Jump to content

Къде да си сложа газов инжекцион на А3 '99, 125 коня?


Recommended Posts

Колеги, решил съм да сложа газова уредба на колата. Моля за съвет къде да отида и къде да не ходя и защо. Първоначално съм се насочил към София Газ Комерс. Искам да е италианска системата. И просто да не бера ядове след това. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като искаш да е талянска и не искаш да береш ядове (то пак не е гаранция де ама вероятноста е по-малка с Landi Renzo) пиши на колегата Landir от форума да ти направи оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата марка, която колегата Ви е казал и съм много доволен - сега я продавам, защото колата съм я спрял и я правя и не ми е нужна след като я направя(няма да ми върши работа)... Ако имате интерес пишете, инжекциона е на 5 месеца, но 2 месеца от тях не е карана, купих я за 1300лв., защото моята е 1.8Т с ЧИП и като изпарител е по-голям, а и исках бутилката да ми е на мястото на резервната гума и да се зарежда при капачката за бензина, а това също оскъпява малко или много...

Поздрави и успех! :)/>

Редактирано от SLADE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Tomaseto stag 200 с 1.8 АДР съм и вече 8000км никакви проблеми и отклонения на софтоера. С 65л бутилка на мястото на резервната гума идва към 1000лв.с 3години гаранция или 100 000км. Слагах я в Стар Газ Ведраре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A какво мислите за тази оферта, и някой дали знае нещо повече, някакви отзиви за въпросната фирма?!

Оферта - Прогаз

Аз искам да сложа бутилката на мястото на резервната гума и зареждачката да е отстрани при капачката за бензина. Което ще наложи купуването на патерица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от Tomaseto stag 200 с 1.8 АДР съм и вече 8000км никакви проблеми и отклонения на софтоера. С 65л бутилка на мястото на резервната гума идва към 1000лв.с 3години гаранция или 100 000км. Слагах я в Стар Газ Ведраре.

А тия Стар Газ Ведраре нямат ли в София сервиз зад Илиенци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега аз прочетох от форума на БМВ за тях много добри отзиви и направо отидох във Ведраре и за 3h бях готов. Пак и като са по далече направо я пробваш газовата как е хаха.

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с Ловато. На тях им се носи славата от АГУ- тата. Аз утре ще монтирам Бардолини 4 на Мерцедес Е320 V6 224 к.с. в Карпрофи. Ще пиша да кажа как е като я тествам, но до колкото видях правят много добри монтажи. Въпроса е и настройката да е ок, но за това утре като видя. Иначе се чудех между Фобос от Еврогаз и Бардолини от някъде, и накрая се спрях на Бардолини. Италианските за 6 цилиндъра отиват над 1700, което ми се вижда множко за над 10 годишна кола.

Редактирано от baha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с фобус2 и съм доволен :)/>

адин друг познат пък стана 5години и косур кара с фобус и също няма ядове :)/>

иначе ако имаш кинти Landi Renzo :)/>

Редактирано от habib
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То спора Бардолини vs Фобос май винаги ще си се води и ще има доволни и недоволни, но като че ли в началото (преди няколко години) Бардолини са били по- зле, а в момента са дръпнали пред Фобос. Днес монтират последната версия на Бардолини (4) на Мерцедеса който споменах горе. Момчето каза, че не е сигурен дали ще успее за днес да приключи и най- късно утре сутринта ще й прави настройките и тестовете след което и аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, днес взех мерцедеса и първите ми впечатления са добри. Разлика във вървежа и ускорението не мога да кажа, че усещам, може би в ниските много леко, след това излита като на бензин. Превключването бензин- газ/ газ- бензин изобщо не се усеща. Днес сложих 20 лв газ в празна бутилка и засичам, колко км ще мина. Ако направя 100 км ще съм много доволен! Монтажа е изключително добре направен, ще пратя линк като качат снимките във фб страницата. Ще споделя още впечатления като покарам тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

В момента съм с Ауди А3, 1.6,  2000 година, сложих си пълния комплект Фобос 2 ОБД в гр. Бургас, квартал Банево, вече една година и 15000 километра, с изключение на ходенето ми за смяна на филтрите не ми се е налагало да ходя, даже нямаше нужда от донастройване работи перфектно без никакви забележки - предърпвания прекъсвания и други подобни дразнещи неща характерни за газифицирани автомобили, монтажа също беше перфектен, ако не знаеш предварително че е с монтирано газово, трудно ще го забележиш. Преди време на старата кола слагах Изиджет и до раздялата ми с нея не я видях да работи читаво на газ, макар че беше най скъпия, отделно го изплатих още веднъж с редовните преинсталации, донастройки изгорял компютър и други такива дразнещи проблеми.

Редактирано от Radostin Kolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнение между Бардолини и Фобос не можа да има, разликата е светлинни години в полза на Фобос, айде да не пишеме несериозни неща.

 

Прост пример, Бардолини се изнасяше дълги години за Тайланд, в момента там продава само Фобос, а Тайландските сервизи правят рекламни клипове Фобос и се кефят на възможностите на системата. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много съм доволен от моето газово сложих си го при тези момчета http://autogas-bg.com/ много са добри слагат италиански газови уредби за година и половина до сега не сам имал никакви ядове с газовото минал съм 55 000 км. и да чукна на дърво никакви ядове. Ето и още един линк за италиански газови уредби тези пичове при които си монтирах газовото са от Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да ти предложа система LPG-Tech 204 + Dragon 2x2cyl,Пълначка при бензиновата капачка,бутилка по твой избор,и подарък чохъл за резервната гума , за тази кола това е най-доброто ,но ако искаш има и по нисък клас системи.Ако искаш разпитай за тази система тя е полска , но съм убеден ,че няма да имаш никакви проблеми след това.

 

Рекламните линкове са забранени според правилата!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.kmark.eu/g_l_gi_ceni.html     Човека е много свестен ! Монтира я старателно и обяснява подробно. Тук си сложих Фобос 4 за 750 лв. на двигател АДР който е подобен на твоя и съм много доволен ! Фобос 4 не е най-доброто ,но на този двигател е напълно достатъчен ! Колата е Ауди А4 и върви като на бензин, а разхода на газ е 12 л. градско и 8 л. на магистрала. Може и по-малко при по-културно каране  :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...