Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Справих се с скобата беше много запекла и пластмасата беше много стегната.

 Как се обезвъздушава колата има ли някъде тънкост.

 Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Оставяш колата да загрее на отворена капачка и готово. Но ако питаш мен-карай смело, от датчика няма да се е нагълтала с въздух. Карай, ако има проблем ще го мислим.

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като се слага парктроник сваля ли се бронята и ако да освен 4-те болта в багажника  и малките отстрани в подкалника има ли друго ? 
ако някой е слагал  как  е хванал нивото на датчиците ? С лазер ли да го направя или с рулетката от земята ? 
Мерси 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели днес ми светна чека а колата си върви без грешка и то много добре,дали е възможно да е от свещите защото няма една работеща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещите са с отделна индикация.

дросел, ламбда сонда, закачаш я на вагком и ще си каже.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте   от днес баща та е собственик на б6 1.9 131 кс. колата изглежда пушка но има един проблем преди покупката всичко е било наред но след това като я настъпил на излизане от софия светнала една жълта лампа с надпис cheek и колата не е вдигала повече  от 2200 оборота предполагам че се е метнал на авариен режим какво може да е причинило мятане то на авариен ? 

колега при мен беше така преди няколко дни смених N75 и колата си тръгна без грешка,хубаво е да провериш дали геометрията движи добре,

знаеш ли ако е дросел какви са симптомите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да знам, свети лампата с индикацията за двигател. колата си върви, не усещаш почти разлика...

задаваш въпрос, на който ти отговорих тамън ;)

 

 

а и още нещо - питаш, ама не казваш тая колa с какъв двигател е, дизел, бензин, катерици ли въртят мотора?

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещите са с отделна индикация.

дросел, ламбда сонда, закачаш я на вагком и ще си каже.

 

да знам, свети лампата с индикацията за двигател. колата си върви, не усещаш почти разлика...

задаваш въпрос, на който ти отговорих тамън ;)

 

 

а и още нещо - питаш, ама не казваш тая коал с какъв двигател е, дизел, бензин, катерици ли въртят мотора?

утре ще я закача и ще пиша привечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще я закача и ще пиша привечер

Опит с Б7 2.0 ТДИ: при блокирал дросел свети Check Engine индикация. Познава се дали е от него при загасяне на двигателя - получава се отчетливо претрисане. След смяната му загасянето на двигателя е много плавно.

При неработещи свещи няма индикация на таблото - с VCDS в Engine модул ти казва кои точно свещи са ти изгоряли. При мен бяха 1-ва с откачена букса (явно заради неработещия дросел и претрисането) и 2-ра изгоряла.

Редактирано от Пламен П
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от тези ксенонови крушки дали стават или са подозрително евтини? Гледам тук май вървят доста по-скъпо, или поне с такова впечатление съм останал.

http://www.ebay.co.uk/itm/191076179719?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/260927623954?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

и моята премигва и вече много ме дразни, гледах ги тук - оригиналните са към 300лв, има по 180лв, има и по 40-50лв....не знам обаче, ако сменя само едната дали ще има разлика в светлината с оригиналната....

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите още не мигат, ама едната свети леко друг нюанс. Чувал съм, че се сменя двойка, за да е еднаква светлината после. Тези цени за бройка ли са или за комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите още не мигат, ама едната свети леко друг нюанс. Чувал съм, че се сменя двойка, за да е еднаква светлината после. Тези цени за бройка ли са или за комплект?

 

...за бройка, оригиналната е 280лв с намалението от Райно, а другите са от тук - http://xenon.bg/category/169/krushki-d1s.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята премигва и вече много ме дразни, гледах ги тук - оригиналните са към 300лв, има по 180лв, има и по 40-50лв....не знам обаче, ако сменя само едната дали ще има разлика в светлината с оригиналната....

Гледаш цвета да е 4300К и ще ти свтят еднакво, друг е въпроса ,че тръгне ли едната обикновенно заминава и другата

http://prodavalnik.com/ksenonova-krushka-osram-d1s-66140--66142---tsena-74-lv-i37428323

http://xenon.bg/search.html?phrase=d1s&x=0&y=0

Вече има и тук оргинални на поносими цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако поръчвате, може да направим сборка за тия - http://www.ebay.co.uk/itm/191076179719?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Другите не ти ли вдъхнаха довреие? Гледам има доста "sold". Иначе аз мисля да поръчам, ама да сдадат багажа още малко моите и тогава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...некви ухапани са ми другите...

въпреки че всичките крушки са проект по трудово на китайчетата, това им е дипломната работа, за завършен 10 клас =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй ясно, даже може би е за начално образование, за 10-ти клас сглабят Айфони и Галаксита. :hilezh:  Трябва да се поразровя из ebay.de-то, че там рая за нашите коли е по-голям. :) Само да транслейтна как е крушка, че са им много прости и къси думите. : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кола беше с фабричен ксенон и малко след като я взех сложих китайчета по 25 лв от магазин в града си ги купих и се държаха доста прилично около 1-2 години, но продадох колата и вече нямам идея какво се случва с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...