Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Аз знам че Ауди концерт 2 което е cd ,не иска да се контролира да загасва от а3 8п на а4 б6.Двете коли са с различни електроники и сътветно се контролират различно.Другата разлика на рнс -е а3 и а4 ,е че бутоните от а3 големия и малкия кръглите не пасват.На първтото ми нави реших да му монтирам хром бутони които в ауди се предлагат само за А3 .Това бяха най ,зле похарчените 100 лева за ъпгрейд ,тъй като си ги возих в жабката единствено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има един само който продава такива навита в ибей и той ги прави и копчета и всичко ! Въпросът е дали ще имам проблеми нави от А3 да го пусна на А4 :( че ми се иска ако е гарга да е рошава ... 64Гб музика в колата ????

Sended from Iphone 4s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип 4GB, ама не всяка става. Трябва да е по-старо поколение, която не е SDHC. Иначе по 2GB във всеки слот на мен лично ми е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми и на мен 4 гб ми е достатъчно ама разбрах че МК2 чете и клипове ... не че ще си слагам клипове в колата ама пък ЩО ДА няма една екстра повече! така или иначе струва 1000 лв и освен за нави не става за друго !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С четене понякога стават грешки ,и аз гледах че в ebay продават копчетата за рнс-е а3,а4,а6 .Ама се оказа различно ,пробвай ако имаш някой приятел с а3 да му метнете навито на твойта.При концертите проблемите от а3 за а4 са че не иска да се гаси и пуска когато му сложиш ключа и след това работи 30 мин и се гаси сам .Отделно като кодираш рнс-е логото на а4 ти дава да го кодираш за а4,s4,rs4.Ако стане тази от А3 ще е много яко ,и аз ще метна една в моята кола от новия модел

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми няма как да пробвам и затова няма да рискувам засега че и взех едни Оем фарки да сложа на мойта ! Засега навито на заден план!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес си сложих плафони в краката отпред и отзад и под вратите.За съжаление Комфорт модула ми не поддържаше функцията за плафони в краката и ги вързах към интериорното осветление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем с задната щора   (която покрива багажното отделение) .Предната и част се завърта от вибрациите и щората се откача !!! Някакви идеи как да оправя този проблем. 7258378O.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера се спука една от предните гуми. Резервната е с размер 235/40/18, а другата 225/45/18. Има ли проблем да карам така докато намеря гума/гуми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е куатро, временно може да караш

Стар диаметър: 645 mm 235/40/18

Нов диаметър: 660 mm 225/45/18

Разлика в диаметрите на двете гуми: +15 - съвместими

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ако е куатро защо да не може да кара до близкия гумаджия ? Не вярвам да изникне някакъв сериозен проблем по диференциала ?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е куатро защо да не може да кара до близкия гумаджия ?

 

не съм казвал близкия гумаджия колега

 

написах временно, като визирам по-дълго каране от "до близкия гумаджия", това ако не е куатро.

 

ако е куатро, е редно да се мине възможно най-скоро през гумаджия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем с задната щора (която покрива багажното отделение) .Предната и част се завърта от вибрациите и щората се откача !!! Някакви идеи как да оправя този проблем.

Има едни самозалепящи се ленти, изполващи се за уплътнения. Залепи по едно парче отвътре на 2-та жлеба където се закача щората. Става доста стегнато и изолира скърцането от търкането на пластмасата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лепнах изолирбанд на самите крачета на щората. Преди това купих уплътнения и бяха големи боклуци...

Edit: Сега остана само скърцането отстрани на самата щора, където опира в корите на багажника :(

Редактирано от ceckoguide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как да разбера колко мм са задните дискове ? С Вин-а ще стане ли или кой е Кода от лепенката отзад който показва ? :( голямо търсене търсих и едни казват 255 а други 245мм ! Колата е 2.0 тди куатро 170 катъра ! 2007-ма седан с-лайн ????

Sended from Iphone 4s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

DRL Дневни светлини, имаш копче от дясно на това за фаровете

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай вин и ще ти кажа

Колега довечера ще ти изпратя Вин-а на лично само да се прибера в нас ;) че не съм с колата

Sended from Iphone 4s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...