Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Изолация 8E0863825AJ = 141.73 лв

клипси с №8E0863727A = 0,40 лв за брой

Това са цени директно от Ауди без никакви отстъпки.

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По CAN шината ли си управлява + за задния десен стоп за мъгла Б6-та? Днес боцнах крушка /не ме нападайте, знам че е НЕредно, но ме дразни като е НЕсиметрично светенето/, обаче мокАр........няма + до съответния пин.............при Б5-та нямаше проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кога трябва да се кара на режим S ?

 

Аз я карам на "S" когато ми трябва да е в оборот(предстоящо изпреварване или идеи за по- динамично каране). Не че и да D ефекта не е същия, но на S колата ми се струва някакси по- остра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали има разлика в бутоните за управление на страничните прозорци на седан и комби, защото мисля да си поръчам такива, че моите са взели да се позатъркват:

 

http://www.aliexpress.com/item/3pcs-lot-For-2002-2008-Audi-A4-B6-B7-Sedan-2-0T-Passenger-Side-Rear-Window/32470787307.html?spm=2114.01020208.3.182.rrgvn5&ws_ab_test=searchweb201556_4,searchweb201644_2_79_78_77_82_80_62_81_61,searchweb201560_4

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седан и комби НЕ, но има два вида бутони. Едните са с 4 пина - тези които ти си постнал, а другите са с 10 пина. Тия 10 пиновите мисля, че се монтират в първите B6-ци 2001-2002 и почти не се предлагат на пазара, а по-моргите са в много лошо състояние. Аз смених буксите и сложих от по-новите копчета, от които има навсякъде  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой слагал ли е LED крушки на габаритите и на фаровете за мъгла, и ако да, какви и от къде ги взехте?

Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ли искаш да ти се получи? H11 са тези, но смятай, че оставаш без фарове за мъгла. Габаритните ги има на всяко магазинче за авто боклуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно, но гледах някъде преди време, сега не мога да го намеря, led крушки за габаритите, но светеха доста по ярко, а не като тези.

Как без фарове за мъгла? Идеята е да светят по-ефикасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроник от б6 ца 2,5 тди ше стане ли на б7 2.0 тфси

Питам щот ше минавам на 2 дин и всичко мисля да взема комплект но донора е b6 ца?

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... Питам щот ше минавам на 2 дин ...

 

Ще бъда благодарен да обясниш какво означава това ..... може и линк .... Да взема да се ограмотя малко. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно, но гледах някъде преди време, сега не мога да го намеря, led крушки за габаритите, но светеха доста по ярко, а не като тези.

Как без фарове за мъгла? Идеята е да светят по-ефикасно.

Ето линк за силни LED крушки за габаритите:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=179623

Относно H11 Led и мен ми е интересно за такива, които могат да заменят обикновенните жълтурки и да светят ефикасно.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда благодарен да обясниш какво означава това ..... може и линк .... Да взема да се ограмотя малко. :blush:

Ще сменя музиката от Concert - 1(single) din, на RNS-E - 2(double) din, което води след себе си още няколко интервенции по централната конзола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mishleto недей така категорично да заявяваш, че са еднакви, че ще вземеш да подведеш човека. Еднакви са, но само на външен вид. После ще се чуди, защо не му работи една от функциите. Ето малко информация: http://www.audi-sport.net/xf/threads/b7-a-c-unit-in-b6-with-rear-demist-modification.88944/#post1307033

Вярно е , че тук е от б7 на б6, но нека има едно на ум, защото и в обратния вариант може да не сработи.

Редактирано от digunan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Еми да прав си - значи ако ще говорим по тази тема да може и да има проблеми ! Затова - Проба Грешка Stodi ;)  :lupe:  от което ти се притесняваше всъщност 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за да няма грешки май най добре ще е така ! Другия вариант е да го вземеш с уговорка ако не ти работи в твоята кола да го върнеш - включваш го и пускаш всичко + подгрева на задните прозорци ;) ако бачка значи става !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така е важно да се гледат копчетата, защото на повечето B6/B7 под ECON пише OFF. На някои (доста рядко съм виждал) под ECON има същата стрелка като над ECON, но с буквичката "А", което е екстра автоматично да превключва на вътрешна циркулация или въздух отвън. Ако твоето сега е с "A" намирането на ново от Double din става сложно.

 

aa0180_img_6651.jpg

 

55991175_3_644x461_modul-comanda-dislpay

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е натисната буквичката "А", при какви условия превключва между двете положения?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника лесно ли се вади, за тест, примерно или трябва да се разглоби и още нещо?

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...