Jump to content

ПОРАДИ ПИТАНЯТА ЗА ЦЕНИ НА НОВИ ГУМИ.....


Recommended Posts

Реших да пусна една ценова листа на използваните от нас размери на нови зимни гуми:

Това са цени за нас за хората от форума покупните ми цени от ДИАНА предлагам ги като за нас си и

ще помоля да не се злоупотребява с тях като (а сега за комшията,за съседа и т.н )

СЕРВИЗА СЕ НАМИРА В САМОКОВ СРЕЩУ ЛУКОИЛ GSM 0895603825

195/65 R15 BARUM Polaris 2 ЦЕНА :124.00 ЛВ

195/65 R15 CONTINENTAL VIKING CONTACT 3 ЦЕНА:184.00ЛВ.

195/65/15 EUROTEC EUROTEC SNOWWOLF ЦЕНА 122.00 ЛВ.

195/65/15 SEMPERIT SPORT-GRIP ЦЕНА:148.00 ЛВ.

195/65/15 SPORTIVA SPORTIVA W65 ЦЕНА:102.00 ЛВ.

195/65/15 UNIROYAL MS PLUS55 ЦЕНА:151.00 ЛВ.

195/65/15 GISLAVED NORD*FROST 5 ЦЕНА:148.00ЛВ.

195/65/15................EURO*FROST 3 SILICA ЦЕНА:131ЛВ.

195/65/15 MICHELIN ALPIN A3 ЦЕНА:152.00ЛВ

195/65/15 KORMORAN SNOWPRO(1) ЦЕНА:108.00ЛВ.

195/65/15 PIRELLI W210 SOTTOZERO ЦЕНА:148.00ЛВ.

поради късния час утре ще добавя и други размери и цени или ако се сетите кажете на кои размери

да се добавят :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗМЕРИ 175/70/14

Barum Polaris 2 ЦЕНА:78.00лв

CONTINENTAL VIKING CONTACT 3 цена :136.00

EUROTEC EUROTEC SNOWWOLF 2 цена:76.00

SEMPERIT WINTER-GRIP цена:98.00

SPORTIVA SPORTIVA W70 цена:84.00

UNIROYAL MS PLUS5 цена:102.00

GISLAVED NORD FROST 3 цена:98.00

ако може и за 16'' :D

кои размер 16 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gislaved-а е страхотна гума, бих я препоръчал на всеки:D

Колега kivv, един от отделите ни е вносител на Pirelli (Power Control), ако искаш да те запозная да работите заедно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gislaved-а е страхотна гума, бих я препоръчал на всеки:bia:

Колега kivv, един от отделите ни е вносител на Pirelli (Power Control), ако искаш да те запозная да работите заедно

а случаино да се казва НИКОЛАИ :bia::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам:D Ние сме в отделни сгради, аз се занимавам с IVECO а от Power Control си говоря с Варчо. Ако искаш направо да те запозная със Сергей Стефанов

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят ми страшни неща за новата иокохама а и до колкото сам наясно с гумите съм склонен да вярвам

интересното при тях е че ламелите са (пробити)не право надоло като досегашните гуми а малко под наклон и после надоло това маи не им позволява голямото отваряне при спиране утре след 14.00 часа колата ми излиза от бокса и им слагам 4 броя (възлагам им голями надежди )195/65/15 а и цената ми се вижда ок 120лв за брои

http://www.avtogumi.com/snimki/full_size/22.jpg

Редактирано от kivv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам:D Ние сме в отделни сгради, аз се занимавам с IVECO а от Power Control си говоря с Варчо. Ако искаш направо да те запозная със Сергей Стефанов

никак не е лошо стига да не те затруднява

А за ИОКОХАМАТА ще ги тестваме на някоиа среща

Редактирано от kivv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме затруднява разбира се:D Сергей е бившия ми шеф от времето когато бях във Вантотрейд:D Утре ще говоря и ще ти пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят ми страшни неща за новата иокохама а и до колкото сам наясно с гумите съм склонен да вярвам

интересното при тях е че ламелите са (пробити)не право надоло като досегашните гуми а малко под наклон и после надоло това маи не им позволява голямото отваряне при спиране утре след 14.00 часа колата ми излиза от бокса и им слагам 4 броя (възлагам им голями надежди )195/65/15 а и цената ми се вижда ок 120лв за брои

http://www.avtogumi.com/snimki/full_size/22.jpg

интерисувам се!!! даи подробности след като ги пробваш!!!евентуално да забода 4бр!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интерисувам се!!! даи подробности след като ги пробваш!!!евентуално да забода 4бр!!!

ще ги пробваме още при следващата среща на форума :bia::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gislaved-а е страхотна гума, бих я препоръчал на всеки:D

Уникална гума, направо не мога да повярвам, ей преди малко си идвам, ходихме до Витоша с едни приятели, един пич си купи преди няколко дена Nord Frost 3 направо съм шашнат, бати гумата бати чудото спираш на баир и после тръгваш пребоксува малко и потегляш нема се окопаваш нема лашкаш назад напред, просто уникални гуми. Тия швеците не само тройки ами и гуми правели, като хората дейба. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO, Nord Frost 3 са на А3-ката на жена ми. Никакви ядове. Аз карах малко със зимен Мишлен и изобщо не съм доволен а дадох маса пари за тях. Странното е че на Мерцедеса на брат ми се държат перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO, Nord Frost 3 са на А3-ката на жена ми. Никакви ядове. Аз карах малко със зимен Мишлен и изобщо не съм доволен а дадох маса пари за тях. Странното е че на Мерцедеса на брат ми се държат перфектно

и аз карам с лятен мишелин и не съм доволен а гледам масово мерцалите са с такъв/ама стария модел /явно са доволни хората къде е разковничето?! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе май има разлика предно-задно предаване. Мишлена от който не бях доволен го подарих на брат ми за кошницата и тая гума се държи по съвсем различен начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размер 205/55/16

Barum Polaris 2 цена:176.00

CONTINENTAL ContiVikingContact 3 цена:332.00

EUROTEC EUROTEC SNOWWOLF 2 цена:164.00

SEMPERIT SPORT-GRIP цена:226.00

SPORTIVA SPORTIVA W55 цена:170.00

Имам и други марки но тези ми се виждат от наи приемливите от евтините СПОРТИВАТА МИ СЕ СТРУВА

НАИ ДОБРА ШАРКА :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, абе може ли някой да направи една сумарна таблица, щото аз се обърках от тази тема.

А повода да пиша тук е, че на метро гледах две зимни гуми, и двете са прилични, особено по-евтината... И да питам за мнения. Като гледах рекламите на йокохама сигурно ще избера такива, но все пак: Дайте една сравнителна сумарна таблица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...