Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Сони ми е отвратителен на допир, а и с тоя бутон по средата отстрани стои като подарен. ХТЦ, ЛГ са ми малко странни. Първите им се напуквали тонколоните (не ме нападайте), вторите или са необосновано големи, или гърба не им е равен. Като функционалност нямам наблюдение. Преди малко си играх с 6-ца, 6+ и галакси с5. За мен 6-цата е телефона, оптимален размер (на фона на всичките дъски за хляб които се предлагат) и с много добра изработка. Малко ме притеснява какво ще се случи с извития преден джам при среща с земята и дали ще се драска отзад. Като дисплей, Боби е прав, самсунг е по пъстър и жълтеее от ябълката. 6+ е таблет, не телефон и като че ли дисплея му е по хубав от 6-цата. Вече търся 4-ка, която да не лагва :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уж за сега е най-здравото стъкло - http://www.extremetech.com/computing/190698-apples-iphone-6-is-more-durable-less-breakable-than-galaxy-s5-and-one-m8

И аз се притеснявах за същото, още повече че го ползвам гол, но не съм чул оплаквания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко впечатления от Nexus 5. Онзи ден ми излезе update ОТА до Lollipop. Всичко върви перфектно, батерията се държи добре с включен bluetooth, wireless, 3G, GPS - държи ден и половина. Нормална употреба през деня Viber, Facebook, разговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж за сега е най-здравото стъкло - http://www.extremetech.com/computing/190698-apples-iphone-6-is-more-durable-less-breakable-than-galaxy-s5-and-one-m8

И аз се притеснявах за същото, още повече че го ползвам гол, но не съм чул оплаквания

6+ понася отлично падания на асфалт по гол задник, без калъфки. Не го мислете. Само стреса от преживяното не е приятен.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сони ми е отвратителен на допир, а и с тоя бутон по средата отстрани стои като подарен. ХТЦ, ЛГ са ми малко странни. Първите им се напуквали тонколоните (не ме нападайте), вторите или са необосновано големи, или гърба не им е равен. Като функционалност нямам наблюдение. Преди малко си играх с 6-ца, 6+ и галакси с5. За мен 6-цата е телефона, оптимален размер (на фона на всичките дъски за хляб които се предлагат) и с много добра изработка. Малко ме притеснява какво ще се случи с извития преден джам при среща с земята и дали ще се драска отзад. Като дисплей, Боби е прав, самсунг е по пъстър и жълтеее от ябълката. 6+ е таблет, не телефон и като че ли дисплея му е по хубав от 6-цата. Вече търся 4-ка, която да не лагва :hilezh:

 

Не си го причинявай. И на мен ми харесва М8, ама само докато го включа.  ^_^

 

Те и едно примерче от Нексуса ми. Иначе не лоша игрица, ама  тая "деликатна" рекламка както виждаш разваля леко нещата. И няма махане!!! Даже и да си склонен да се разделиш с 2 лева.  :hilezh:

 

post-78-0-64905300-1416590984_thumb.png

 

Даже по-нагоре в темата някой беше пуснал некъв скрийншот, доказващ ква му е яка батерията, пак с некви такива екстри. ^_^

 

Ако не ти е направило впечетление, може би си издържал теста и ставаш за "братството". На истинският андроидаджия не му правят впечетление тея неща, но все пак помисли отново. 

 

За лолипопа. Ми малко по-прилично е. Но имат разни дреболии да си оправят. Връщам го обратно в чекмеджето и чакам 6.0 "макарони на фурна". Всъщност, ще метна едно око на Nokia launchera и тогава. 

 

Язък за готиния дизайн. И все се чудя защо ми харесва и на каква ми прилича. Даже с reversible USB идва.  ^_^

 

vy0er5asueq8zzjeo4q3.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... самсунг е по пъстър и жълтеее от ябълката. ...

 

Интересен извод. По всички тестове С5 синее ама щом Боби е казал значи от днес жълтее.

 

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S5s-screen-is-far-from-the-best-heres-why_id56255

http://www.phonearena.com/reviews/Screen-comparison-iPhone-6-vs-Galaxy-S5-vs-G3-vs-One-M8-vs-iPhone-5s_id3810

6+ понася отлично падания на асфалт по гол задник, без калъфки. Не го мислете. Само стреса от преживяното не е приятен.  :hilezh:

Мисля че е време да си потърсиш резервен дисплей. Не, не понасят падане на асфалт. Може би едно или две късметлийски. Стъклото може и да остане здраво. Имаме вече такъв случай у наше село.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечо, жълтее, не означава кофти дисплей. Просто изработката на 6-цата е в пъти по, от самсунг с5. Самсунг има други достойнства, като водоустойчивост, по ниски разходи за закупуване и подръжка. 6-цата е произведение на изкуството на допир в сравнение с всичко друго.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допир докато не го метнеш на хАсфалта. С гащи вече няма значение. Ти си избираш де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При еднакви други условия не виждам кой би избрал самсунга. Имам два андроида в къщи, така че не съм предубеден с ябълкови, или самсунгови очила на очите.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и едно друго нещо не ми е ясно и ще съм благодарен андроид феновете да ме светнат.

 

Защо бягат от часовниците? Какво им е? Никой не ги ще. Защо? Аз лично никога не съм виждал андроид часовник. Което ми е изключително странно на фона на 360-тки, Ер, Зенове, Гиъри и т.н. :huh:  

 

Сигурен съм, че като пуснат епълския ще е страшно. Аз лично го чакам с нетърпение да го отнеса и да се сбогувам евър със стандартният такъв.

 

Баси. Един да няма да си е взел часовник и да сподели кой е правилния лаунчер и т.н.?  :hilezh:

 

П.П. Мартинич, още един аргумент за пипона. След некой месец ще искаш и часовника, ама баца само с пипон.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako епълския беше с дизайна на 360, щях да съм първи сигурно на опашката, ама с тоя дизайн директно пропускам  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва. Точно дизайна.

 

А по 360-тката и аз бях захапал, докато не се се оказаха съвсем различни нещата.

 

Дразнеща и яко некръгла е всъщност зареди недомисленият light sensor.

 

 

moto-360-heart-rate-sensor-100413598-lar

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, днес си поиграх с въйфона на един колега. Май нямам сериозни забележки, с които не мога да живея освен една - липсата на десктоп. Просто ми е трън в очите това. Най-много ми допадна изработката.

Гледах точно 360 наскоро - хиляди пъти предпочитам един истински стилен часовник пред който и да било "умен" такъв.

А, дразни ме също това, че няма софт бутон за заключване на телефона. Освен това софт бутоните на Андроид са много по-удобни за работа от един хардуерен.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен извод. По всички тестове С5 синее ама щом Боби е казал значи от днес жълтее.

 

 

Ми не, Боби просто го е видял с очите си, на собствения си S5, както и на всички останали амоледи преди Note 4, който е великолепен. Мартин е видял същото. И е нормално, все пак зелените пиксели са много повече от червените и сините. Ма все тая, на S5 и всичко преди него, цветовете са далеч от истински. То даже и на снимката със сравнените телефони можеш да видиш (д)ефекта.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто че темата върви към единомислие, каквото и да означава това. Тоест винаги трябва да се направи компромис с едно за сметка на друго, както с всичко в живота.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус разбира се, аз не харесвам просто квадратни часовници, това е друго

 

motorola-moto-360.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е време да си потърсиш резервен дисплей. Не, не понасят падане на асфалт. Може би едно или две късметлийски. Стъклото може и да остане здраво. Имаме вече такъв случай у наше село.

 

Е той ти казва, че не е се е счупил, ти му викаш чупи се. Вече бая хора и децата им около мен имат 6ци и факт, че няма един счупен още. Преди си беше масовост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Telenor много приятни оферти предлагат за айфони, 900лв е 6-ца 64GB. Направо ме замислят, ще пиша в понеделник на кий акаунта ми да видим какво ще предложи от страна на Ментел. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako епълския беше с дизайна на 360, щях да съм първи сигурно на опашката, ама с тоя дизайн директно пропускам  :huh:

 

жесток е 360 на вид, даже и на живо, но два пъти тръгвах да купувам я за мен, я за някой друг и все нещо не се получаваше(свършил, късна доставка и т.н.) и накрая ми се отказах, защото знам, че ще се озове в шкафа.

 

Апълския и аз исках да е кръгъл, особено с това меню ще е супер, но туй то.

 

И все пак, някои комбинации ми харесват.

 

E тея примерно:

 

og_apple_watch.jpg?201409292214

 

yeahP9090002.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ме дразни 360 зареди сензора отдолу.

 

motowatchsm09.jpg

 

 

 

 

Може би GR  е всъщност правилният.  Изглежда да си е кръгъл наистина.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразнеща и яко некръгла е всъщност зареди недомисленият light sensor.

 

Ми няма как да съберат карантиите на дисплея с тоя тънък безел. Иначе се получава като ЛГ-то, което просто не изглежа добре. Мотото е софт порн и те кара да го искаш, това ЛГ е незабележимо и и много повече предпочитам квадратния апл лоч, нищо че ЛГто е кръгло.

 

lg-g-watch-r-circular-smartwatch-540x334

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...