Jump to content

Кой е най-лошия мотор на Ауди


odlo

Recommended Posts

  • Отговори 110
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За извън градско е напълно възможно но трябва да караш с 80-90 км./час.

14-15 е в Софииските задръствания. Аз съм постигал 8.6 л./100 км. но при скорост 120-130 max. без да се правя на тарикат с резки изпреварвания и т.н. :hilezh:

Спора тука е друг. Имаше изказване, че АВС е несполучлив защото е тежък и карчи много. Я да кажат колегите с 2.0 винтилов мотор колко им харчат колите ама честно :respekt: За бензин става дума ако някой кара още такива на бензин а не на алтернативни горива.

АСЕ - 8/100 120-140 км/час Градско 10-12/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бензин става дума ако някой кара още такива на бензин а не на алтернативни горива.

Добре де, отдавна знаем, че си баровец и нямаш газова.... :hilezh: Ако някой все пак се съмнавя, може да се увери, като ти види подписа... Защо е нужно във всеки пост да се подчертава? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, отдавна знаем, че си баровец и нямаш газова.... :hilezh: Ако някой все пак се съмнавя, може да се увери, като ти види подписа... Защо е нужно във всеки пост да се подчертава? :respekt:

Пич, нещо жената ли не ти е пуснала? Питам за сравнение на бензин защото не мога да сравнявам разхода с газ. Капиш!?

Ако имаш някакви комплекси за метана - аз определено нямам вина за това. Ако имаш някакви питания относно моята личност: 0899 134564 Николай или ЛС. ок!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно "комплекси" е думата, която избягвах да споменавам.... :respekt:

Извинявам се за лиричното отклонение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , гледам интересен спор се е заформил относно двг-тата на аудитата само с едно не съм съгласен за разхода на абц-2.6 засекох го на път за морето ми даде под 7 . Който не вярва да заповяда вече съм напред с 100 лева от един където невярва6е .

Относно сполучливоста 6те поживеем 6те видим.

Сори за правописа

Миналата седмица ходих до морето. Моята даже върна 35 литра обратно. :hilezh:

Добре че носех на малкия коритото за къпане че иначе нямаше къде да ги съберем

:hilezh:

Та сега съм с 35 литра * 1.78лв = 62.30 лв напред (словом шестдесет и два лева и тридесет стотинки)

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно "комплекси" е думата, която избягвах да споменавам.... :respekt:

Извинявам се за лиричното отклонение :hilezh:

Предлагам да не осираме и тая тема с детински заяждания. Ако искаш да ми кажеш нещо извън темата "Кой е най-лошия мотор на Ауди" - посочил съм как.

Аиде лека и доходна :hilezh: .

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та сега съм с 35 литра * 1.78лв = 62.30 лв напред (словом шестдесет и два лева и тридесет стотинки)

Пепи.... :respekt: дай едно кило... :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ходих до морето. Моята даже върна 35 литра обратно. :hilezh:

Добре че носех на малкия коритото за къпане че иначе нямаше къде да ги съберем

:hilezh:

Та сега съм с 35 литра * 1.78лв = 62.30 лв напред (словом шестдесет и два лева и тридесет стотинки)

:respekt:

:box:B):bia: ебати рестото!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ходих до морето. Моята даже върна 35 литра обратно. :hilezh:

Добре че носех на малкия коритото за къпане че иначе нямаше къде да ги съберем

:hilezh:

Та сега съм с 35 литра * 1.78лв = 62.30 лв напред (словом шестдесет и два лева и тридесет стотинки)

:respekt:

ISKA6 DA KAJE6 4E NE WQRWA6 LI?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото съм искал - казал (написал) съм го :respekt:

И на мен ми е дълга чурката, ама го доказвам в къщи само :hilezh:

Сега да не се обидиш ? Те колегите си ме знаят и търпят тук :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Спора тука е друг. Имаше изказване, че АВС е несполучлив защото е тежък и карчи много. Я да кажат колегите с 2.0 винтилов мотор колко им харчат колите ама честно :respekt: За бензин става дума ако някой кара още такива на бензин а не на алтернативни горива.

Колата от подписа извънградско харчи ~8/100(260 км. с 21л. при скорост 120-150), a софийско градско под 12 не пада, а зимата и повече.

Честно! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от подписа извънградско харчи ~8/100(260 км. с 21л. при скорост 120-150), a софийско градско под 12 не пада, а зимата и повече.

Честно! :hilezh:

А сега остава и някой да каже, че ти е скапан мотора щото "харчи много" :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... определението лош мотор не трябва да е свързано с разхода. Това искам да кажа. Чуплив, лошо съотношение поддръжка - производителност-проблеми ... да. Но разхода няма нищо общо. Няма как мотора да е и мощен и икономичен и пъгав и т.н. Едното винаги е за сметка на другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу .. да се изкажа и аз ... За да спре тая тъпа тема най-накрая.

Въпрос: "Кой е най-лошия мотор на Ауди?"

Отговор: Моя мотор е най-лошия... Признавам го пред всички, за да няма спорове повече! :hilezh::hilezh::box:

Лош, ма си го обичкам... Аре със здраве и успех на нашите синявици довечера :respekt:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор: Моя мотор е най-лошия... Признавам го пред всички...

Бате, олекна ми! :respekt: Таз вечер ще нанкам като бебе. Бях се притеснил, че е моя ра'збираш ли.. :hilezh:

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те тва е... Дълго я мислих тази изповед, ма нали сте ми като братя, та реших да облекча първо себе си, а после и вас. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу .. да се изкажа и аз ... За да спре тая тъпа тема най-накрая.

Въпрос: "Кой е най-лошия мотор на Ауди?"

Моя мотор е най-лошия... Признавам го пред всички, за да няма спорове повече...

Вземи го изхвърли най-накрая тоя боклук, ама кажи къде да дойдем да го приберем после..... :respekt::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*************** CONFIDENTIAL INFORMATION ******************

P.S Тук бях написал, къде ще го изхвърля, но модераторите са по-бързи явно... И те петаци искат :respekt:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наща 100-ца е 2,3 на мотора пише ААR,това ли му е модела и читав ли е попринцип :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имайки в предвид че всички сме фенове на ауди и то повечето с различни двигатели....темата е доста тъпа и груба. тя преразполага да има обидени и обиждащи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имайки в предвид че всички сме фенове на ауди и то повечето с различни двигатели....темата е доста тъпа и груба. тя преразполага да има обидени и обиждащи.

И аз съм на същото мнение Колега :D

Стига сте се дъвкали хора - нали сме уж фенове на Ауди и уж сме обединени около една идея - АУДИ

ТОВА НЕ СИ ПРОЛИЧАВА ОТ НЕЩАТА КОЙТО СТЕ ПИСАЛИ....влезте във форума на БМВ и вижте колко са задружни хората там..... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...