Jump to content

4F с USB


dobsata

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам има ли някакъв вариант колата ми да чете флашка..или нещо като това..
И какво всъщност е това от клипчето, от къде се поръчва и има ли някой който се е сблъсквал вече с това..?

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиният вариант е да боднеш един фм-трансмитер в запалката и си слушаш музика от флашки.Но няма да виждаш песните на дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също ми е любопитно какви опции имаме... за момента си драскам дискове... ама малко взе да ми писва  :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накакви идеи за това AMI как може да се изнамери и кой може да го постави? В Порше цените са им бая пресилени за едно USB просто да си добавиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и неоригинален интерфейс-Денсион Гейтуейт 500.Аз съм с такъв,слаган в Авител.Тогава беше 600 лв. плюс 40 лв. за монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз искам да сложа ТВ тунер на моята, може ли някой да ме насочи от къде мога да намеря такова животно :?

и ще трябва да поддържа ДВБТ ест :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз бях питал специално за тунера и ми обясниха, че е доста сложна работа и скъпа:}

На мен ми излезе цялата система -ДВБ-Т2 тунер + интерфейс+ монтаж - 400 лв.

Редактирано от pilatus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pilatus може би колата ти е имала подготовка за тези неща, или са aftermarket аналози? или?... Добре е като казваш цената, да опишеш и какво и как си получил срещу нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...