Jump to content

пръскачките на фаровете


Quattro 180HP

Recommended Posts

Здравейте колеги Audi A6 Avant 2003г. ще извинявате че повдигам така да се каже един "елементарен" въпрос но не знам как да си пусна пръскачките на фаровете четох в книгата на ауди преведох я на преводача но не мога да ги пусна ако някой може да ми каже как става номера ???  :hilezh:

Благодаря предварително :)  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип се задействат ,като задържиш лостчето за чистачките , все едно си измиваш предното стъкло, но трябва да си с пуснати фарове!  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, просто като започнах да пиша нямаше други отговори и след като презаредих страницата видях и твоя коментар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще изполвам темата за следния въпрос: има ли шанс да се изключат пръскалките на фаровете, защото мойте колкото и да държа лостчето /държал съм го 30-40 секунди на включени фарове разбира се/ не искат да изкочат и да пръскат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същият проблем и след като махнах решетката на десния халоген видях че не са свързани никъде , а стоят за красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам  проблем с тези пръскалки колеги чувам моторчето че работи но не пръска на фаровете а са закачени всичко точно не са запушени пък не пръскат,може ли някой на който му работят да качи снимка на пръскаклките на бронята  как стоят,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги това което ми казвате да направя със задържането на лоста за чистачките го правих  задържах го и за много повече и пак не искат да се пуснат не знам защо :( 

явно трябва да видя да не е да не са свързани нещо ще видя ще ги погледна благодаря много все пак :) :)  :zustimm:  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да намеря помпата за пръскалките на фаровете :wall:  Не е синя сфера както при другите. На мястото на сферата има едно синьо .... като троен балон, но не виждам никъде помпа или кабели .... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея за какво е този вакуумен резервоар, но ако някой може да сподели къде се намира помпата за пръскалките на фаровете на S6 ще съм благодарен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че и мойта е на казанчето на чистачките...въпреки всичко не искат да работят. Явно ще се наложи да свалям подкалника. Има ли някакви кабеляци на тая помпа, защото от ъгъла, под който гледах не видях да има, а и с опипване също?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...