Jump to content

Ще ми кажeте ли да ли мога да си вдигна кончетата


Recommended Posts

Имам Ауди 80 89г. 1.8 механичноелектронна инжекция 115ph и искам да си вдигна конете. Ще ми кажите ли как ? Мерси от сега !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми покажеш как ти изглеждат кончетата, мисля ще мога да ти помогна за вдигането им! Имам един специален хидравличен крик - ке ги вдигнем сите ако требе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::hilezh::hilezh: мноо сте гадни ей... пич не ги слушай тия анти-рацинг типове, няма невъзможни неща, кажи кво по-точно имаш в предвид, кво искаш да и пипаш на колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::hilezh::D мноо сте гадни ей... пич не ги слушай тия анти-рацинг типове, няма невъзможни неща, кажи кво по-точно имаш в предвид, кво искаш да и пипаш на колата.

KYPO ти да нямаш в излишък че си толквоа сговорчив :D . Явно ти е омалял предния капак :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото съм се возил на В3 доста вървежно

Беше му олекотен маховика

цялата генерация наново

и яко разпробит карбуратор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... пич не ги слушай тия анти-рацинг типове...

ша ме прощаваш но тука не съм съгласен ,да кажеш на Визи че не е рацер си е кръвна обида!!! :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO ти да нямаш в излишък че си толквоа сговорчив :hilezh: . Явно ти е омалял предния капак :hilezh:

Бате толко много се беха размножили, че им беше станало тесно, реших да пуснем неколко, те па избегаха сичките. :hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате толко много се беха размножили, че им беше станало тесно, реших да пуснем неколко, те па избегаха сичките. :hilezh::hilezh:

И сега ги гониш с 220 по магистралата а :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....разпробит, при това яко, карбуратор на Б3 :hilezh: ???? я кай малко инфо как точно го разпробиваште тоя карбуратор...

пич тия номера да не си ги чел от един сайт за бада рейсинг?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАзпробиваш нежно всички жиглjoри с дрелката и си ти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове вие на много отворени се правите без KYPO , ама ако искате може някой да се пробва да види дали са умрели 115-те коне и да ми каже да ли е виждал по запазена от мойта. Тука някои си дали всичките си пари за Ауди ама няма с какво да сложи бензин в колата ама ми се хвали че кара Ауди , други бащите им карат Ауди и си мисли че е негова . Такаче може да ми споделите дали знаете нещо по темата а не да ми философствате. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не така с рогите де. Не се полага за новобранец.

И какво сега, имаш отлична кола и искаш да я счупиш? Или те мъчат още 5 коня за да биеш съседа? Или искаш да станат "още малко"? Некъде около 136 примерно? Ми те това в АУДИ го правят с още един цилиндър примерно. Ма ние сме по-хитри от тях и знаем как да ги прецакаме. Добреее.

Хайде по ред:

1. Бурният смях който лично подпочнах се гради на това че тук има поне 20 теми в които пише че на атмосферка силов тунинг е задача непосилна. Има хора които се занимават с това но е тежка задачка.

2. Ето ти конкретно предложение:

- изхвърляш ламбда сондата

- връткаш бурмата за реглаж на дифернциалния регулатор на налягането на горивото (в главата на инжекциона) и удвояваш налягането (мисля че беше 0.3 -> да стане 0.6)

- готово!

Печелиш няколко коня в повече (до 10) и губиш:

- ламбдата (ще се прецака някога ако не я махнеш)

- катализатора (ако го имаш ще се задръсти)

- икономия на гориво (разхода +20%)

Така добре ли е?

Нека и колегите си дадат мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е екстремист мести ангренажното колело с 0,7 градуса полира клапани колектори итн и колата откача. Карал съм такова NG разликата е брутална в сравнение с мойто. Ако па наистина иска да е бес да слага една турбина и да язди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове вие на много отворени се правите без KYPO , ама ако искате може някой да се пробва да види дали са умрели 115-те коне и да ми каже да ли е виждал по запазена от мойта. Тука някои си дали всичките си пари за Ауди ама няма с какво да сложи бензин в колата ама ми се хвали че кара Ауди , други бащите им карат Ауди и си мисли че е негова . Такаче може да ми споделите дали знаете нещо по темата а не да ми философствате. :D

Хоп намерих го наи бързото ауди в ВАРНА(шегичка :D )

Ще и вдигнем кончетата споко но ние кат си дадохме всички пари за АУДИ ни ги дадоха с вдигнати

коне а на тези татковите аудита резервните коне са багажника ти сигурно си спестил някои лев и са забравили да ти дадат допалнителните коне (пак шегичка :(B):P:huh: )

Като ти е лачено АУДИТО караи си го щом имаш 115 живи храни ги добре и те ще те носат повече на таз кола им нетрябват (НЕ Е ШЕГИЧКА лично мнение) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вече си ги вдигнал на 115 к.с., защото DZ двигателят излиза от завода със 112 к.с. Точно DZ двигателят много ми харесва как бързо се развърта и съветът ми е да не го пипаш изобщо. Ако все пак си решил да правиш нещо, май първо трябва да разкараш механичната инжекция, защото във Варна, а преполагам и в другите градове, няма да намериш човек който да ти я ремонтира а камоли да ти я настрои след модифицирането на двигателят.

П.С. Мисля, че е дошло време за нова среща във Варна и ще се радвам ако дойдеш да покажеш красавицата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш Бигачка си вземи хлОпел Астра 2,0 16 волта или Голф 3-ка пак 2,0. Вместо да мъчиш колата с рацерстване с другарчетата от квартала си я пази и си я карай :D И преди да коментираш дали карам на баща ми Ауди-то и взимам стотинки за бензин те моля да го погледнеш и да ми кажеш дали така ти изглежда:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=s3700015eb1.jpg

:huh::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди да коментираш дали карам на баща ми Ауди-то и взимам стотинки за бензин те моля да го погледнеш и да ми кажеш дали така ти изглежда:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=s3700015eb1.jpg

Извиняйте... :D:huh: мноо лъскав тоя домат бре Танасе :huh::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне не е фотошопски Рангеле...... :(:D:D

и джанти лъскави бре а и неще ги бартеросва и тва си е :huh: от мъка ще си испия парите за бензин еиии B):P:huh:

Редактирано от kivv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...