Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 6


sky

Recommended Posts

  • Отговори 961
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.ebay.de/itm/Audi-A6-4F2-C6-Limo-Limousine-SMD-LED-Tagfahrlicht-Ba15s-P21W-XENON-Canbus-5SMD-/310766298087?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item485b1d63e7

 

Ето това е правилната комбинация, въпреки че моята е различна.

 

Предни халогени H755W, задните H21W

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой използвал ли е някакава вакса или нещо такова за предпазване на коженият салон от напукване да ми препорача нещо.гледам по бензиностанцитте има но незнам дали са добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах на Ауди препарата.

Може и по-хубав да има, но не съм запознат.

А дали има крушка с по-голяма мощност от 21W която да влезе на цокала на дневните?

Примерно над 35/40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами обикновенна не ,но диодна да ,, тези които ти дадох като варянт са 16 вата а светят колкото 50 вата.Колегите от форума ,които са ми виждали колата могат да кажат  за какво става въпрос..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушките, за които говори Арсов седят според мен най-добре на нашите коли - подобно на А8ците, където DRL-а седи леко на точки/цветенце. Отделно, че цвета на самата крушка е същия като този на ксенона и не седи различно, когато свети на къси. Отделно за габаритчето като се сложи и там диодче и заспиват нещата.

 

Това, за фаровете за мъгла, че трябва да са жълти не съм толкова убеден, че е вярно. По-важното там в случая е, че лъча е по-близо до асфалта и е насочен успоредно на него кажи речи. На Ауди-тата след 2010 година не се сещам да съм видял жълти фарове за мъгла. Може и да греша разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арсов би ли пуснал една снимка на дневните, от доста време търся точно ефекта на S8, ще свалям броня и ще сложа и аз едни такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не се сваля,през дупката за фара отзад ....после ще снимам мойта да видите за кво става въпрос..

Редактирано от arsov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах някакво клипче, тоя човечец разхвърля въздушни филтри.. кори.. казанчета за хидравлична течност.. до де успее да си стигне до капачката на фара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото клипче го гледах и аз миналата седмица и се отказах :) Ходих до Порше Юг ... 6 лв крушката, 55 лв за труд... ако щеш  :steinigung: Явно е сложна смяната. Това за дясната. Иначе лявата се сменяла по-лесно и затова била към 30лв някъде смяната. Както и да е. Казаха ми обаче че рефлектора на дневните е доста прецакан около габарита, заради няква жичка, която го е стапяла лека полека :( И че рано или късно ще се наложи нов фар?! Гледам това се продава:

http://prodavalnik.com/far-desen-audi-a6-c6-4f-xenon-04-08-g-i16421979

Дали си струва? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв тип са ни точно крушките за дневните, H колко ? Че тия по нашите магазини ще ме гледат тъпо, ако не им го дам като насока за диодните крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си смениш крушките сам, аз съм го правил на 3.0 TDI. Не е лесно, но не е и много трудно.

Моите LED крушки понякога угасват в голям студ, докато пали мотора, и после пише че няма крушка. Това не ми харесва, иначе си ги кодирах да светят като на А8 (винаги).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P21W са крушките за дневните светлини, и да за да си ги смените се маха кутията на филтъра а от другата страна се откача казанчето от скобата за да може да се бутне на долу. Като цяло операцията отнема 30-40 минути. Не е кой знае какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз сам си ги сменявах с некви сини на PIAA. Тая лявата беше голям зор, изпонадрах си ръцете в тоя фар. Иначе сега ще свалям броня по друг повод, ще рециклирам фаровете, още обаче се мотам. 2 в 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мястото на дневните във фара.

Да поискам и аз съвет!

Тъй като съм с броня на S6 дневните ми са свалени долу на мястото на халогените където тази броня има ледове. Кабелите за халогените са вдигнати горе на мястото на дневните.

Реално като включа халогени и ми светват дневните.

Та какво мога да сложа на цокала на дневната крушка дето да свети като халоген?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...