Jump to content

Газов Инжекцион Fobos


Recommended Posts

Добри са според мен. Преди години работих в Пловдив във фирмата която ги прави и да ти кажа нямаше много издънки освен една партида със скапан силикон с който уплътнявахме кутията на компютрите. А и лично ме следгаранционното отремонтиране ме устройва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди 3 години монтирах на предишната а4-ка Б6 1.8 т в сервиза на фобос на Долни Богров! за 3 години  и 50 000км не съм имал проблеми, освен изгорели 2 запалителни бобини. Гласувам твърдо "ЗА"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз мога, монтирам от 5-6 години Фобос, нямат грешка, като безотказност надминава прехваленото и скъпо Romano, а тази версия е с най-много екстри. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговора дадоха ми един комп чисто нов ама незнам дали ще стане за 5 цилиндров мотор със турбо говоря за горе споменатата версия

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само едно не разбрах обих се да гледам екута на фобос 1 и всичките са сиви а тази пущина моята е черна

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един кратък период Фобос боядисваха сивите кутии с черна боя, само за красота, боята обаче им свърши, и сега пак са си сиви. :zustimm:

Редактирано от eurogas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това говорим, същия е като сивите, но е боядисан в черно, сигурен съм че никога повече няма да ги боядисват, просто защото и боята струва пари... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте, някой от Вас използва ли тази корекция по МАП? Четох няколко пъти описанието в инструкцията но нещо не мога да и схвана логиката, та ако може някой да обясни на по-прост език как се борави с тази корекция. post-60018-0-47950900-1433950236_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си "поиграх" с тази корекция, наистина е много полезна с доста настройки и има голям ефект върху поведението на колата.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели по-подробно, кое, какво, как.... и аз съм я заглеждал тази корекция и като тоб няколко пъти съм чел менюъла но така и не схванах напълно какво точно върши и не съм я пробвал изобщо. Какво точно в поведението на колата се промени? Кои параметри си разцъквал? Какви стойности? С какъв мотор си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз настройвам винаги с карта, става много по-точно, това с графиката ми се вижда несериозно. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...