Jump to content

Колко хубава била Алфата , малко сравнение с Ауди


intrakom

Recommended Posts

Мерси батка, а ракийка да ти се намира ? инак КуВе значи Куадрифолио Верде или Четирилистна детелина ! Зелена ! Абе некфи умрели традиции от преди войните, безмислици !

Щом е за теб ше се намери.

Кви детелини кви лалета, Limited edition е последна бройка преди фалита.... :(:(:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде па като си доде, ше го дръпнем с атмосферния кошник, ама първо да го чипнем, че инак бая срам ше бере, фабрична атмосферка да го накине :(

Насо, нямаш проблеми :(

Само ще трябва да поставим, да речем, 100 евро на масата zа да zнам zа какво си хабя колата ....

Като дойда ще ти zванна, дай телефон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси.....

За четири часа колко се е изписало..... в една друга тема бях писал, че имам приятел италианец- та той като патриот караше А8 :(

Преди това караше Волво, Ланча, Мазерати, ама за Алфа- не съм чувал никой от семейството му да е карал.

И айде стига толкова- ако Алфата бяха като Ауди, ние всички щяхме да караме 145, 155, 164, и т.н.

PEACE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насо, нямаш проблеми :(

Само ще трябва да поставим, да речем, 100 евро на масата zа да zнам zа какво си хабя колата ....

Като дойда ще ти zванна, дай телефон

Опааа тука ше има "италянска гонка" кажете кога и къде ще е да дойдеме да дюдюкаме и да събираме болтчета и клапани после.... :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа.........

Та рекапитулацията е следната :

"Алфа Ромео" карат два типа хора - патологични маЗохисти или случайни купувачи, изкушени от несъмнените естетически и ценови достойнства на автомобилите от Милано.

Последните (като мене) твърде бързо разбират, че "Aлфист" е емоционално състояние, а не рационален избор.

Даааа пич, рекапитулацията е, че този път се оля. Алфата ти нямаше ли здрав удар ? И как очакваш да я продадеш лесно ? Аз също карам и двете и въобще не мисля, че едната е по-лоша. Ти кво искаш - да си купиш идеалната кола ? Заради такива като теб тук прочетох куп глупости от хора, които просто някога са чули "компетентния" коментар на братовчеда на един приятел на брат му ... Всъщност не - прочели са го в Интернет ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Абе тва да не е некъв чат бе мама му. Чета 4 страници безсмислени глупости на трима човека дето си чешат клавиатурите. Аре стига с глупостите. Нещо много почнаха да стават тия теми " на кого му е по-голяма" ПРедлагам модовете да я заключват и тази и всички подобни. Просто няма смисъл. :( Редактирано от L_U_B_E_T_O
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че стана малко гъчканица тук стана.Ама нали все трябва да има интрига с някой друг одбор.Все пак АУДИ сие от най-добрите и трябва даго защитаваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид точно това. Всеки си има предпочитания и си обича неговото. Може да не разбираме, но трябва да уважаваме тоя избор. Аз лично не обичам Ауди по ред емоционални причини, както не обичам и Тойота. :( Толедо мнооо хубаво му сипа на нащо момче. Бех забравил, че е помлял Алфонсо. М-джет бате телефона го има у нащо форум. Ше се поабим и 2мата, после мое изпием парите (освен ония 1000 евро за 166 де обеща) немаш никфи грижи.

Бе кфо ще да е, ма неска поне се посмех с глас :( Инак кога ше натрупам толкоз мнения у ващо форум ? :(

То че стана малко гъчканица тук стана.Ама нали все трябва да има интрига с някой друг одбор.Все пак АУДИ сие от най-добрите и трябва даго защитаваме.

Точно! Нали сме ви на гости, остава и да кажем, че Ауди не е най-доброто. Верно стига, че се заиграхме и стана сеир. Айде Наздраве, па ко се засечеме нейде ше пием по едно големо, нема се бием я :(

Ако има нещо, нема нищо. Не съм имал намерение да обидя никой, вкл. мджет !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно стига, че се заиграхме и стана сеир. Айде Наздраве, па ко се засечеме нейде ше пием по едно големо, нема се бием я :(

Мен ми беше забавно, грам лоши чувства не съм вкарвал похилих се поне от сърце тва за бирата и аз съм навит. :(:(:( Ако тряя съм искрен и личен по едно време мислех да си купувам баш, като твойта Алфа :bia: ма тва е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса с Алфата и Ауди, кое е по-по-най се избистри.

После пак кажете, че заключваме интересни теми... :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...