Jump to content

A8 4.2 Помощ за покупка !!!


Recommended Posts

Ти му предлагаш нещо дето ще дойде. А за реалните цени що ни лъжеш, тия коли са по 3000 лв, какви 6900 бълнуваш?

Не са по 3000лв.По 4000лв са,ама там някъде.

Ти като си толкова подготвен намери с кои да си мериш :hilezh: ... bubsan-а си гледа колите и няма как да убедиш никого че нов внос ще ти излезе по-на далавера и т.н .. Айде да сме виЖдали такъва нахъсани автоджамбази идват в сервиза със скрапери безобразни с невероятни драми и просят като бакшиши с клиент ако може ма така за без пари малко километражчето тука нЕкоя друга лампа да гаснем и т.н

Има разлика от земята до небето ако си купиш колата с осъзнат избор и не на непременно най-ниската цена. То като се замисля такова ауди ако си купя от германия ма не за продажба а за лично ползване цената на бубсана ще ми се види промоция..........представям си какъв кошер би струвал 6-7 хилки с печалбата за търговеца и транспорта....

И тва с цвета на колата...............горубляне ли умале що ли

Незнам кой ти влиза в сервиза,аз много рядко прибягвам до сервизи като твоя.Обикновено в Събота или Неделя,като не работят Оторизираните.Не е необходимо и ти да скачаш затова,че препоръчвам Порше България.По истински от тях има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

представям си какъв кошер би струвал 6-7 хилки с печалбата за търговеца и транспорта....

Е как какъв, ей такъв - http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a8-4-2-quattro-v%C3%B6hringen-illerb/186904706.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=11&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPrice=2000&negativeFeatures=EXPORT

само че черен батеее представяш ли си, черен.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз съм бил джамбазин деведесете години,приказките тогава и сега на джамбазите  с апочти еднакви. Колко мислиш че не ти достига да паднеш на мойто ниво

Баси масона със статус :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега направи разликата между кола за балъци от обявите за 2000 евро 1997-ма и такава подбирана 1999-та за същите пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са по 3000лв.По 4000лв са,ама там някъде.

Ми съобрази се с учебника и я пускай твоята за 5000, що гърбиш автора с висока цена?

 такава подбирана 1999-та за същите пари.

Дай да я видя да направя разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм бил джамбазин деведесете години,приказките тогава и сега на джамбазите  с апочти еднакви. Колко мислиш че не ти достига да паднеш на мойто ниво

Баси масона със статус :flehan:

Аз не смятам себе си за джамбазин.А такива като теб джамбази от 90-тте доста често пазаруват от мен.И вечния лаф им е "Аз бях от първите" Ти почти си си отговорил какво не ми достигна за да изпадна няколко нива надолу.

Ми съобрази се с учебника и я пускай твоята за 5000, що гърбиш автора с висока цена?

Дай да я видя да направя разликата.

Обади се,ела и виж.

Ми съобрази се с учебника и я пускай твоята за 5000, що гърбиш автора с висока цена?

Дай да я видя да направя разликата.

Ти наясно ли си колко струва докарване на кола от Германия,Италия?А търсенето на кола там?Сам видя по обявите какво се предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига минавал си през оторизиран сервиз ти.. Ако е така ще си първия случай  да не говорим че требе да имаш уникалната дарба да намираш коли с доказан произход и т.н и при тва на промо цени или силно воден от алтрwистични подбуди.. Тия приказки за читавите коли и ниските цени са като в 1001 нощ не знам как сам си вярваш не само ти следиш пазара а читавите коли не заминават в Бг просто смее нплатежоспособни клиенти и да има са прецедент  това което ти остава е да убеждаваш хората колко си прав   и за оторизираните сервизи си има лек :icon_eek:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обади се,ела и виж.

Може ли да пратя капаро, да не вземе някой да ме превари? Все пак черна, дълго и прецизно избирана, цена по учебник, само в порше сервизирана. Предполагам карана от един дядо 18-та година. Тая кола е директно за тая тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=76380

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Издържаш се от продажба на коли,нали.Как се наричаш?Прекупвач?

От почти двайсе години не се занимавам с тва,но ... "Аз  бях от последните на Солни пазар" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 требе да имаш уникалната дарба да намираш коли с доказан произход

И да струват, колкото два телефона.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига минавал си през оторизиран сервиз ти.. Ако е така ще си първия случай  да не говорим че требе да имаш уникалната дарба да намираш коли с доказан произход и т.н и при тва на промо цени или силно воден от алтрwистични подбуди.. Тия приказки за читавите коли и ниските цени са като в 1001 нощ не знам как сам си вярваш не само ти следиш пазара а читавите коли не заминават в Бг просто смее нплатежоспособни клиенти и да има са прецедент  това което ти остава е да убеждаваш хората колко си прав   и за оторизираните сервизи си има лек :icon_eek:

Приятел ,Днес 14.2.2014-та между 16.00 и 17.00 съм отрепал 1 час в Порше Запад.Ходи проверявай.Влизаш.питаш къде е "високото бюро с пълното момче".Да имам дарба и я използвам.Осъзнавам,че те лишавам теб и подобни от доходи,но за всеки влак си има пътници.Сега ако те питам кой модел обичаш най много ще кажеш А6 2.5ТДИ.Щото ти е снесъл най много парички от наивници.

Издържаш се от продажба на коли,нали.Как се наричаш?Прекупвач?

От почти двайсе години не се занимавам с тва,но ... "Аз  бях от последните на Солни пазар" :hilezh:

Мениджър съм по професия в мултинационална компания.

И да струват, колкото два телефона.

Ти нещо по класно ли си търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байкче, като не си джамбазин, дай да я взимам на промоция тази  - за 17 500лв.

С пълен резервоор.

А?

 

 

 

П.П. Или викаш, тва е цената, която си я купил?

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мениджър съм по професия в мултинационална компания.

 

Ама сега седиш да пазиш автокъщата  в Люлин и продаваш коли онлайн,с надежда за процент от шефа

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байкче, като не си джамбазин, дай да я взимам на промоция тази  - за 17 500лв.

С пълен резервоор.

А?

 

 

 

П.П. Или викаш, тва е цената, която си я купил?

Малко нагоре.

Не е джамбазин, прос търгаш е :hilezh:

Галфон елементарен :hilezh:

Отдавна е продадена.Лапнаха я за седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За себе ли си говориш проС търгашино?? Не разбра ли че на селските ти "маркетингови" трикчета няма кой да се върже тук, ама ти като тъп и упорит продължаваш....  с тези постове освен да си направиш още по-лоша реклама не виждам какво ще постигнеш? ... По-горе беше споменал някъде за " ниво", като го гледам- нивото ти  на проС каруцар...

П.С "Галфон елементарен :hilezh:" е може би баща ти че не го извадил когато трябва

Редактирано от BAHOLINO A4 TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байкче, като не си джамбазин, дай да я взимам на промоция тази  - за 17 500лв.

 

 

Като гледам тази лично подбраната Д3-ка със прокъснатите стелки и кържата по волана си представям каква високо технологична Д2-ка ще представи гусин мениджъра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам тази лично подбраната Д3-ка със прокъснатите стелки и кържата по волана си представям каква високо технологична Д2-ка ще представи гусин мениджъра. 

Цецко,лаик си.Аз му казвам диагностика на луната да прави и че колата е на 251 000км,той очаква чисто нови стелки.Аз съм пуснал колата тук за колегите в оригинален вид,за да съм откровен с клиентите,но Българина иска да му е вътре.Проблем няма цена за форума от момента 26 000 твърдо.Който иска.Колата ми не е за тук.То и аз не съм.Има да се учите приятели как се градят отношения,сбирки,взаимопомощ.Не случайно рейтинга е такъв.Нека направим нещо градивно.Някой влиза ли в БМВ форум-а?

Колата е излъскана (волана е напръскан с нещо вълшебно,като на всички тези коли)и като и се нарадвам ще я видите в мобиле-то,където ще остане около 2 седмици до продажбата.

Редактирано от BIKE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е зле вече пазара на автомобили в БГ, че една по една почнахте да предлагате, че чак и по форумите?...'ба таа криза!

 

Като не си за тук, кво пра'йш тук още?  :nixweiss:  Тоа бил лаик оня бил зелена кола карал, само ти чуваш петела, така ли? Не си прави труда да ми отговаряш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли е зле вече пазара на автомобили в БГ, че една по една почнахте да предлагате, че чак и по форумите?...'ба таа криза!

 

Като не си за тук, кво пра'йш тук още?  :nixweiss:  Тоа бил лаик оня бил зелена кола карал, само ти чуваш петела, така ли? Не си прави труда да ми отговаряш!

Да караш зелена кола не е обидно.Какво искаш да кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При наличието на колата на bubsan не виждам какво толкова мислиш още. Ако ще те бутнат 1-2к няма смисъл въобще да се качваш на а8 4.2. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...