Jump to content

Снимки за календар 2014


drob4o

Recommended Posts

Здравейте, 

отправяме молба към всички фенове на марката АУДИ съответно на автомобилите си, да предложат авторски снимки на коли с марката АУДИ. Предвид това, че става въпрос за календар ще се радваме, ако снимките са:

 

- с  оригинална визия и тематично съдържание;

- достатъчно висока разделителна способност (едни 3 мегапиксела биха били технически минимум, но нямаме желание и за ХХ мегапикселови чаршафи);

 

Моля не ги публикувайте тези снимки в реален размер тук, а в намален до не повече от 1200 пиксела дължина за по голямо удобство на останалите.

 

- задължително Ваша лична собственост;

- хоризонтално заснети;

- да няма водни знаци или други отличаващи автора лога/текстове;

- нанесените ефекти върху снимките да бъде в разумно количество;

 

Също така трябва и да сте съгласни да ги предоставите безвъзмездно за целта да се изготви клубният календар за 2014 година. На всяка снимка в календара ще бъде отбелязано кой е авторът и никът му тук във форума!

 

До края на август 2013 ще се събират предложения, след което ще се направи едно предварително отсяване на снимки и ще се пусне анкета за избраните снимки. А  вече новоизбраните снимки ще се включат в календара за 2014.

 

Благодарим предварително на отзовалите се! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде и аз да се пробвам 
 

qawb.jpg
 

п.п. очаквам идната седмица да направя добри фотоси ще мога ли да ги кача примерно края на другата седмица или нямам право да публикувам повече ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое не разбра? 

 

 

 

До края на август 2013 ще се събират предложения, след което ще се направи едно предварително отсяване на снимки и ще се пусне анкета за избраните снимки. А  вече новоизбраните снимки ще се включат в календара за 2014.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

 

Айде и аз да се пробвам

Едно от ОСНОВНИТЕ изисквания, ако не и най-важното, е снимките да са ХОРИЗОНТАЛНИ, а не "портретни". :)

Ради, въпросната снимка е безспорен фаворит, за това и не участва в първоначалното преглеждане на предложенията B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя една снимка да колата на duno - надявам се, че няма да има нищо против.

18ro.jpg
 

 

имам много хубави снимки на черна тестова А6, ако мислите че е ок да ги кача за клубен календар, кажете..  като снимки са подходящи, не знам до колко е ок от гледна точка на собственост на колата :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвайте смело! :)

Единственото, което последно бих добавил, е да си прокарате еднократно през главата мисълта как снимката, която искате да пуснете, би изглеждала на корицата на календара ни за даден месец? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам по няколко снимки, за да може да се избере най- подходящата... Ако, разбира се :)

 

dxlq.jpg

 

ui6c.jpg

 

qe64.jpg
Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема за коментари/гласуване ще има ли? Като гледам, до момента, тук има доста снимки с нулева естетическа или артистична стойност, както и такива, които не са на собствени автомобили. Мисля, че това не трябва да е допустимо в състезанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам 3 броя от събора,които мисля,че биха стояли добре на календара :) 

Смятам,че собствениците им nedko555,bubsan и Цанчо нямат нищо против :)

 

21cf077b363e6adb.jpg
3fdce1230ffddc82.jpg
7e6e1a26003d98a9.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде от мен да мине , ако фотографа е съгласен разбира се  .... :)

 

Радвам се, че ти е харесала :bia:

 

 

 

9068746439_2f5ea69fc8_b.jpg

 

Тази година традиционно нямам какво да покажа :-/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...