Jump to content

Вода в купето след дъжд


Berkut74

Recommended Posts

Колеги изчетох всички темино решение зе моя проблем не намирам.

При мен се пълни в краката на пасажера и след днешния дъжд пак локва :steinigung:

Прочиствах отводнителните канали и пак се пълни САМО ТАМ,свалях кората на чистачките водата си отича през канала около въздухосборника на вентилатора абсолютно сухо и самия той :unsure: махнах мокета цялото киче е вир вода и не мога да определя от къде влиза :blink:

Моля помагайте че ми омръзна да попивам вода!

П.П. Не губя антифриз и не ми тече радиоторчето сигурен съм че е дъждовна вода!!!Нямам шибедах!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постави суха хартия върху филтъра на купето или решетката над въздухозаборника/ако нямаш филтър/.Сглоби корите под чистачките,взимай маркуча и почвай да поливаш обилно предния джам със силна струя вода.После разглоби пак корите и виж какво е положението с хартията.Ако е мокра,ясно откъде се пълниш с вода,макар сега да ти изглежда,че всичко там е сухо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бас че тече от филтъра :zustimm: , при мен беше същото и като натиснеш копчето на климатроника за циркулация на въздуха и се изсипва много приятно една чаша вода :hilezh: .Пласмасовата кора не приляга хубаво към стъклото и под нея влиза във филтъра, аз си реших проблема като одолу й сложих по дължина силикон и като я монтираш, тя се залепя и нямаш ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Дани може със снимки да сподели как са решили това при А4 :hilezh:

Иначе - под кората, м/у нея и самото купе има нещо като болкит !

Решението е улей от А4-ка и край с проблема !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и Аз съм на същото мнение като всички :zustimm: Проблема с водата и на мен вече мие познат :rolleyes: макар, че невярвах като Теб в началото и когато си бях купил моята Б3-ка почна едно ровене по Форума :gruebel: И тъка реших да сложа силикон на проблемния участък, макар и с 2лв. в джоба :steinigung: За каръщина или късмет тубата с Бал силикон :blink: се оказа менте, че и водо разтворим - за 2лв. :stupid: толкова. След мокренето бе останала такава диричка, че от самолет се вижда въпросното място - пролуката за ..аквариума.. в колата ми :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори :zustimm:

Ще пробвам варианта със силикона,но малко да се оправи времето че да изсъхне колата за да може после да се разбере дали е решен проблема.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колеги и аз имам теч на при пасажера става наводнение !

Знам от къде но не знам какви мерки да предприема дайте предложения .

Ето снимки някак се водата по уплътнението се извърта докато се стича и влиза там при кабелите точно :(

Там където съм изкарал уплътнението става мизерията според мен като пробвам с шише с вода :S

4csz.jpg
 

hqnq.jpg
 

fnun.jpg
 

Редактирано от dobatavision
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен течеше от към страната на шофьора и се оказа че маншончето на жилото на капака е влезнало в дупката си явно е било натиснато след като ми го изкараха и наместиха вече нямам теч. Аз проверих от къде тече като започнах да заливам предното стъкло с вода и да следя накъде отива. :) Успех с оправянето, че знам каква гадост при мен цяла преспа сняг миналата зима се изля в купето близо месец съхна, че и грозно мръсно петно остана на килима, защото колата е отвън на паркинга и беше мръсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги изчетох всички темино решение зе моя проблем не намирам.

При мен се пълни в краката на пасажера и след днешния дъжд пак локва :steinigung:

Прочиствах отводнителните канали и пак се пълни САМО ТАМ,свалях кората на чистачките водата си отича през канала около въздухосборника на вентилатора абсолютно сухо и самия той unsure.gif махнах мокета цялото киче е вир вода и не мога да определя от къде влиза blink.gif

Моля помагайте че ми омръзна да попивам вода!

П.П. Не губя антифриз и не ми тече радиоторчето сигурен съм че е дъждовна вода!!!Нямам шибедах!!!

Виж, поставката на филтъра. При мен той влиза в една пластмасова поставка и тя има отдолу уплатнение след като го напулних със силикон спря да тече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolega 4etoh takava tema v razdel napravi si sam problema ti e ot filtara na kupeto

Писането на кирилица е задължително!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...