Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Моите наблюдения до момента са точно такива

и за това ми се иска нещо по- голямо да ръгна. Един колега препоръча 550/230, а друг 550/180- вие какво ще кажете?

Гледам едни сетове за челен кулер в ибея, там кулерите са 420MMx160MMx65MM- дали е по- подходящ размер?

Не ми се иска да сменям турбината /и нямам и пари сега/, а към настоящите 166 коня да добавим още малко, с пренастройка и на софта според новата част /кулера демек/?

Ако реализираш проекта, задължително пиши и качи снимки и ценни съвти и тънкости, че и мен живо ме интересува схемата с челния кулер!

За което го поздравявам  :zustimm:  От там се почва най-малкото ;)

Аз пък не! Предпочитам вълк в овча кожа от колкото овца във вълча :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахха аз ще правя доста работи по колата.

Мислех да я продавам ама първо ще я направя отвсякъде да ме кефи,както отвън така и на пътя.

Пък после мисля да мина нещо по-голямо и по ново ама това ще е след 1-2 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменя се топката много лесно-

с едно ножче повдигаш пластмасата от страната на ръчната спирачка която е, и то ще си излезе- само внимателно.

Надигаш "полите" на маншона и там ще видиш как е, с клещи откачаш скобата и става.

Внимавай, много трудно се стяга скобата после. Аз видях голям зор докато я сложа /свалях топката да я боядисвам/ и не можах да затегна като хората.

Резултата беше, че на италянското преследване на събора топката ми остана в ръката и едно не можах да си докара квалификацията, второ щях да се пребия.

СЕга е зверски стегната със свинска опашка.  :hilezh:

Твоята кола не е ли фейслифтова, тя трябва да си ходи оригинално с такава топка и трилъчевия волан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз намерих в ибей http://www.ebay.com/itm/261352269457?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

но не ми се дават н пари за това- моята беше само за боя и това хромираното рингче беше олющено. Боядисах топката, рингчето го остъргах и го боядисах и него черно с лак за нокти :))) по натам може една нова или ако излезе хубава втора употреба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа с тези търгове, обикновено цените рЕзко скачат в последните минути и е трудно да пребориш UK ebay-рите. :hilezh: 

http://shop.ahw-shop.de/audi/a3-8l/innenausstattung

Тука го има, но не знам как ще склониш немците да го пратят до БГто.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е и нужно! AHW-Shop предлагат OEM стоки на OEM (или много близки до тях) цени.

Т.е. същото може да се купи на на практика същата цена и без транспортни разходи от всяко представителство на марката! Каталожната цена на това нещо е именно около 60лв. ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moonland, мерси за разяснението. Честно казано не бях разглеждал сайта подробно, но наистина ако е така няма смисъл да се пазарува, освен ако не поръчаш наведнъж няколко неща (по-евтини отколкото тук :stupid: ), за да комбинираш доставката и ДХЛ да ти ги донесат у вас. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо :) 

Да, изцяло OEM продукти на почти изцяло OEM цени предлагат. При по-скъпи неща има 5 до макс. 10% отстъпка спрямо каталожната цена, но това отново няма да компенсира транспортни разходи, чакане и т.н. - по-добре направо от локалния дистрибутор на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така сме на тема лостове и топки..  :hilezh:  Да попитам най-невежо - може ли скоростен лост от фейслифт 8Л да пасне на модел от преди фейса, защото имам желанието да сменя тва грозилище с нещо по-така?  :les:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия лост мисля ще пасне, но щи трябва да го монтираш със стария маншон, защото при фейса той е закован за една рамка, която пасва почно на дупката и има отстрани една хромирана лайсна.

навита съм да поръчаме масово части и да делим доставки :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростния лост е 80лв по българските сайтове.

Мога да звънна в ауди Варна да питам там колко е.

Ако и тука е толкова,няма смисъл от доставки и такива работи.

 

Иначе си харесах и това http://shop.ahw-shop.de/tt-edelstahl-pedalkappen-golf-iv-4-bora-audi-a3..-8n1064200?c=1685

Другите работи интересни не виждам 

Редактирано от venksta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорица, вие май не ме разбрахте - всички тия неща ги има на същите цени в Порше или в най-близкото представителство на марката до вас! Това са ОЕМ продукти, които могат да се поръча от всякъде! Разликата в цената ще е минимална и няма да спестите абсолютно нищо дори с масови доставки... Обадете се и сверете цените :)

Отстрани до това, което сте си харесали от сайта има Bestell-Nr., който реално е VAG номера на частта. По същия номер се поръчва в офиц. представителство и по същия номер може да попитате за цената...

Ауди продават не само коли, но и резервни части и аксесоари :)

Сайта живее от малките отстъпки в цените като процент от каталожните, които понякога си заслужават в рамките на Германия. За дреболии обаче плюс доставка до БГ няма да има никакъв кяр, но като искате проверете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник ще звънна в порше варна..

 

А някой тук има ли си идея какво мога да направя с шофъорската седалка.

тези http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/99/289/17022841/recaro-6348.jpg

Проблема е че от сядането в нея,външната страна е леко накъсана и много ме дразни.

Дали ще може някой да смени плата със същия ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Venksta, конкретно на педалите, които си си харесал може и да има кяр вв интерес на истината, защото каталожната цена е май към 40 евро!

Но все пак това, което исках да кажа е първо да проверите на една крачка от вас - коства едно телефонно обаждане, а после да се мятата на поръчки от 2000км :) Не всичко в Ауди е на бутични цени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...