Jump to content

Мнение за конкретна обява - А4 1.8Т 2001


Recommended Posts

  • Отговори 98
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еърбега на волана, май е сменян. Скоростната кутия има доста скъп ремонт. Виж на марто7007 кошера, рядка комбинация е (черен, фейслифтов, седан, куатро, 1,8 т 180 к.с.) и има доста екстри (зимни летни гуми, скъп газов инжекцион, регистрирана), макар и Б5. 2,5 тди го забрави без значение купето.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш ве съсипа ме ве ... каква е тая грешна реклама.

Седан е ...
Тъмно син е ... :D
Фейслифт е ...

с нов ГИ е ...

не е 180 ами е 150к.с

и така ... снимки нямам но съм отговорил на колегата на ЛС.

просто реших да съживя темата ... и гледайки в нета тия дето се продават колици ... не смятам да продавам мойта за без пари (не за друго) а защото пазара определя цената ... обаче тоя пазар дето търси 4-5-6000лв. на А4 (В5) е просто страшен впредвид развалините дето се продават.

 

ето за колегата снимка ...

032672242.jpg?r=0032672245.jpg?r=0032672248.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koга я пребоядиса? :hilezh:  Майтап, винаги съм мислел че е църна с тоя синия цвят цената пада с 100 лева. :hilezh:  Незнам какво си и набрал на колицата, но да значеш че за следващата ще трябва да се вади доста повече лев, отколкото за Б5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ли е, че няма ЕСП :nixweiss:

И на колегата MAPTO7007 ако беше 180 магарета също щеше да е без ЕСП

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За преднячка Б5 с задно окачване от началото на 80-те години, липсата на ЕСП е голяма. На адаша е квадрат, там нещата са други.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ESP при (В5) Фейслифт е  екстра която върви с Е-газ (електронна газ) при мотори с код (APU,ANB,AWT)

докато при (АЕВ и AJL) газта е със жило и няма как ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички 1.8Т с електронна газ имат ЕСП, защото екстрата мисля се е заплащала отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бивш собственик на Б5 също бих те посъветвал да си погледнеш кола от предния модел с екстри-визирам Б5 фейслифт спрямо голо като пушка Б6. На колегата Марто колата е много слънчева, въпреки че 7к за 15годишна кола модел преди 20 години не са малко. Май състоянието е най-важно, а и кефа в крайна сметка. Съвета ми е да не правиш компромиси за които да съжаляваш и после да те дразнят. Винаги може да сменяш джанти, салон, волан, абе с две думи всичко може, но на каква цена. Аз поне като си купувах сегашната кола знаех точно какво исках. Дори и цвета знаех. Намерих я за няколко месеца търсене. Ще излезе и твоята кола. Успех!

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Impress_Me, в твоя отговор има доста логика, благодаря :)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395656219991936&slink=751v2n

Тази как ви изглежда?
 


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци оставете тая горната барака, вижте това: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11407266081075697&slink=76bkjr

Газ има, 1.8т е, 2 чифта гуми с джанти, нови накладки и акумулатор, гражданска, винетка... Изглежда добре. Някой ако я е гледал, моля да сподели мнение. Също така ако може да препоръчате сервиз в Стара Загора където да я проверя. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Стара Загора, ако идваш, мога да те насоча към сервиз, където имам познати и няма да те излъжат. Не са гении, но мисля, че ще свършат работа. Мога и да я погледна, ако искаш, но не съм от най-грамотните технически. :)

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Impress_Me, в твоя отговор има доста логика, благодаря :)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395656219991936&slink=751v2n

Тази как ви изглежда?

Колега, тая я гледах като търсих и аз (преди три месеца) и не ми хареса. Вътре е кофти, постна и нямаше душица! Отделно има забележки по боята. Има едно форумно б6 като гледах обявите ония ден и не изглежда зле. Тази от СТ също по снимки е ок. Иначе аз от б5 минах на б6 и в крайна сметка взех А6 С5 :D 2003. Общо взето ти препоръчвам да не бързаш, аз стъпих валко над бюджета с 6-та, но я вкарах от германито ;)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, първо б5 гледах, сега б6, но мисля с това да си остана. То като гледам кви бараки са за тия пари и аз мисля да вкарам от Германия. Тази от форума и тя не е лоша, но е с 5 скорости и няма кожичка, освен това има забележки и едно малко изгорено от цигара на предната седалка което ще се оправи за 5 лв но страшно ме дразни, така че старозагорската е малко по-добра мисля. Може да ги видя и двете, но в месеца на отпуските нямам 2 минути свободни деба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че в Германия също държат високи цени. А хубавите докато се усетиш и са я взели. Така ми измъкнаха една под носа синичка... И после в авнокъща се появи на 1000 евро отгоре... Но аз и не съжалявам, А6-та ми е по-удобна, поне като карах тука А4-ки ми се видяха теснички и возията има разлика :D Общо взето каквото ти трябва взимаш, аз я ползвам за пътувания, а за ежедневка ползвам корсичка :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия запазените Б6 на реални км държат високи цени - същото важи и за 4Ф примерно - огромна е разликата с италианките или тези, които могат да се купят карани в Бг (99% от тях също са талянки).

Хубаво и евтино ауди няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бивш собственик на Б5 също бих те посъветвал да си погледнеш кола от предния модел с екстри-визирам Б5 фейслифт спрямо голо като пушка Б6. На колегата Марто колата е много слънчева, въпреки че 7к за 15годишна кола модел преди 20 години не са малко. Май състоянието е най-важно, а и кефа в крайна сметка. Съвета ми е да не правиш компромиси за които да съжаляваш и после да те дразнят. Винаги може да сменяш джанти, салон, волан, абе с две думи всичко може, но на каква цена. Аз поне като си купувах сегашната кола знаех точно какво исках. Дори и цвета знаех. Намерих я за няколко месеца търсене. Ще излезе и твоята кола. Успех!

7 хил. за 15 годишна кола не просто не са малко, ама си е опит за грабеж  :hilezh:

 

В Германия запазените Б6 на реални км държат високи цени - същото важи и за 4Ф примерно - огромна е разликата с италианките или тези, които могат да се купят карани в Бг (99% от тях също са талянки).

Хубаво и евтино ауди няма.

Като ще се карат 15 годишни коли, голям келепир като са от Германия! И В Италия и в Германия, хората са ги изхвърлили...... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c819553

A тази някой дали е гледал в Русенско. Пише куатро на решетката и отзад май, а в обявата не. И на дясната задна врата не е съвсем на място (или може би калника). Червената кожа претапицирана ли е според вас или е така произведена колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...