Jump to content

ауди S3 проект...


Recommended Posts

  • Отговори 141
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Точно на този конкретен модел G-Tech, вяра за терминалната нямам изобщо, имах такъв боклук! Даваше ми терминална 104 мили при показания от читав уред 100 мили!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имах предвид 117.1 мили...   и 12.71 време което снимах.

а по-напреде в темата стана дума за ,,джи-тека,,купих,, perfexpert-та,,ще я настроя и ще сравня даните...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

ето го и съединителя...ако на някой му се намира ''sachs performance''или нещо което  да държи да свирка ама неми се дават 2-а  бона за съединител...

post-82438-0-37047200-1447185174_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам демпферния керамичен диск ме навежда на мисълта, че караш с едномасов маховик... Ако съм прав и не представлява проблем, би ли споделил маховика какъв е и от какво е взет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега! И аз знам за този вариант, другите са Sachs Performance/Fidanza/Spec или друг къстъм/олекотен едномасов маховик, но Valeo-то е може би най-лесният вариант. 

 

Моя притискател Sachs Performance го взех от колега от форума - Димо(thesaint11), като цената на която дойде беше много добра в сравнение с елит кар и други, в които питах тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето ти Sachs Performance :D
 

sachs_performance.jpg


Не ти трябва :)

 

Сега си поръчах този: http://www.ebay.at/itm/AUDI-A3-1-8T-T-S3-QUATTRO-FLYWHEEL-6-PADDLE-HDUTY-CLUTCH-CSC-/261300450667?hash=item3cd6b8756b:g:eGwAAOxyhTFSQt5N

Обадих им се и се разбрахме, че ми трябва само притискател и диск, без маховик, и ми направиха цена 250 паунда, което е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...