Jump to content

Избор на игрова конзола. Sony PS3 vs XBox 360.


Recommended Posts

Демек е една много странна дума... :/

 

Т.е. новата пантера, ще размазва по всеки един параграф кашончето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 124
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Още е твърде рано да говорим дали пс4-ката ще е повече от новото кашонче.

Да не забравяме, че при предишната генерация конзоли ПС3 като цяло беше, уж по-добрата машина,

но в крайна сметка хвох-са беше по продаваната конзола и платформата на която се разработваха всички игри.И евентуално се портваха за ПС3.

Ще поживеем,ще видим.

Поздрави.

Редактирано от Limit3d_Edi7ion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ще си позволя да използвам темата и да помоля форумните гурута по конзолите за мнение относно това:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/33049/P11030101/Konzola-SONY-PLAYSTATION-3

Не разбирам нищо от конзоли, та интересува ме добри ли са характеристиките на машинката, може ли да се хакне и пр. Благодаря предварително на отзовалите се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам  Xbox 360 с 2 безжични джойстика + kinect sensor. Конзолата е много малко ползвана и събира прах(това е и причината за нейната продажба). Ако някой има интерес на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS4 е в пъти по-добър избор от новия XBox.

 

 

За мен плейстейшина е много по качествен :)

 

подкрепете ги с нещо тия мнения..... иначе са си прост спам  :zustimm:

 

 

 

аз се интересувам и от 2те платформи но за момента не съм тествал нито 1 от тях , на книга ПС изглежда по-добре но така беше и при 3-ката а реалноста се оказа малко по различна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам  Xbox 360 с 2 безжични джойстика + kinect sensor. Конзолата е много малко ползвана и събира прах(това е и причината за нейната продажба). Ако някой има интерес на ЛС.

 

Драсни повече инфо на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Този момент, когато думваш близо 1k за конзола и питаш в автомобилен форум, дали въпросната се хаква, защото промоциите в маймунда са впечатляващи :(


При положение, че едно от най - новите заглавия The Order 1886 се намира за 50 лв. то е повече от нелепо да се демонстрират ганьовщини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случай, че не си толкова глупав, колкото демонстрираш с този си пост, то прекалено добре се представяш за такъв :unsure:

 

Явно не знаеш цената на конзолата, нито цените на аксесоарите, игрите и най - вече на playstation plus абонамента, за да правиш плоски шеги с жената на собственика бла бла. 

 

А на въпроса "защо да плащаш за нещо, ако го има безплатно"

 

loss_for_words.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех с фифа2015 с един джойстик за 800лв + 119лв за втори джойстик (+2лв за кабел щото не ми дадоха такъв към вторият джойстик :wall: ) + 60лв плейстейшън плюс.... е не са точно 1К но са доста близо. 

 

Хакването всеки го разбира по различен начин, аз лично никога не съм си хаквал конзолите, просто ми харесва да си събирам оригинални заглавия, отделно от това на бартер вече изиграх няколко игри.

GTA5 я взех за 80лв от ибей, watch dog за 40лв..... не е като да са супер скъпи и да се купуват всеки ден, навярно след няколко месеца и под 50лв ще се намират спокойно в olx-a, но разбира се всеки си знае. 

 

 

 

пс : ПС4-ката иначе е бая яка като изключим че бях свикнал с джойстиците на 360-ката като свършат батериите слагам новите и пак пуцам 2-3 месеца...... тия зареждащи се джойстици са ми мноо тегави все още. 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай едно хубаво компютърче и не се занимавай с глупости.

Конзолите са само за фифа и мортал комбат, дето се цъкат произволно копчета :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zlobile дай да въртим игрите майна :) ps4-ката е супер, спотифайче, игрички, youtube :) една година е на пазара вече, няма "хакване" защото дисковете нямат записване :) иначе малко изнервят с цени, примерно The Order 1886 120лв за само 7-8часа игра е прекалено малко. the Witcher 250лв преордър за май и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове аз имам вече 4-5 заглавия, сега тъкмо съм към средата на GTA, после мисля да взимам Kill Zone.

ps: Някой разцъква ли фифа2015 да поиграем, ilarionov123 ми е ника

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам колко съм глупав, подобни техники си пазарувам от ибей, не от най-близкия техномаркет и за това са ми чужди такива цени. От чисто любопитство отворих в ибей - в момента чисто нов, неразопакован ПС4 се продава на buy it now за 260 паунда с GTA5, джойстик, слушалки и всичките му там нужни кабелаци да подкараш всичко на домашното TV.

Да не съм съвсем проС, ето линк: http://www.ebay.co.uk/itm/Sony-Play-Station-4-Console-500GB-New-In-Box-Bundle-Grand-Theft-Auto-V-/121618798869?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c510b9915

Ако се заиграе човек по търговете, може и на доста по-тънко да го вземе, ама е несериозно да се дават за пример, тъй като са непредсказуеми.
Не забравям и фактора овехтяване, преди година е била по-скъпа, ама пак не е била хиляда лева по сайтовете...
Ти ако искаш си купи още 10 джойстика и премиум пакета и т.н. но това не прави играта няколко хиляди лева.

Относно хакването - нека съм глупав и тука, ама си сложи ръката на сърцето и кажи че никога не си теглил филм от замунда или песен от дата.бг, плащаш си всичко което гледаш/слушаш. Не вярвам да си такъв, ако си - прощавай.
Как свалянето на безплатна игра е ганьовщина най-долна, а тегленето на филм не е?

Не е готино да се обиждаме без да се познаваме, не е културно :) Ама да не отваряме тая тема, че пак ще се стигне до шишета и плюнки по стъклата :hilezh:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате 260 паунда (без доставка която ще е едно 20-30лв минимум) по 2.699лв - 710лв (тук е 799лв НО с гаранция....аз не бих се лишил от гаранция за 80лв повече....щото не е като да не дефектират) + 120лв (втори джойстик евентуално) + 60лв ps+ = 890лв.

Та сметката не е много по различна освен че нямаш гаранция и т.н.

Преди няколко месеца цените в ибей бЕха идентични с тия в Техномаркетите....не е като да не съм проверил преди да го купя, стига с тоя ибей все едно само малка група хора го знаете, ползвам го от има няма 10 години от доста време не е най-изгодното място за техника.

пс : за мен не е нормално да имаш плейстейшън 4 с 1 джойстик и без ps+ пък ти квото искаш обяснявай.....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zlobile дай да въртим игрите майна :) ps4-ката е супер, спотифайче, игрички, youtube :) една година е на пазара вече, няма "хакване" защото дисковете нямат записване :) иначе малко изнервят с цени, примерно The Order 1886 120лв за само 7-8часа игра е прекалено малко. the Witcher 250лв преордър за май и тн...

Къде го гледате тоя The Witcher за 250 лв. аз го намирам на половина, а за пс още по евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...