Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 @Wizi манипулирай вота  :hilezh:

 

Така добре ли е или да дръпна още.... малко? :unsure:

 

п.с.

мислех да го закръгля на 256 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миланов, не виждам да има официални имиджи за твоя телефон на https://developers.google.com/android/nexus/images. 

Четох, че неофициалните все още са бъгави.

Ще чакам, то се е видяло..  :top:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживим малко спора  :hilezh:

 

 


Интересен патент от Епъл...  :)

 

http://it.dir.bg/news/iphone-patent-apple-17949566

 

Скоро ще ги направят да долитат до теб тия телефони  :)

 

 

И след това всички останали ще го въведат по един или друг начин. Повечето неща са излязи от епъл и украсени от другите

 

 

факт е че ако не беше се появил айфон 2G Samsung още щЕха да правят отварящи се телефон с капак тип сапунерка......  :hilezh:  :hilezh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратното е. Епъл взимат вече измислени неща и ги доукрасяват. И смартфона, и таблета... Дори и тъпата им операционна система e Unix.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига рИва. Ако не беше Самсунг Епъл щеше да си продава смартофоните по 2000$.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и тъпата им операционна система e Unix.

Като си тръгнал да обясняваш кое какво е... Я сподели Линукса, дето вирее под някаква форма в хемороид устройствата ви - какво е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.strategyand.pwc.com/global/home/what-we-think/global-innovation-1000/top-20-rd-spenders-2013 - Top 20 R&D Spenders 2005-2013

http://fortune.com/2014/11/17/top-10-research-development/ -  The top 10 biggest R&D spenders worldwide

Въпрос с понижена трудност за iZombies - къде е Apple?! :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва са Top Spenders де. Нищо повече. Е Майкрософт примерно, тия дни си купиха за неколко стотин милиона, мейл клиент за iOS и андроид. За кво им е, идея нямам.   :wall:  Давам го като примерче, че гледам са топ в класацията. 

 

Дай класация за резултатите от спендването.  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратното е. Епъл взимат вече измислени неща и ги доукрасяват. И смартфона, и таблета... Дори и тъпата им операционна система e Unix.

 

Дай конкретни примери, моля те. 

 

Ти "тъпата им операционна система" и въобще Unix имаш ли представа как изглеждат и какви са им предимствата? :huh: Не, всъщност не ми отговаряй. Отговорът си го знаем. <_<

 

p.s.

точно такива тотални изцепки ме карат да искам много силно да те зачеркна от форума. Поне за някой друг месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един сайт интересен сайт download.bg.

Ако си много любопитен дали знам какво е Unix, там имам достатъчно постове от 2008ма например, в които съм споделил експириънса си с FreeBSD и OpenSolaris.

 

Има и един друг интересен сайт - distrowatch.com.

Отвори го и му погледни топ100 класацията. поне 35% от нея в някакъв момент е била на компютъра ми. Даже си пазя дисковете в специална линукс кутийка, може да ти я щракна :D

 

Силно се съмнявам, че искаш да си ги мерим на тази тема. :hilezh:

 

 

Toва че ви гъбаркам тука не значи, че нямам представа за какво говоря. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, това обяснява вече всичко. Значи единствено и само безсмислен и откровен флейм ти е на сърцето.

 

Давам ти последен жълт картон. <_< Няма да намеря нерви за повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма флейм, няма спам. Всичко си ми е по темата.

Мнението ми е че, Епъл взимат вече готови неща и ги доукрасяват.

Eто ти конкретен пример:

2-260312.jpg

 

Това е Ауди форум и като пиша в него спазвам неговите правила. Не е Мак или Епъл форум, за да ме банваш за лоша дума срещу гризаната ябълка, нали така?

Имаш някакво лично негативно отношение към мене, щото храня ябълките редовно, но не виждам това да е проблем за форума, след като спазвам правилата. Иначе и шкоди не обичам по принцип, нито пък снежанка и компания :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, 99.9% от хората дето ползват iOS не знаят какво е истински UNIX. За предимствата няма да говорим, че ще настане embarrassment.  :hilezh:

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма флейм, няма спам. Всичко си ми е по темата.

Мнението ми е че, Епъл взимат вече готови неща и ги доукрасяват.

Eто ти конкретен пример:

2-260312.jpg

 

Това е Ауди форум и като пиша в него спазвам неговите правила. Не е Мак или Епъл форум, за да ме банваш за лоша дума срещу гризаната ябълка, нали така?

Имаш някакво лично негативно отношение към мене, щото храня ябълките редовно, но не виждам това да е проблем за форума, след като спазвам правилата. Иначе и шкоди не обичам по принцип, нито пък снежанка и компания :hilezh:

Според мен по-скоро всичко тръгва оттук и тук . Въпросът е кой от крайните резултати е по-доработен както казваш. А тук спор няма, само статистика кой е най-популярния таблет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не е Мак или Епъл форум, за да ме банваш за лоша дума срещу гризаната ябълка, нали така?

Имаш някакво лично негативно отношение към мене, щото храня ябълките редовно, но не виждам това да е проблем за форума, след като спазвам правилата. Иначе и шкоди не обичам по принцип, нито пък снежанка и компания :hilezh:

 

 

Имам негативно мнение към теб за чието изграждане седят твои изключително големи положени усилия :) Изцяло по начина ти на безсмислени и безпочвени хранилки и флейм просто за да се храчи по Епъл. Няма лошо, но когато имаш основание, а не като конкретно в горния пример "тъпата им операционна система" :huh: Като администратор на този форум ще трябва явно да се съобразиш и допълнително с мен и моите виждания за ред. Иначе гориш. Сори :)

 

Ето го и MadFan - ни в клин, ни в ръкав директно щяло да настане embarrassment. Шок! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На dhtkhjtdtdriggfh няма да му се връзваш. Винаги е крайно не в час, а и се е подписал, като се е клел в андроид, че трябва се плещят общо известни баналности. :hilezh:

 

 

Да се върнем на Самсунг, защото са много правилен пример за пълен идиотизъм.

 

Примерно Note 4. Да дадеш кинти като за 6+, за да ти кажат, че ще има нов андроид, ама 2018-та, защото настоящият е изпреварил времето си, а пък лолипопа е от друга епоха направо. Всъщност 0.5% вече му се наслаждават. Значи постепенно навлиза. :lol: А и на всичкото отгоре, още 5 компании предлагат абсолютно същата гадост в даже по-хубава опаковка. Как да не го закъсаш.

 

Та логично се уволняват здраво в момента.

 

А е толкова безкрайно просто всъщност. Махаш гугъл завинаги (слагаш ги да са търсачка по подразбиране, за което те си плащат) и започваш на чисто. Така или иначе с тизен, също няма да ти се продават телефоните, но поне запазваш някаква надежда, че може да си фактор в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си в час, пич.

Защо самсунг да махат нещо, което им идва безплатно и да започват "на чисто" - тоест тепърва да хвърлят милиони за разработката на нещо, което не се знае дали, ще е по-добро от предното нещо?

Или ти си мислиш, че си по-в час от корейските шефчета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung ще си вкарат титаничен автогол с Tizen, така усещам нещата аз. Не са им виновни Google, че не могат да правят телефони (и не само). Няма как да са конкурентноспособни с HTC, LG и т.н. като от години насам изкарват едни и същи боклуци, произведени от претопени кофички за кисело мляко с бъгав софтуер, на премиум цена и без никакви ангажименти и отговорности за последващ съпорт (това го казвам като бивш Samsung owner!). Просто отдавна трябваше да орежат бюджета за маркетинг и да разкарат CxO-тата, дето не знаят какво вършат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...