Jump to content

мнение за конкретна обява


Recommended Posts

намислил съм да взимам това ауди какво ви е мнението и как се представя автомата никога несъм карал автомат колко степени е и какъв разход дава.

 

http://www.cars.bg/c290980

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А6-ца с 2.5ТДИ предполагам си забелязал стотиците теми в интернет, в които масата хора определят този мотор като "душегуб"...аз затова супер трудно си намерих А6-ца т.к. 95% от обявите бяха с 2.5тди.

ГНП се разваляла доста и струва маса пари, също и помпа-дюзите същата работа. Разрови се из форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе играч-познавач... душегуба е следващия 2.5 ТДИ, този който е V6

 

Колата от обявата е с 5 цилиндровия дизел, а.к. "последната здрава"

 

Иначе трябва да се огледа на живо - след толкова години и незнаен пробег доста неща може да са за смяна дори и на тоя модел кола... и автомата е добре да се покара повече и да загрее хубаво преди да се вземе решение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на централната конзола бустметър ли е? Ако е така, явно е "чипната" колата , автомата да не би да се е предал вече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, стига с това гадаене! Ако може, пишете на колегата слабите места на този модел, а тои да ходи да си я гледа на място, че за съжаление по снимки нестава и успех с покупката на автомобил :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решиш да купуваш, сигурно ще си четвърти собственик! За трети път  виждам да се продава тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е един от най добрите и здрави дизелови мотори правени от ауди.Това ауди не е с алуминиевите носа4и,което е още един +.Единствено автомата ме притеснява на тази кола,понеже мисля 4е е 4 степенен,а те са големи кенефи(но не съм сигурен дали е такъв).Има един голям минус-не е куатро:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е един от най добрите и здрави дизелови мотори правени от ауди.Това ауди не е с алуминиевите носа4и,което е още един +.Единствено автомата ме притеснява на тази кола,понеже мисля 4е е 4 степенен,а те са големи кенефи(но не съм сигурен дали е такъв).Има един голям минус-не е куатро :)

Колко такива автомати си имал?!Според мен колата изглежда добре,салонът е хубав(ел,памет и подгрев),външният вид е без сериозни забележки!Отиди и я виж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука във форума имаше тема за  същия вид автомат и бяха казали само лоши неща(но незнам дали е 4 степенен-понеже там се отнасяше за 4-степенния).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички ц4 се слага само 4степенен автомат(включително 4.2 и 2.2т)!От опит ти казвам,че автоматът е много здрав!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте днес закупих конкретния автомобил първите ми впечатления са супер утре като я подкарам вече ще кажа автоматика е супер превключва идеално без никакви шумове щракания и тем подобни.Колата е блъскана с екстри има чип слаган във Швейцария и върви много добре.

 

Утре ще пусна и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много да те радва и да не ти създава главоболия  :bia:

 

И да си смениш филтъра и маслото в кутия, доста хора го прескачат тоя момент, не знайно защо  :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички ц4 се слага само 4степенен автомат(включително 4.2 и 2.2т)!От опит ти казвам,че автоматът е много здрав!

Цитиране на предходен пост!

 

Здрав здрав колко да е здрав при условие че докато при Емо можеха да се видят Б4-ки и имаше две с автоматични скорости първото нещо което отлетя от конкретните екземпляри бяха кутиите та това не ми говори че са нещо кой знае какво. От тези години здрави кутии се правят отвъд двата океана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...