Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Явно много проблеми :hilezh:/>

Ами кво да ти кажа, тези дет бЕхме първите, не сме имали некви проблеми. Ама колите бЕха на по 2-3-4 години. И на по 100к. км. :rolleyes:

Проблемите дойдоха, като навлезнАха със страшна сила милионниците, на добра цена. :)

Ама то с всяка кола е така... дет се казва натурално е заложено. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори все още немога дасе орентирам в форума!

кво бихте казали за тоя сайт?и кво вие мнението за спирачните дискове и надкладките АТЕ ? :gruebel:

http://www.mister-auto.at/de/bremsscheibe-vorne/audi-a6-4f2-3-0-tdi-quattro-233ps_v19477_g900007.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите си ги имат още от едно време - 2007г. брат ми си купи 4ф на 90к км и я продаде 2009г. на 180 със сменен колектор (ляв и почистен десен) и тракащи вериги при студено палене! Колата вече е на близо 250, новият собственик е много доволен и все още ни е близък :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори все още немога дасе орентирам в форума!

кво бихте казали за тоя сайт?и кво вие мнението за спирачните дискове и надкладките АТЕ ? gruebel.gif

http://www.mister-au...77_g900007.html

Мога да ти кажа от личен опит за накладките и дисковете АТЕ, че на мен лично много ми харесват, спират прекрасно, вече съм на 30 000 км с тях flehan.gif

Power Disc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех накладки Ferodo FDB защото все повече и повече хора са започнали да се оплакват от АТЕ-тата, че скърцат, свирят и тн след определен пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с оригинални накладки от Порше и съм доволен. Само не мога да зацепя защо задните дискове ми се износват по-бързо от предните :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех накладки Ferodo FDB защото все повече и повече хора са започнали да се оплакват от АТЕ-тата, че скърцат, свирят и тн след определен пробег.

Поне засега нямам проблеми с това, ще видим по натам rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми най-вероятно няма и да имаш, защото оплакванията почнали от съвсем новите партиди :wall: Тези, които взех днес вкарвам колата в сервиза, още са ми в кутийките и нищо не мога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги изписа ми някакъв проблем с контрола на височината и сега като пусна ксенона не се саморегулират фаровете.Какво трябва да се погледне на първо четене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че дисковете изкарват една смяна на накладки? Т.е. сменяш дискове с накладки и следващият път само накладки?

Дисковете трябва да ти искарат повече от 2 смени на накладки, да не кажа 3-4, зависи как караш де, и зависи с кви накладки. Като отивах за Мишо днес един заспа и спря в шофиорската ми врата :steinigung: Сега ще видим и момчетата в другия сервиз как работят :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е, че дисковете изкарват една смяна на накладки? Т.е. сменяш дискове с накладки и следващият път само накладки?

Ако си купуваш свестни накладки ще ти изкарат 3-4 смени дисковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свестни са оригинални от Порше, ATE, Ferodo, Zimmermann, Pagid, Textar или други? А как мога да разбера какви са ми дисковете защото чета, че имало някаква несъвместимост и можело да свирят?

Като отивах за Мишо днес един заспа и спря в шофиорската ми врата

Баси и шофьорите и късмета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ІV част или как една "малка питанка" се превърна в автомобилна сага.

Очакваме ХLIV част "Малка питанка - минах 1 милион километра. Взе да поомръзва, но ми е любопитно дали ще измине още един милион".

Ееееее, N1995, жалко за инцидента! Представям си колко неприятно си се почувствал :( Дано я оправят без да личи изобщо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IV - та тема :respekt:

N1995, обикновено, за да стане нещо хубаво, трябва да ти се случат няколко лоши неща!

Вярвам, че ти достатъчно "изстрада" и е крайно време хубавите неща да започнат да се случват :rolleyes:

Колеги, пак ви приканвам - дайте да си организираме една А6 среща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чисто човешки помолих да ми дадете съвет и идея, при кого да отида и да се обърна, за да ми извади от корите на задния багажник ключето за тасовете на джантите, което попадна там и сега при преминаване по дупки и павета дрънчи...Но с питането си и останах! :gruebel:

Нормално ли е леко да скърцат пластмасите на таблото......При натискане говоря......

IV - та тема :respekt:/>

N1995, обикновено, за да стане нещо хубаво, трябва да ти се случат няколко лоши неща!

Вярвам, че ти достатъчно "изстрада" и е крайно време хубавите неща да започнат да се случват :rolleyes:/>

Колеги, пак ви приканвам - дайте да си организираме една А6 среща :)/>

Айде организирайте я по-шумно един вид...по начин такъв, че и други като мен да дойдат?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...