Jump to content

1z загрява на баирите.


gandalf32

Recommended Posts

Колата е B4 с клима и на баир ми загря до 100 гр. ,след като го подминах темп. си отиди на 90 .Мъркучите не бяха твърди , перките се въртяха и двете .Климатикът бе включен , а също така това го прави в горещо време ,защото предния ден рано сутринта колата не премина 90 гр. през целия път .Къде да търся проблема : датчик ,радиатор или нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перките на коя скорост се включват?Както казва Дани по-вероятно да е от радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам на коя скорост са перките , можеби на 1-ва . Добре ако радиаторът е проблемът ,не трябва ли постояно на баир да грее ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задръстен радиатор съм и аз, като ти загрее колата слез и опитай да пипнеш радиатора в дясната част, ще видиш че е студен, което ще рече че вода от там не циркулира, а работи само половината ти радиатор. Затова загрява колата само в байри и в по-големи жеги.

Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това термокамера незнам дали съществува тук изобщо. Между другото с промивка няма ли да стане номера ,че то с ново всеки може :cyclop: ама много боли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушен радиатор, смени го с НОВ и няма да мръдне от 86-8 градуса...

Редактирано от dani_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по евтиния  вариант отваря6 радиатора и   по4иства6 траби4ките една по една ....тези препатати за отпу6ване не стават само пари на вятара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравил съм да спомена ,че колата е с вода .Така е купих и още не съм я сменил с антифриз,да ли има шанс да е това причината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само нов колега.Не се занимавай с промивки и втора употреба.Има колега от форума който ги продава на приемливи цени и отстъпка ще ти направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запушен радиатор - колега , послушай , както и колегите казаха , свали го и пробвай да го почистиш и промиеш ,ако не стане има достъпни радиатори - на различни пвоизводители от 120лв нагоре ти решаваш .

Другото което е - провери датчика на радиотора как включват перките - като направиш мост между карачетата за различните скорости дали включва въобще - бързата (2ра ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...