Jump to content

Съвет - Какво мислите за това Ауди


Recommended Posts

Съмненията ти за скрит проблем може и да са основателни. Много екстри, мощна, малко навъртяни километри, а цената не е висока! Трябва да се види на място от спец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми изглежда съвсем нормално. Цената си е тамън за 80ка. Дори е малко височка може би.

Много мощна? Ммм, 140 коня на винтилка 80 - бива. И данъка е подходящ (около 120-130 лв). Може това да спира купувачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, колицата не е за изхвърляние :hilezh: Заслужава си парите. И аз не мисля, че е цената е толкова ниска. Най-сигурно отиваш на място със спец да огледа от всякъде, че днешно време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я това на три пресечки от къщи е снимано. Интересно, че съм минавал по тази улица ама не съм го мяркал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно човече е Българина :hilezh:

като срещне нормална цена.. и почва да го глозга от вътре " това ся да не е преебавка... ама закво толкоз ефтино... ама ще има скрит дефект.. и т.н. " .

Като сложи човек по-висока цена.. следва другата крайностт... " ауууу.. заеби.,.. тоя иска и майка си и баща си .. скъпар.. прекупвач.. карал я в БГ после и иска повече от колкото е нов внос... и т.н. "

Еми къв ЧЕП иска бай бЪлгарина ?

ако е подарак.. ще рече да му платиш и данъка.. :hilezh: и прехвърлянето да е за сметка на продавача :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди 80 2.0 16V

От доста време се продава. Незнам дали няма някакъв проблем.....

Очаквам всякакви мнения и съвети. :hilezh:

Sorry,

no poneze nqma KREDOR, se nalaga da pi6a na latinica

Ta po temata, tja kola e udrqna i to dosta qko, i v tozi smisal cenata i vobste ne e malka.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мен не ми се зарежда обявата за съжаление... Но мога да ти кажа две, три думи за колата. Аз карам такава кола, само че купе вече от две години. В момента съм без ламбда сонда и в града ми харчи 10.5 (който не вярва - демонстрирам :bia: ), а извънградско 8. Иммам всички екстри, без климатик... Мога да ти кажа, че е отлична ако се кефиш на по бързи скорости. В зависимост от годината конете варират.

За поддръжката - колата би трябвало да е със спортно окачване, което смея да твърдя имайки впредвид базата ми за сравнение, че е доста по-здраво от нормалното окачване. Нямам информация дали има разлика в това дали е купе или В4. Мога да ти кажа също, че на такъв двигател не може и не е хубаво да се слага гас - поради ред преичини, които ако те интересуват, ще ти пиша на ЛС.

А цената, която така и не разбрах... Преди две години моята я взех за 6000лв.

Но при всяко положение те съветвам да идеш на място и да я видиш. Ако има забележки по двигателя, трябва да я пробваш или ти или някой, който мее да слуша и чува.

А за разните такси - за данъчното колата ти се пише 2000 кубика, т.е. не плащаш за пълните коне. Застраховката и е около 400лв (каско)

Ако те интерресува още нещо, на ЛС ще отговарям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за разните такси - за данъчното колата ти се пише 2000 кубика, т.е. не плащаш за пълните коне.

А,това беше......сега в данъчното отиваш с големия талон,в който пише всичко точно. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Kолега аз имам същата и сега ще ти кажа основните правила към които да се придържаш ако я гледаш:

1.Искай да я запалиш студена. Като я запалиш виж лесно ли пали, трябва сама да си вдигне оборотите леко и като поработи 2-3мин трябва да паднат на около 900. Ако не е така бегай.

2.Отиваш на комп. диагностика ако всичко е наред веднага си правиш и тест с газанализатор....

3.Ако всичко е ОК слагаш 10 кинта бенз и караш да видиш кога ще свършат коети ще ти каже приблизителния разход на колата

АЗ ИМАМ СЪЩАТА И СИ ТРОШИХ ГЛАВАТА С НЕЯ 8-9 МЕСЕЦА ДОКАТО И ИЗЧИСТЯ ВСИ4ЧКИ ПРОБЛЕМИ И ВКАРАХ 1500ЛВ!!!

4.Ако някога е имала газ въобще не се замисляй и бегай.

Надявам се да съм ти бил полезен. Ако имаж нужда от по-подробна информация ми пиши, с радост ще ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...