Jump to content

Recommended Posts

On 09/01/2019 at 4:47 PM, Deeper said:

Попадам на различни варианти относно външният му вид, за това и попитах. Все ми се струва, че инфото не е 100%-ово.

Ето малко инфо:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал видеото с предположения как ще изглежда S10 гамата, обаче това ми прилича на S10+, защото при по-малките му събратя изглежда ще имат единична камера изрязана, която изглежда доста зле и несъразмерна с размера на телефона (отново ако се вярва на предположенията и рендерите). Ако се вярва и на това как ще изглежда гърба с наредените хоризонтално 4 камери, ще счупи грозомера тоя телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mi 8 pro има проблем с дисплея, вградения сензор се вижда. И бившия мой и тоя в техно магазина са с въпросната болежка, следователно проблема си е масов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, TiL said:

mi 8 pro има проблем с дисплея, вградения сензор се вижда. И бившия мой и тоя в техно магазина са с въпросната болежка, следователно проблема си е масов.

Според мен е правилно да се вижда, за да знае човек къде да си сложи пръста при отключването на телефона.

Проблем би било да се вижда, особено ако е дразнещо, след отключването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2jdf2ao.jpg

Снимката е с отключен телефон, и бял фон.

 

 

Вижда се сякак, отключен, заключен, бял/черен фон... Кое му е нормалното на това? На заключен екран се вижда анимация в зоната така, че се знае.

Интересно е обяснението на бг търговците... Сигурно и мейт 20 про позеленяването не беше дефек :hilezh:


 

На вт, 15 ян. 2019 г., 10:27 Xiaomi Bulgaria Ltd <office@xiaomishop.bg написа:
Здравейте, 

Това не е дефект, просто при всички модели е така. 

Поздрави и лек ден  Стоян Вълев

 

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бета-тестов хардуер на ниска цена не трябва да се очакват чудеса. Това отдавна се знае и по много ревюта е описано. За това се чете преди да се купува, особено когато става въпрос за хем скъп, хем китайски апарат. Това като цяло никога не е добра идея. С какво това шаоми е по-добро от С9+ например?

Редактирано от HannoSLM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път да питам - тия от xiaomishop откога се взеха за официален представител, дистрибутор и т.н.? Те просто препродават от чужд дистрибутор продукти. И ги боли фуя, че някой питал нещо или имал проблем. Докато търговийката върви, няма дефекти, няма проблеми.

Пусни запитване до Солитрон, които са единственият официален дистрибутор (не представител) в България и реално ако се напънат, могат да дадат някаква информация по въпросът ти, ако се свържат с производителя. Още по-добре ще е, ако ти се занимава, да пишеш до Xiaomi UK, които пък ще могат да ти дадат точен отговор, след като са пряко свързани с производителя.

 

Едит: Същевременно, някой следи ли какви безумият вършат в Самсунг с S9/+/Note 9 и конкретно ъпдейта до Pie? Липсващи опции, рязане на елементарни неща, които осакатяват мултитаскването на актуалните модели и безброй липсващи малки благинки, които трябваше да дойдат с Pie. До това води бързането да пуснеш последната налична версия на OS-а.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снощи писах на глобалния мейл на xiaomi. Нещо забавиха отговора, дано да е заради това, че са се задействали относно проблема. В крайна сметка не ме боли фара вече, върнах устройството да си го ползват в технополис, но ме е яд за иначе перфектния телефон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко як беше прозрачния гръб... и с тия 8 гиги рам и 845... бе хубаво телефонче ама на. Сега чакам ми 8. При него го няма проблема, колегата над мен каза защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, видях, че вече има наличен Mi mix 3 в един онлайн магазин. Цената е по-ниска, от колкото очаквах. Телефонът наистина изглежда впечатляващо, а в комплекта са сложили и безжично зарядно :) Определено бих го погледнал, ако сега търсех телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също съм на мнение, че Mi Mix 3 e много сполучлив телефон.

На мен лично в него не ми допадат само две неща - старомодното плъзгане, за да се отвори селфи камерата и слабата (за моите разбирания) батерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията хич не е малка. Прото което имах десетина дни ме караше по 2 дена а беше с 3000мА/ч. Имах две смени по 12 часа в които ми се схвана задника от стоене и ровене на телефона и вечерта се прибирах с 30тина процента батерия.

Микса хваща окото ама с тоя сензор като на прото... заебо. Освен че се вижда беше и кофти да си добавиш отпечатък. Иска да табваш без да изместваш пръста, а дисплея един гладък, никъв усет за ориентация... Ся чакам Ми 8. Реално ще ми е трети Ми телефон ако броим прото с прозрачния гръб което върнах... бе допаднаха ми след като зарязах айфона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микса е уникален. Не ми се дава такава цифра за телефон, поне за сега, но със сигурност си струва всеки лев.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xiaomi вече тестват и демонстрират сензор, който обхваща целия екран. Очаква се, ако няма пречки, да се появи най-рано в Mi 9.

И на мен не ми харесват въпросните слайд движения за отваряне на камерите при Микс 3, както и грозотиите на Oppo с отварящата се горна част на телефона. До момента най-добре ми изглежда идеята на Vivo в NEX S, където предната камера е на миниатюрно парченце метал/пластмаса (не знам какво е), с изключението, че е моторизирано. Ако го направят меанично/ръчно, в стил както се вади писалката на Note 9, ще е идеално. Ще сведат повредите до абсолютен минимум. Същото могат да направят и за основните камери, вместо излишно оскъпяване и усложняване с подвижни механизми.

 

@TiL объркал си се нещо. Ми Микс 3 има сензор на гърба.:zustimm: Между другото, ако Mi 8 е адекватно позициониран, спрямо S9+ като цена, Самсунга напълно губи като смислена покупка, освен при някаква болна фенщина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми поръчах ми 8 128гб за 1049лв

При същия търговец с9+ 64гб е 1389лв. Изключвам по-ниските оферти от търговците с гаражните сервизчета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за слайдера на микса. Обаче пък четох, че според производителя, гарантирани са 300 000 цъкания, до които със сигурност ще работи безпроблемно. Естествено, някакви болни хора са го тествали и са постигнали повече от това, без да има проблеми. Знам ли ... аз лично почти не ползвам такава функционалност и не ми пречи :) Просто телефонът е красив и комплектът е добре измислен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното за Mi8 е, че при по-сериозни натоварвания загрява доста и тротълва, което не е проблем от софта, а от начина, по който е сглобен. И няма оправяне. Производителността пада до нивото на SD835. Обаче какво имат като разбиране за натоварване въпросните засегнати, идея си нямам. Ще чакаме да разберем от първа ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, s7r3l0k написа:

Интересното за Mi8 е, че при по-сериозни натоварвания загрява доста и тротълва, 

 И аз потвърждавам че грее... 

Китайска работа... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...