Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е знаеш треа сме си ползни :) малко сме... подкрепата е най-важна в тежките времена когато всички карат нафтови локомотиви (и най-лошото е че си мислят че вървят)... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колебая се вече, дали вместо импреза да не взема 2.0Tdi... тъкмо се видя в пари и вървеж... а за 3-ките мен много ме притесняват, да не ми застане некоя на старт до импрезата  и да ме убие и после да съжелявам, че вместо самурая не съм взел 4ф нафта... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя иво клошара какъв агресивен гей е станал във форума и как леко му се свиха пенсионираните топчици като му писах едно лично да се видим, тоя месец явно явор е мъжа в семейство вапцарови.

Итолев черен къв да е. Полубартер не съм сигурен че знам какво е :) иначе и чистачките и течноста си ги взимам оригинални, ония общака е по тия икономии не ме меси вътре. Ако си сериозен за тавана пиши лично.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, моята също прави около 11 на градско, но доста от маршрута ми е по Цариградско, а и гледам да не въртя в задръстванията.

 

Веско, тая кола никога не може да направи 6.3 :-)

Само да спомена, че съм слизал до 5.7 от Старозагорските минерални бани до Бургас :) като извън града съм карал с 90-100Км/ч, а по магистралата със 130.

Разбира се правил съм и 10.5 извънградско :)

Това на оня мотор дето биндзинките(ако все още има такива, щото нали всички на пръдня минавате) искат да се нареждат с него, дизеловия 3.0тди.

 

Интересното обаче не е това, интересното е снощният разход на Q-то(4.2tdi).

Принципно под 12л/100Км не го бях свалял, а над 19 не го бях виждал :) извънградско разбира се :)

Снощи се прибирах от Лозенец и бях адски лежерен, даде ми 8.9л/100, това със вътрешното в Бургас и Лозенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да го Ева с кво да го боядисам със спрейче or блажна боица ;)

тоо па,за един таван....един приятел пръснА бели RS6 седалки с черен спрей и вика,че било топ...само малко птипуквало като седне ,ама се ядва...тва съвсем серьОзно го пиша! ;)

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Itolev един познат продава, понеделник като се върна ще ти дам тел да се разберете.

Пп. Какво по-хубаво от това сутрин да си пиеш кафето, да гледаш морето и да се смееш на гей двойката която не е спала цяла вечер да "нарежда" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се изчерпаш още малко ще оставя жената да те нарежда вече. Без половинката ти не ти се получават още повече лафчетАта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе манафи некой да знае да се продава що годе читава 4F преди фейса, авант 3.0тди с некоя друга екстра? Че тука едно момче от тия дето караме кросаци иска да си купи такава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари дава?

 

Днес забелязах две различия м/у шестицата и Q-то.

Уш таблата са им еднакви и софта също, а на кюто като му пусна автопилота на ФИС-а ми показва същата иконка като в километража, а до нея зададените Км/ч.

Другото което ме озадачи е различното поведение на автопилота.

На шестицата когато примерно съм намалил до 100 и ресторвам автопилота(нагласен да кажем на 140) колата рязко преминава на по-ниска предавка бързо набира до 140 и после се успива :)

На кюто е коренно различно, като ресторна автопилота съвсем лежерно си ускорява до 140 без да минава на по-ниска предавка или да бърза да наеме.

 

Та въпроса ми е следният вашите шестици като моята ли се държат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,като твоята.Мен ме наплашиха,че преди време на един баскетболист му блокирал автопилота и искал да го изключи,но вместо това той си ускорявал сам и се убил човека.От тогава не съм го ползвал,иначе преди това редовно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На по-новите А6ци показва иконката за автопилота на ФИСа, за скоростта не си спомням дали го показва или не...

Днес като си сменях задни накладки се скъса дебелия кабел в буксата за ръчната спирачка и сега пищи постоянно и свети (!) във ФИСа и не мога да го махна, само на място не пищи - ужасно е.

Тия педали от Ауди продават целия сноп, който е Made in Bulgaria и е 136лв...Почнаха тия коли да остаряват и да си показват фабричните дефекти, които понякога не са евтини за решаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...