Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

Изгнива кабела в основата на буксата, който се държеше при мен на Свети Крепкий ама като махах буксата, за да сваля апарата се скъса.

 

Един път на една а6ца тествах с нова букса и кабел, който го снадих с лустер клема ама не ми хареса как стана, иначе незнам защо тоя тип кабел не може да се запоява, просто калай не хваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

колега при мене имам специални връзки за тия работи -не се запояват и кабели стават по добре от оргиналнооо

А отделно имам  и пинове за буксата ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...как леко му се свиха пенсионираните топчици като му писах едно лично да се видим, тоя месец явно явор е мъжа в семейство вапцарови.

...

 

Къф ЛС си ми писал ве гей с 2,0тди, със салон на квадратчета и с S-еНблемки. Аз още тогава като реши да се правиш на батка, съм те блокнал, да не ти чета тъпните.  :hilezh:  До мен твой ЛС не стига, прекалено ти е ниско нивото. Ма ти си го знаеш.

Аве, започвам да си мисля че гей ориентацията и вървелата дет си зел на най-добра цена са ти най-малкия проблем. Ти си за хапчета ве момче. Представям си кво е било ЛС. Направо ше треа си записвам час при зъбара.  :hilezh:

Ей казАх ти оривай се дълбоко. Не ти ли писнА да правиш  смЕх на хората.  :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мизерници не знам дали има, но изхвърлячи със сигурност има много, дано по-скоро разберат, че 4Ф на 8-9 години отдавна вече не е кола за баровци.

Като гледам паркинга пред блока и няколко блока надолу все си мисля че грешиш : p
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

arsov82: Да не би за бързи връзки да ми говориш като за ламбда сонда? Незнам дали няма да е по-добре да сменя целия кабелен сноп, както го дават в ELSA-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неееее

при нас в сервиза гадните шведи ни забрааняват да запояваме  щото не държи и се окислява и затва ни дават едни връзки дето са уникални.за различни дебелини кабели са.Една такава връзка с 2 кабела съм я сложил в канче с вода вече 2 години о ище не е изгнила.....

Другия варянт е да ти дам самите пинове в буксата и да си го направиме оргинално

 до колкото помня кабела там е 2.5 кв. и няма ядове ...

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова букса имаш ли случайно, че при мен и оражевия уплътнител се поразпадна и съм намазал със силикон около буксата...абе голяма трагедия...? Можем ли да го направим утре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI pinned this topic
  • VBI unpinned this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...