Jump to content

Лайсни на вратите А6 Ц5


Omega_a

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

От изчетените теми и мнения до тук не успях да разбера дали лайсните на А6 Ц5 2002г са заменяеми с такива от А6 Ц5 Ол Роуд ( Allroad)  Искам да си сложа такива алуминиеви, но тъка и не ми стана ясно дали е осъществимо. 

 

Нека хората който са на ясно с процедурата да споделят.

 

Благодаря. 

Редактирано от Omega_a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават. Проблемът е в цените, на които се раздават... :)

 

П.С. Много отдавна не бях виждал някой да пише думата "лайсни", без задължителното "Т" :respekt:

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез на снимки на Ц5 първата тема , на последната страница има дайе 1 седан и един авант с такива лаисни, на седана стоят добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Много отдавна не бях виждал някой да пише думата "лайсни", без задължителното "Т" :respekt:

Ако имаш предвид, че лайстна се пише без Т грешиш, произлиза от думата Leistе, пише се с Т. Ако имаш предвид обратното - извинения. Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават. Проблемът е в цените, на които се раздават... :)

 

 

Вярно,цените са стряскащи.Вчера питах в една морга за цена,обявиха ми 300лв.Казах им че искам само лайстните не вратите  :hilezh: тия хора искат много бързо да забогатеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги.

Първо искам да ме извините за пропуснатото  ''Т''

 

Лайстните са вече монтирани на колата, и съм впечатлен колко добре и стоят на колицата. 

 

Благодаря на включилите се в темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се срамувай, покажи някоя снимка.

Лично на мен ми харесват, но май повече ми харесват от S6, но в цвета на колата. Лошото е, че и те са на подобни цени.

По въпроса дали стават - ясно е че стават, има снимки на такива коли, но ми е интересно дали закрепването е същото и дали само махам моята и слагам новата или се налага допълнително преправяне. Поне на око и Allroad-ските и S-ковите са по-широки от обикновените.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега закрепването на тези от Ол роуд и обикновенните е абсолютно идентично. Развиват се 2-те винтчета в двата края издърпва се лайстната назд, след това нанизваш новата завиваш винтчетата и после се радваш. :) 
 

[img]http://www.album.bg/omega_a/images/31715337

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, не искаш да си купиш нови :)

 

Колегата, дето ги е взел за 130-150лв е късметлия, последно като съм гледал, толкова струваше 1 бр. по обявите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...