Jump to content

Мнение за конкретна обява - А4 1.8Т 2001


Recommended Posts

  • Отговори 98
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

+ ако е и фейслифт

Подкрепям :)

Успех на колегата в избора на возило ;)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо близко до нов внос за 5000 лв, http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11406353763075487&slink=74jh8k

 

с всичките си плюсове и минуси.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се с мнения и коментари :) Не очаквах такъв съпорт. Продължавам да се оглеждам още месец два за нещо по-свястно. Ако до тогава ви изникне нещо под ръка, моля покажете го в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако позволите имам още един въпрос - разликата в поддръжката и случайни ремонти на Б6 и Б5 голяма ли е (под голяма разбирам примерно 2 пъти) или по-скоро не чак толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата няма да е голяма в цифри. Но едната е модел произвеждан и конструиран 2001-ва. Другото е автомобил от 95-та.

При положение, че цените на Б5 и Б6 се доближават до 1000-2000 лева е абсолютно безмислено за мен да си купип Б5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така мисля! Цените по поддръжка са сходни няма смисъл от B5!

Но и от евтин дръгел B6 за 5000 лв пак няма файда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5000 лв. и аз не мисля че ще стане, ама повече от 6.5 -7 не ми се дават за 12-13 годишна барака която ще карам 2-3, макс 4 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета кажете ми моля на кое викате "душегуб", че направо щях да падна от стола от смях като го прочетох :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,5 tdi. Като пътно поведение Б6 е много по напред от Б5, поради измененото задно окачване. Става въпрос за кола на предно. 1,9 тди на Б6 също е добър избор, но за 5-6 к. едва ли ще намериш живо.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то в този ред на мисли и на "маслояд" може да се посмееш :) Дилема Б5 или Б6 не би трябвало да има,Б6 стига да намериш и можеш да си позволиш е по-добрият избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Бобитовн е с Б6,дето сичко му е наред,само маслото му идва на харч като 2.0 бензин.Освен това 2к да я стегне,добре е.

Последната обява на Мартинич е снимана на Орион,Люлин 10 ако има значение.

 

 

Колега нали знаеш, че поддръжката е разтегливо понятие, можеше и да мина само с 300-400лв. за масла и филтри и накладки и да я карам до припадък.Някои хора си купуват оригинални части, други не, явно затова ти се видяха много тия пари за стягане, ами само тампони на двг. и ск. кутия са 700лв. оригинални.Масло, филтри, антифриз , спирачна течност, чистачки са близо 400 лева.Виж колко бързо се събраха.

Кой ще ми даде гаранция, че ако си купя "Тръц" за 10К няма да се наложи да му сменя тампоните.Да не говоря че ги смених ей така щото единия беше заминал и реших да си ги сменя профилактично всичките, това не всеки ще го направи.Така че не може да си правиш генерални изводи по крайната сума.Аз си правя сметката тая кола да я карам доста време и мисля, че всеки лев инвестиран в качествени части си заслужава, виж ако я карам 2 години и я продам после, нямаше да пипна нищо по нея.Преди да я купя е гледана в сервиз и всяка забележка я знаех и си направих сметката, а относно харча на масло, много ми е интересно, как ще разбереш без да си карал автомобила, колко масло харчи.Причините може да са много, може да се мине и тънко, може и да се наложи изваждане, да ама ако си взел колата за 10к. лв. къде ти е гаранцията че няма да извадиш и там все пак са на 12+ години, не е като да е от магазина.

  Иначе по темата за избор между б5 и б6 няма спор, че второто е по-добро :).Частите са на едни пари, а караш по-добър автомобил.Колега намират се и тръцове Б6 за под 7к.(въпреки с по-малко екстри), ама тук рискувам да ме нахранят, че всичко под тази цена е за скрап.Ходиш в сервиз, гледаш внимателно и си правиш сметката.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,не всичко под 7к е скрап,зависи от изискванията и очакванията.

Боби не скачай като ощипана мома,теб и още един колега с 1,8т ми е забавно от време на време да бъзикам,без лоши чувства обаче :)  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лоши чувства никой не говори тук и не съм тръгнал да подскачам.  :zustimm:

Да не спамим темата на човека повече, че с  всяка втора се получава така.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета кажете ми моля на кое викате "душегуб"

Такъв сап не ти трябва,че може от смях до рев да се стигне с тоя душегуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чипове, спортни пружини, затъмнени фарове, не са за мене тия работи. И като включим цената, не знам. Може и да си заслужава но не съм аз човекът за нея. Толкова пари бих дал за Б6 да и малко по малко да си го правя каквото му има с времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се впечатлявал как в този форум се дават крайни оценки за коли само по обяви. Някой пазарил ли е колата, говорил ли е с човека за пари та коментирате цената като крайна? Ако я даде за 6k и трябва само да се прехвърли какво й е скъпото? Каква трябва да бъде цената на B5 фейс нов внос, за да стъпи на 6k крайна цена - 4500 макс?? А пък колко ли "трудно" се сваля фолио от прозорци/стопове и веждите отпред от фаровете.....  :nixweiss:

 

Иначе пуснете няколко В6-ци на тия пари колегата да ги огледа  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма куатро, няма ЕСП, няма газова и цената и е много висока за Б5.

http://www.mobile.bg/11405858221280579

http://www.mobile.bg/11406620122608610

http://www.mobile.bg/11404375680355407

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...