат имат като недостатък винаги. Зума му обаче е наистина брутален и на 40мп се усеща разликата. 

Дизайна на Huawei ми допада повече. Като цяло са много подобни, но фронт камерата при него си е на точното място, за разлика от самсунга. Селфито е по добро. Снощи забравих да сравня нощните снимки, ама днес ще го направя. На усещане в ръката също китаеца бие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...