Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На едно б6 видях,че е със,а на няколко обяви звъня и ми казват не знам..,та по-добре да я има,не че е голяма файдата,ама си е шукаритетно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на три Б6-ци всички подлакътници са с подсветка.

Въпрос: как сработва подгрева на задното стъкло? При студена кола натискам копчето и след една секунда се самоизключва. Чак като загрее колата не се спира само и си остава да свети(работи). Нормално ли е това и имаше ли някакви други условия да тръгне подгрева?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят подлакътник свети. В горния край на снимката се вижда и къде е диода.

 

post-13191-0-39561700-1450703419_thumb.j

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диода е по средата между двете панти под горния ръб. 

Махни задния пепелник и виж в дясно,(в твоя случай може би ляво)дали имаш букса и кабел нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да се отваря...

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

 

Ще се отваря,разликата е в една лайсна която се монтира зад пепелника за да няма дупка между него и климатроника.....иначе можеш и без да го сменяш но е малко грозно с въпросният процеп....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингъл дин пепелник може да стане на дабъл дин конзола, но обратното не става. Тествано лично от мен.

Но тук въпросът е за първият случай, аз само отбелязвам за втория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Знаете ли как се сваля стопът на задната врата на Б7 Авант.post-97520-0-14095000-1450724875_thumb.j
Ако някой знае, нека сподели, че нещо отказа да свети и веднага ми отчете грешка на фиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, запалихте ме с тая светулка в подлакътника и днес разтворих и аз да вида. Диод имам, но не свети. Отзад под пепелатора напипвам само жица отиваща нагоре към пантите, но откачена букса не видях. Откъде взима захранване тая пущина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...