Jump to content

Recommended Posts

Още Mate 9 удари Самсунг в земята и беше топ по всички показатели, но тогава все още съществуваше някакво съревнование и в лицето на Епъл, а и Huawei не беше толкова популярна и скандална марка...След  Mate 10 и след това P20, просто нещата станаха изключително забавни, понеже китайците вече бяха напипали точната рецепта и устройствата им започнаха да предлагат качество на добра цена и изместиха доста лидери от пазара. 

БТВ още си спомням съобщенията в самолетите, че ако притежаваш Ноут 7, по-добре да го пуснеш да пътува с пощенски гълъб и да не го ползваш по време на полета, че е взривоопасен...

На който му липсва 3.5мм жак, може да погледне Mate 30 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че си почитател на марката, ама точно в момента е почти безсмислено да препоръчваш новите им модели, освен, ако не живееш в Азия, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почитател на марката... вие верни сте влезли яко в сектата. 
 

Преди 10 часа, h3mm написа:

Може да си на Ханко  БратМу под прикритие. 🤣

Самсунг е номер едно при Андроид телефоните и твоето мнение няма да го промени това .

може да съм и на Ханко сестра ми, но това не променя факта, че по далеч от носа си не виждаш. 
Дори и факти не можеш да изложиш и знаеш ли защо? Защото още не можеш да преглътнеш факта, че две години ще изплащаш флагман излязал от зрънчо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз телефон на изплащане не съм си взимал никога, а съм си взимал доста. Незнам защо говориш наизуст. Не си представям да взема нещо такова на изплащане. Не всички сме скъсаняци, батенце.

Там на Варна на изплащане ли ги вземате. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Deeper said:

Почитател на марката... вие верни сте влезли яко в сектата. 

Мхм, щото айфон юзърите хич не са зомбита, нали:D Стегни се, ако обичаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да ги има ябълките, та да има конкуренция. На мен не ми пречи нещо което не ползвам. Реално развитието и на Android е благодарение на Apple. Голяма тъпня беше преди със спрелия Symbian.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, goshevv написа:

Мхм, щото айфон юзърите хич не са зомбита, нали:D Стегни се, ако обичаш.

Пич, фен на операционна система е едно, фен на марка е друго. 

 

преди 6 минути, h3mm написа:

Хубаво е да ги има ябълките, та да има конкуренция. На мен не ми пречи нещо което не ползвам. Реално развитието и на Android е благодарение на Apple. Голяма тъпня беше преди със спрелия Symbian.

Как си правил разлика със спрелия Симбиан, като по него време нямаше друга ОС? Или андроид в момента на неговото “разцъфване” беше по добър? :D 
Не съм единственият, който за пореден път ти казва “свери си датата”. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха закла го.

Самсунг имаха някакъв подем, когато ХТЦ почнаха да залязват. С помощта на Гугъл около производството на Нексусите дръпнаха сериозно и бяха най-добрия производител на Андроид само, че там си останаха.

 

А на превъзбудения пъпеш ще му кажа да се успокои малко и да рестартира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



След  Mate 10 и след това P20, просто нещата станаха изключително забавни, понеже китайците вече бяха напипали точната рецепта и устройствата им започнаха да предлагат качество на добра цена....
На който му липсва 3.5мм жак, може да погледне Mate 30 ...

Кое е добра цена? Хуявей изплискаха легена с цените на последните си "флагмани".
Добра цена имат Xiаomi, ама пък техния take на андроид е по-зле и от на Хуявей.
Какво да му гледаме на Мейт30 като няма Google сервиси...

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави ги тези ябълкови тролове. Всеки си гледа това което му оттърва и му върши работа. Аз коментирам ли тоталния смях при Apple, където трябва да си доплатиш за бързо зареждане. Или липсата на карти памет? При Андроид поне избора е голям. Отделно всичко е по лесно. Свързване, софтуер , памет и други благинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, h3mm написа:

Остави ги тези ябълкови тролове. Всеки си гледа това което му оттърва и му върши работа. Аз коментирам ли тоталния смях при Apple, където трябва да си доплатиш за бързо зареждане. Или липсата на карти памет? При Андроид поне избора е голям. Отделно всичко е по лесно. Свързване, софтуер , памет и други благинки.

Дишай дълбоко и прочети малко. 
п.п. Не съм фен на Апъл. Казах ти, че ползвам и андроид. Коментирам въпросният s10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ползвай си го. На мен не ми се е налагало да рестартирам над две години моя S8. Незнам за какви рестарти тука говориш? Нещо си ги нагласяш нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ole написа:


 


Кое е добра цена? Хуявей изплискаха легена с цените на последните си "флагмани".
 

За последните не споря, говоря за миналата година и събитията около Р20, когато цените бяха адекватни , а хардуера им далеч над това, което предлагаха останалите...За това и успяха да изместят Епъл, като последните са тези, които решиха, че май е по-добре да се превърнат в компания от сорта на Верту и да предлагат бутиков хардуер...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=AQ85eJkupWk

Sony Xperia 1 4k дисплей 3300мAh батерия 6:25 часа на екран.
Хуявей P30 4200mAh 6:40 часа на екран.
15 мин разлика, смех бате.. хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забелязваш ли как "великото" Сони прегрява и си затваря камерата постоянно. Бате, честно, единственото нещо, което тези могат да правят изобщо е сензори за камери и умрялата им експирия не може да се справи с това.:hilezh: Каква ирония. И не можаха да се откажат от тухления дизайн от преди колко... 10-тина години?

Да включим и друго, забелязваш ли как останалите телефони са на предела на възможната поддържана резолюция, а сонито е пощадено с по-ниска от нативната уж да са равни нещата? Сещаш ли се какво предимство дава това на тая пръчка? Ако трябва да сме коректни, не случайно марки като HTC, Sony и LG са на дъното навсякъде и смело вървят към приключване. Просто не представляват нищо пред 3-те най-големи производители, които си позволяват безумия всяка година и въпреки това печабите им са огромни...

 

За другото не знам какво се карате, всяка компания си има различен начин да се справя с проблемите - едни имат олекотен андроид, други планирано рестартиране, трети автоматично затваряне на процесите, без идея да имат празните главици на някои индивиди тук, какво реално прави телефона им. Избирате си кой искате да ви ограби и толкова. На всеки е ясно, че смартфоните в средният ценови диапазон са най-практичният и добър избор и когато цената расте, темпът на растеж на цената, надминава в пъти това, което получавате допълнително. За по-простите - взимате си телефон за 700-800лв, защото за двойно и тройно повече не получавате двойно и тройно по-добър телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе на мен ми се струва, че нарочно ги наебаха. И некой услужливо е дал пари на некви иначе гаражни телефонисти, да изригнат със световно неизвестна марка, предлагаща за жълти стотинки нещо прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Deeper написа:

Поредният унищожител на корейската мечта! 

Така като гледам, едва ли може да унищожи нещо повече от някоя Нокиа...Отделно тоя къде е писал статията, още мегапиксели само са му в главата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми дойде и въйфон 11 про макс. Ми както и по малкият му вариант, много по добре се усеща в ръката от колкото Сумнянг с10 плюс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, даже жена ми не пожела да закупи триокия гарван :steinigung:

 

Дизайна на тоя апарат е подигравка за всеки зрящ човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, sweep написа:

Евала, даже жена ми не пожела да закупи триокия гарван :steinigung:

 

Дизайна на тоя апарат е подигравка за всеки зрящ човек.

Не е толкова зле колкото изглежда на снимки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...