Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пичове искам да си взема от трите стикера по 2. Към кого да се обърна, от Габорово съм, уча в София ама за тази година приключих. Чрез куриер не може ли да стане работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;):hilezh:;):flehan:;)

;)

а от другите размери лепенки планира ли се да има по някое време? Информативно питам, но може да си поръчам по 2 или 3 да имам в наличност ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задвижвам нещата....

Анди, задвижвай защото не остана нито един стикер.

На срещата в неделя заминаха без мое присъствие 10 стикера, а предния ден още 6 отидоха при Viper и Andy3, които лично се договориха с мен.

Имам само 2 запазени за Любо (елби), а от Стара Загора (Diablo VT) има чакаща заявка за 20 бр. :rotcol:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, но просто покрай празниците няма начин нещата да бъдат задвижени допълнително. Търпение му е мамата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, но просто покрай празниците няма начин нещата да бъдат задвижени допълнително. Търпение му е мамата :hilezh:

Ние сме си търпеливи, нали знаеш , няма проблеми щом има праници... :unsure::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих желал от трите стикера по 1 , вече втора седмица имам на какво да ги сложа :respekt: и съм търпелив в известен смисъл ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-напред изчакай да станат готови и след това следи къде и кой е отговорен и най-добре директно с него си говори. Вероятно това ще е отново Koko 100 C4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-напред изчакай да станат готови и след това следи къде и кой е отговорен и най-добре директно с него си говори. Вероятно това ще е отново Koko 100 C4.

Давай стикерите :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай стикерите :(

Ние си чакаме търпеливо... а както е тръгнало в Стара Загора, май повечко бройки ще поръчам, че мераклийте се увеличаваме... :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Муцуни от старите ленти :wall:

Спокинг! Здрава храна и спокойна музика му е майката. Стикери ще има още тези дни (2-3 дена). Зор няма нужда да има, нали? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Муцуни от старите ленти :(

Спокинг! Здрава храна и спокойна музика му е майката. Стикери ще има още тези дни (2-3 дена). Зор няма нужда да има, нали? :wall:

Спокойни сме, не давам зор, само подсещам :(

а лайсни за номерата скоро ли ще са и те, или повечко ще се чака...? Просто да се ориентирам във времето.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.

(намали си снимката на RS в подписа, че е прекалено голяма)

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите - добре, ама и аз да питам планирал ли си още лайсни или който взел - взел, който не е - да е. :flehan:

Да бе, за лайстните с удоволствие бих взел 2 да ги лепна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали писах бре?

Лайсни има поръчани. 200 броя. По сто от модел. Като първия път. Помните ли ги? Сега обаче ще са бели, не черни. Логото остава червено (разбира се), текста става черен.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, ама ти си написал "Може и да направя...", в което аз виждам също "...може и да не направя...", та затова питам дали има някво развитие. Явно има де, дано този път успея да се доредя до тях.

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...