Jump to content

Колебание между два конкретни A6 ,C5 AFN


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Предстои ми закупуване на Ауди А6 Ц5 1.9 ТДИ - 110 кс.

Спрял съм се на две конкретни обяви.

Първата е :

http://www.mobile.bg/11401193697920468

Това,което забелязвам е,че автомобила е описан като производство след 2000 г, но това не е така, тъй като няма ESP.

А втората :

http://www.cars.bg/c606308

Наистина ще Ви бъда благодарен ако споделите своето мнение. 

Редактирано от Brazer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората ми изглежда по-добре, но пък снимките са доста смотани и може да съм се подлъгал. Шофьорската седалка на първата е направо смачкана, явно я е  карал някой доста тежкогабаритен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата може да се разходим да я гледаме,за втората е мн далече,и двете трябва да са с авг мотор ,което ги прави лесни за чипване,мн важно за седалката,салони се намират,синята ми седи по изпъната

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едната е с новите фарове,но и двете са с новите халогени,по скоро са сменяни фаровете на сивата,как реши че не са 2000 год? а есп имат 1.9 пд ,тук има ЕДЛ ,а относно цените ,за толкова пари и кръгче няма да дам да направят с моята :icon_sad: като гледам обявите в германия под 4 евра трудно може да се намери  такава

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,buzzi - много Ви благодаря, но не искам да разкарвам никой колега до автокъщите да оглежда колите. Всеки си цени, както свободното време, така и парите.

Идеята ми беше - ако някой си е търсил такова Ауди и е попадал на тези екземпляри, евентуално да ги е видял и събрал мнения.

Доста време търсех и в Германия, но цената на автомобила+докарване щеше да ми излезе над 7к, което на този етап ми е много.

Благодаря на колегите,включили се в темата!

Благадоря и на новите колеги, които ще се включат и дадат мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един мой приятел от Варна отиде да види сивото Ауди ( от карса ) Казва,че очевадно фаровете са сменяни и че има ясно различим луфт между фара и бронята. Най-вероятно става въпрос за сменяни фарове. Сега,защо са сменени е друг въпрос ( дали от ПТП или от нещо друго ) Второто,което каза е,че при задните калници е имало нещо като лепенки ( така ми ги обясни той ) и продавача твърдо е заявил,че ако ги нямало тези лепенки калниците не са оригинални?!?!?

Иначе говорих с Порше Варна да направим един преглед на колата, но откакто ми казаха за фаровете и калниците ,везните силно накланят към Драгичевската...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската я гледах и карах преди около 3 месеца,не струва.Задните стъкла не се отварят,бутона за огледалата не работи,борд компа не свети целия,щората в багажника е счупена,няма грам гуми и най важното-имаше някакъв теч на масло отдолу.След карането я оставих да работи и като се наведох да погледна беше направила две капки масло.Така и не   съм гледал от къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда...ходих и до двете коли. За толкова пари - толкова!

Драгичевската - по боята почти няма забележки. Интериор : захабена шофьорска седалка,фиса е с повреден дисплей, счупен джойстик за огледалата. Колата пали от четвърт,но дори и загряла пуши на място, а като се покара си изпушва доооста сериозно ( сив пушек ).

Варненската - пълна скръб.Каквото казва колегата,по-горе е така.Отказах се да я карам.

 

Ходих да видя и една в Монтана. Покарах я,обаче волана й е изтрит като за 700-800 К километри и има някакъв чип, който според собственика малко позасилвал колата.

 

Сериозно се замислям дали да е дизелова кола, или да скачам на някоя 1.8 Т ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Въоражи се с търпение с ГО ТО ВИ пари 

 

Сивата и на снимки се вижда, че е леж

 

синята е приемлива, няма нещо инфарктно, този двигател няма много скъпи части по принцип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...