Jump to content

Форум нова версия 11.05.2013 - тема за проблеми


Recommended Posts

Да споделя и аз нещо за форума>
След като имаше проблем със заглавната страница споменат в постингите погоре и го оправиха при мен се появи следното:
Примерно през Firefox пиаша в Гугъл "ауди форум" излизат резултатите и цъквам за да вляза върху главния линк напр.  и се опитва да ме препрати към друг сайт/url (вижда се на снимката кой - url4shorst.info/628d07b1)  и алармата на антивирусната писва. Пробвах го и с Гугъл Хорма и там същата работа :huh: . ....дори още след изкарване резултатите по ключова "ауди форум), но без да съм направил опит да вляза през линка. Прави го и с подлинковете на "ауди форум", които излизат в резултатите.
Понякога го прави понякога не, т.е. не всеки път....да кажем, след като един път го е направило, правя 2-ри опит и тогава не се появява (не се опитва да ме пренасочи)... !?

27574_1386627564_140_27574.jpg

П.П. Само да отбележа това при мен го прави само с  ауди форума с други сайтове и форуми нямам проблеми.

 

Адрес на коментара
  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

Моят е XP и се ъпдейтва автоматично периодично. Ради, а ако визираш да го сменя изцяло това няма как да се случи за сега поради ред причини.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Цитиране на предходен пост!

Вирус, които действа, като се опитвам само този форум да отварям!?!?? едва ли... както споменах с други страници и форуми и т.н. не се появява... а аз отаврям много ежедневно

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Категорично проблемът си е единствено в твоя телевизор. 

 

... абе, чудя се дали хората не ползват за по-кратко да търсят и сайтове със сложни адреси като например dir.bg в Гугъл и да влизат през първия линк!? Вероятно само в България го имаме този "навик". Като мнение в тема "Имаш лично, колега". Като ръкопляскането при кацане на самолет. Като заставане по средата на тротоара да си кажем "здрасти". 

 

:wub:

Адрес на коментара

Категорично проблемът си е единствено в твоя телевизор. 

 

... абе, чудя се дали хората не ползват за по-кратко да търсят и сайтове със сложни адреси като например dir.bg в Гугъл и да влизат през първия линк!? Вероятно само в България го имаме този "навик". Като мнение в тема "Имаш лично, колега". Като ръкопляскането при кацане на самолет. Като заставане по средата на тротоара да си кажем "здрасти". 

 

:wub:

Признавам си не разбирам от компютри :blush: , но дали наистина проблема е в моя телевизор !? :huh:

http://peter.upfold.org.uk/blog/2013/01/15/cleaning-up-the-ip-board-url4short-mess/

Адрес на коментара
  • 5 weeks later...

На моменти не ми излиза, че имам нов отговор в лична кореспонденция. Случва ми се за втори или трети път от няколко месеца насам.

Адрес на коментара

Да споделя и аз нещо за форума>

След като имаше проблем със заглавната страница споменат в постингите погоре и го оправиха при мен се появи следното:

Примерно през Firefox пиаша в Гугъл "ауди форум" излизат резултатите и цъквам за да вляза върху главния линк напр.  и се опитва да ме препрати към друг сайт/url (вижда се на снимката кой - url4shorst.info/628d07b1)  и алармата на антивирусната писва. Пробвах го и с Гугъл Хорма и там същата работа :huh: . ....дори още след изкарване резултатите по ключова "ауди форум), но без да съм направил опит да вляза през линка. Прави го и с подлинковете на "ауди форум", които излизат в резултатите.

Понякога го прави понякога не, т.е. не всеки път....да кажем, след като един път го е направило, правя 2-ри опит и тогава не се появява (не се опитва да ме пренасочи)... !?

27574_1386627564_140_27574.jpg

П.П. Само да отбележа това при мен го прави само с  ауди форума с други сайтове и форуми нямам проблеми.

 

 

същият проблем и при мен, на три независими компютъра го наблюдавам. 

Адрес на коментара
  • 4 months later...

След редактиране на мнение, като натисна бутона "Запази промените" ми излиза нов малък прозорец с тази грешка: "TypeError: ipb.textEditor.getEditor(...) is undefined" и бутон ОК отдолу. След като натисна бутона ОК прозореца с грешката се скрива, но мнението не може да се редактира :nixweiss:.

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Може ли полу-видимия бутона които се намира най долу на страницата и връща най горе,да се премести от дясно и да си стои там,т.е.да не се движи с страницата като се превърта ...та дори да не си стигнал до последното мнение да може да го използваш за да се върнеш в началото горе....както е в ebay...

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте само тук от известно време, като напиша пост или отговор на лично и се бави около 15-20 секунди докато го зареди. просто страницата замръзва и трябва да я чакам. Ако през това време натисна пак "изпрати" то после се появява поста 2-3 пъти.

Мислех че проблема е при мен, но в други форуми няма забавяне. Не ми е важно, просто за информация.

Адрес на коментара

Няква идея защо не ми зарежда нито едно лично съобщение през тапата? Трих му кеша, няма резултат. Пак през тапата няма проблем със зареждането на лс-та в братския форум.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара

Така и предположих ама се чудя що аджеба? Его някой път сега ги зарежда някой път не. Сток съм напълно и с версия тапата от плей стора. Ше я зае*а у бъгавата програма.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара

Не изпраща съобщения до email за получени ЛС, мнения и други.

На какво се дължи, след като съм проверил всички отметки в настройките на профила?

Адрес на коментара

Потвърждавам горните думи. Писах на grizzly миналата седмица за зъбно колелце и не съм влизал във форума, тъй като чаках мейл, който да ми каже, че имам отговор....Колелцето дойде и чак тогава видях, че човека ми е отговорил след час-два... Нищо фатално, ама е неудобно.

Адрес на коментара

Не изпраща съобщения до email за получени ЛС, мнения и други.

На какво се дължи, след като съм проверил всички отметки в настройките на профилаС

Същото и при мен, също проверих настройките - нищо:(

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...