Jump to content

Закупуване на AUDI S8 (450PS) след 2007 година


Recommended Posts

Тази въобще няма да върви :hilezh:/> ама ми е чудно,дали се продава в комплект със пистолета в жабката :flehan:/>

Иначе с кеф бих се оставял да ме бият "резачки" абитюрентки :unsure:

Редактирано от Мирослав филчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Направо ме кефи как всички гуми са по 3000лв! 18-ки 19-ки 20-ки - няма значение! От няколко дена чета из форума с надеждата че някой ще ми даде полезно инфо за А8 а то само за гуми се говори! :gruebel: Не знам как но миналата година си намерих гуми 18-ки за 1800лв. Не знам как по-миналата година купих 20-ки за под 3000лв

2 x Continental 4x4 sportc 275/40 YR20 106Y XL FR 1,224.00лв.

2 x Continental 4x4 sportc 315/35 ZR20 XL FR 1,464.00лв.

Начин на доставяне

Безплатна доставка

Общо без ДДС: 2,240.00лв.

20 % ДДС: 448.00лв.

Безплатна доставка : 0.00лв.

Общо с ДДС: 2,688.00лв.

Дайте да уважаваме парите а да не си говорим глупости! Аз сега осъзнавам че скъпата поддръжка на А8 може да не е чак толкова скъпа! То всеки като си сложи по 40% над реалната цена и накрая всичко става безбожно скъпо!

Аз бих огледал тази

http://www.mobile.bg/11357391330383612

Колега колата наистина е красива но имаш ли си представа какъв е този оранжевият бутон на вратата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, чети внимателно преди да се изказваш.Писал съм, че закупих гими + джанти 18ки за 3000 лева нови при това!!!!!Дайте нещо съществено за автомобила, не само да спамим темата!!!А колкото коментара да каня хора на кафе с подобен автомобил, мисля, че това е официален форум на АУДИ за България и за това съм пуснал темата тук,за да разбера нещо конкретно за този автомобил, не само да си чешем езиците и братовчеда имал такава или сурито или комшията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, чети внимателно преди да се изказваш.Писал съм, че закупих гими + джанти 18ки за 3000 лева нови при това!!!!!

Извинявам се! Просто не знам за кой път видях 3000лв и ми стана лошо! :rolleyes:/>

Иначе ще се изкажа без да съм карал еС8 но съм карал 750Li на БМВ (F02) която е само 407 к.с. и също се води луксозна лимузина. Ще ме извинявате но не мога да повярвам че кола която е 450к.с. може да е тромава или незадоволително пъргава! След като шофирах въпросната кола се прибрах и веднага в нета видях че за ускорение от 0-100 е с 0,03сек по-бавна от М5 Е60!!! За това не вярвам и в това че еС8 не върви добре. Бих предпочел еС8 и пред най-наточената бегачка ако ще и 3000к.с. да е - разликата е в комфорта! А удобството няма цена!

Редактирано от chainika3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се е видяло, че темата е заминала в сладки приказки......

По километраж върви с около секунда по-бавно 120-250 спрямо клипа,който ти прави с онова РС6 дето е 700 магарета:gruebel:

...

Колата спокойно може да направи 0-200 за 13сек,стига да се направи хубав старт.

Абе онова RS прави 300 за 35 секунди, сиреч върви нагоре след 200 доста злобно, а и си има бая Нютни да я избутат по този начин. Под 40 секунди до 300 си общо взето баш в лигата на бързаците. B) Ако успееш да направиш 200 за 13 си топ шампион, мен ако питаш! :gut: Ще се радвам да ми пуснеш снимки от резултатите на Driftbox-а - там поне грешка нЕма, а и не може да има.

Ще направя компания на Митьо и разсъжденията му като се изкажа и аз, че усещането за ускорение е адски субективно и най-баче едва когато поне веднъж си се повозил на бърз хафтомобил (разбирай 10 секундна кола, ама ако може 10 секунди къде й ги посочиш, не само драг) нещата започват да ти се избистрят за к'ви 5 леа говори бай ви Митьо :) Сигурно ще прозвучи адски тъпо и пресилено, но тоя споменатия по-горе RS6 преди да стане 730 коня и си беше сток се усещаше като един приятен автомобил - никаква агресия, никакво избухване, доста комфортно вози, няма какво да те стресне, напълно предвидим в движенията си. Иска ти се просто всички 4F-ки да вървят така :hilezh: След това обаче нещата загрубяха сериозно.

Друго! Мой познат преди някоя друга година реши да търси точно такава S8ца за пилотка на охраната на баща си, но когато докараха колата и реши да врътне едно кръгче толкова му хареса, че я запази за себе си. Същият той притежава доста бързи коли, та явно определено има някакъв особен чар в това точно S8. Убеден съм, че ще се движи страшно приятно! Пожелавам ти час по-скоро сам да се увериш в това, адаша пуснал темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата наистина е красива но имаш ли си представа какъв е този оранжевият бутон на вратата?

Не мога да го видя аз. За какво става дума и какво толкова тайно прави, че ми стана интересно :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавно ли е да е това? На мен пък ми се вижда, че много от другите аудита включително по-малките РС-и всъщност са по-бавни. Това може да не е кой знае колко бързо, но май по-бързо ауди преди рс6 няма?

На усещане големи коли с 350-400коня и на мен ми се виждат прекалено бавни, някои далеч по-слаби дизели лъжат, че са по-бързи на гъзомер ама реално тоя кораб на мен ми се струва като едно от най-нормално вървящите за конете си ауди!

@Wizi, любопитно ми е как е РС-а като звук срямо обикновеното 4,2 примерно? Повече шум ли вдига вътре? Тука из махалата засичам постоянно едно С8, колата работи малко шумничко :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го видя аз. За какво става дума и какво толкова тайно прави, че ми стана интересно :gruebel:/>/>/>/>

Там отдолу до говорителя има нещо оранжево което прилича на бутон!?!? :unsure:/>/>/>

Не мога нещо да я прикача снимката но на снимката на вратата има нещо оранжево!

4657319b.jpg

Редактирано от chainika3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен е и е за паметта на седалките :hilezh:/>

Далтонист :hilezh:

Мерси много! :zustimm:

Аз си мислех че е нещо за масажи или нещо от сорта щото горе си има бутон "set" а на червения пише "оn"

Благодаря още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имах удоволствието да разгледам S8 на голо :hilezh:/>/> Бъдещите собственици на такава кола не е желателно да рзглеждат снимките,но е добре да си имат едно наум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей бате ти си факир! Точно от това се стрхувам при закупуването на кола 2-ра ръка! Има едно суеверие сред ъндхрграунда "Ако веднъж в колата е застрелян човек тази кола вече куршуми не я ловят". В този случай едва ли тази кола втори път ще се смели толкова така че - смело напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина беше направена перфектно,колкото и да се вглеждаш в нея не може да хванеш интервенцията.А ,не съм я ремонтирал аз :)

Редактирано от audi200V8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се! Просто не знам за кой път видях 3000лв и ми стана лошо! :rolleyes:/>/>

Иначе ще се изкажа без да съм карал еС8 но съм карал 750Li на БМВ (F02) която е само 407 к.с. и също се води луксозна лимузина. Ще ме извинявате но не мога да повярвам че кола която е 450к.с. може да е тромава или незадоволително пъргава! След като шофирах въпросната кола се прибрах и веднага в нета видях че за ускорение от 0-100 е с 0,03сек по-бавна от М5 Е60!!! За това не вярвам и в това че еС8 не върви добре. Бих предпочел еС8 и пред най-наточената бегачка ако ще и 3000к.с. да е - разликата е в комфорта! А удобството няма цена!

Човек, в грешка голяма си като определяш вървенето на една кола по това за колко прави 0-100....

Както е само 0.03 по слаба от м5 имаш ли идея нагоре, че ше му загуби номер и стопове и всичко.... Тия 450 коне са на мотора, но това не значи че ги има и на пътя! Мойта кола по каталог е 350 коне, мерих я на диното, а на същото дино е мерено и такова ес8... Ми даде 5-6 кв повече на гумите! И кво става, че хората ги четат тия 450 коне, а реално въпреки че звучат много, всъщност ги няма или по точно двойното предаване и не знам си кое още ги изяжда! Поне аз смятам мойта си кола за абсолютно посредствена откъм вървеж, затва и ви казвам, че за мене ес-а не е достатъчно динамичен, но пък във всяко едно друго отношение е страхотен автомобил :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не бих си купил БМВ 7-ца или Ауди 8-ца за да се състезавам! Не ми пука за колко ще ускори от 150 до 200 или повече тези коли трябва да са достатъчно бързи колкото да изпреварваш за отрицателно време! Това са луксозни автомобили за дълъг път а за размерите си смятам че са доста динамични! Това имах предвид а не че са страшни бегачки! Лека вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е само 0.03 по слаба от м5 имаш ли идея нагоре, че ше му загуби номер и стопове и всичко....

E колко да е по бърза М5-цата? Цели 0,6 секунди от 0 до 200 км/ч. Говоря за БМВ 400 к.с., ръчка и еднакво съотношение кг/к.с. с А8-цата. Автомат, 350 кс (твойта) предполагам ще припадне доста от В12.

По новите М-ки са доста по зли. Явно са се усетили, че не е нормално спортните им версии да вървят на едно с презокеански лайнери :hilezh:/>/>/>/>/>

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаааа

Митака,искаше да поясни,че загубите са огромни на С8,а не да показва колко му е дълъг.

На оптимистичното дино на Келеша,от 450 до асвалта стигнаха 33-35% по-малко,даже по спомен точно 298 коне на гумите.4*4/автомат/20" колела......много е важно,не какво има на хартия,а какво и как достига до асвалта и се слага като коне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

интересувам се да си закупя Ауди S8 модел от 2007 до 2010 година.Нямам намерения да слагам газово устройство :D/>/> Имам желания да запукя автомолила предимно заради динамиката.Какво бихте ми посъветвали за конкретния модел интересува ме предимно дефекти и проблеми които дава!Благодаря предварително :)/>/>))

Двигателя е Ламборджини. Т.е. нищо, което да се намира по магазините и моргите лесно.

Ако искаш.

ПС. Гледам че караш 320 Д, да не си правиш майтап? С тая кола ще даваш повече пари на месец отколкото за бмв-то за година-година и половина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС. Гледам че караш 320 Д, да не си правиш майтап?

Audi X :

Имал съм AUDI A8 2007 година, само че беше 3.0 дизел с 233 конски сили.Много довелен бях от автомобила, возия, лукс.Дали съм имал пари за зимни гуми, купувал съм нови с джанти бяха 18 ки, 3000 лева бяха точно.Колата я махнах, защото си купих нов Mercedes и ми обесниха, че дават проблеми постоянно.А беше ми останала от бартер.Та да се върнем на темата, искам да си закупя автомобила като втори, не основен "нямам намерение да си правя гонки" пораснахме вече biggrin.gif Добър автомобил от този клас AUDI S8 A8/W12 (2008/2009) в Германия може да се намири спокойно за към 35000 евро, но просто пуснах темата защото на никого не е приятно да си закупи автомобил, било то стар или нов и да му се разваля постоянно.За това пуснах темата, да разбера дали имат постоянни проблеми или съответни дефекти.

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E колко да е по бърза М5-цата? Цели 0,6 секунди от 0 до 200 км/ч. Говоря за БМВ 400 к.с., ръчка и еднакво съотношение кг/к.с. с А8-цата. Автомат, 350 кс (твойта) предполагам ще припадне доста от В12.

По новите М-ки са доста по зли. Явно са се усетили, че не е нормално спортните им версии да вървят на едно с презокеански лайнери :hilezh:/>/>/>/>/>/>

Тва В12 кво е, че на български като ги пишете и не вдевам понякога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...