Jump to content

Audi A4(8e)avant 1.8T ili 2.0FSI


Recommended Posts

Здравейте,колеги 8год. карам Б4бензин автомат,сега ми предстои труден избор колебая се между А4(8Е)1.8Т И 2.0FSI.

Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете с вашите мнения и коментари най вече тези които притежават конкретния мотор тези двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мене 1 глас за 1.8Т мотора независимо от конете.2.0 FSI пак е 150 коня,но си е атмосферен мотор.1.8Т ако искаш му слагай и газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мене 1 глас за 1.8Т мотора независимо от конете.2.0 FSI пак е 150 коня,но си е атмосферен мотор.1.8Т ако искаш му слагай и газ.

Благодаря ти а,2.0fsi категорично не става за газифициране такали да го разбирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, но уредбата струва малко над пазарната стойност на Б4-ката ти в момента, а с качеството на газ-ът в Бг е доста вероятно да имаш чести проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че ще гори и бензин 10-30% от общия разход докато караш на газ. 

 

Toва важи само за част от уредбите. Другите са си с директно подаване през бензиновите инжектори и там бензин не се гори освен за първоначално запалване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 фси +1 ще харчи по малко и ще е по приятен за каране .

Малко,колко малко.Сега ако е с Т отпреде пред FSI-то става друга работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Придържайте се към заглавието на темата и това, което пита автора:

 

Здравейте,колеги 8год. карам Б4бензин автомат,сега ми предстои труден избор колебая се между А4(8Е)1.8Т И 2.0FSI.

Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете с вашите мнения и коментари най вече тези които притежават конкретния мотор тези двата.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви много за мненията които споделихте!!!

В крайна сметка се спрях на 1.8т мотора,и вече съм горд собственик

на А4(8Е)avant 1.8T AVJ мотора.

Сега искам да попитам относно разхода на борд изписва ми само колко км. може да измине с наличното гориво?

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...