Jump to content

Мнение за конкретна обява Audi a4, b6


Recommended Posts

Здравейте. Какво мислите конкретно за тази обява ? На мен ми се струва меко казано "съмнителна" . Има ли някой от Хасково, който познава колегата ? Мерси предварително

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11407619887567613&slink=7d3ggc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да й е съмнителното колега? Добре полирана или наскоро пребоядисвана и нормални снимки. Няма особено много екстри, джантите са нормални, просто без драскотини. Малко излишни ми идват капаците Brembo на спирачните апарати, но това е въпрос на вкус. Фаровете са ми странни малко, не знам оригинални ли са.

 

Странно е защо е платено всичко за година напред преди 2 седмици и сега се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S line пакетът е типичен Хасковски тунинг!

Със конфликт в емблемите S4 или S line ли да е....:)

Като видях и касТфона как е изплющян с тая флашка половин метър някак са отказах....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо съмнително няма в цената, както е казал колегата shoxxx. На тая кола с-лайн са само емблемите, че и на всичкото отгоре тази на S4 отпред е сложена на неправилното място. За мен е уморена, поне на снимки вътре.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнителна цена ли? Че какво има в тая барака за да струва толкова? Няколкото емблеми S еди какво си ли я вдигат?

Кола като кола.... и както каза колегата по-горе......тоя кастофон цепи мрака  :hilezh:

Накратко: голяма цигания.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8400 лв за тая кола???? Ми че тогава моята бивша А6 2002 със 100 пъти повече екстри трябваше да съм я продал за 16400 лв.  :wall:

Дано това да ти помага колега да се ориентираш колко струва колата.....

Пък ти ако си решил да пляснеш парите на капака ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ниски ми се виждат оборотите на празен ход. Снимките не се наемам да коментирам, аз на 12 годишна кола гледам техническото състояние , (боя кола не кара ). Задницата ми се вижда леко клекнала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-странното ми е, че е лъсната, всичко и е платено сега и е пусната да се продава, изглежда като да е нагласена за да се отървеш от нея.

 

Тази също и обърнах внимание, изглежда кукла, отвътре също, но и тя ми дъха на отърваване. А и с тази различна джанта отзад :) и е минала покрай С пакет и тя

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409146878307237&slink=7d8dea

 

На някой ако му е удобно, може ли да ми посочи добра такава б6ца в мобиле? Държа на ръчни скорости, 1.9тди, седан

Редактирано от keeponrollin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като съвет избери некоя от последните години 2004...

По добре AVF малко по-евтино е първоначалното обслужване при тях!(старите имат една ролчица с амортисьорче скъпа!)

Друго задължително виж дали работи климатика,щото компресорите като есички постоянно зацепени дават фира често!

В Пловдив не мога да видя нищо поне в карс и мобиле...

Но мога да съдействам за оглед ако харесаш!

Поне за всички слаби места които се сещам мога да помогна:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...