Jump to content

Tърся си ауди A4 '02-'04 задължително quattro


Recommended Posts

Здравейте, търся си ауди а4 2002-2004 . Задължително Quattro. 
Спрял сам се на този варянт:
газ/бензин- 1.8Т.
какво мислите за тези две обяви:
благодаря   :flehan:
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хубав мотор няма какво да те плаши...

Втората е с проследима история което си е плюс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата я гледа скоро един познат.Каза,че имала приличен външен вид.Отвътре е бил махнат ориг. audi concert и е насадено някакво сони,което загрозявало много.Може би затова няма снимки на панела.Имала проблем с пръскачките на фаровете и задната чистачка,както повечето аванти.Преди два месеца е купена,обслужена с ориг.части(според продавача),сложен ГИ и ...му е омръзнала.Не че не е възможно,но имай едно на ум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c816132

Какво мислите за тази?

Благодаря много за инфото,значи първата отпада. Не бързам много, но ине намирам много обяви за такава кола. А дизел не искам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, търся си ауди а4 2002-2004 . Задължително Quattro. 
Спрял сам се на този варянт:
газ/бензин- 1.8Т.
какво мислите за тези две обяви:

 

Първата е купена  даже днес я гледах във Разград пред службата...И аз си я заглеждах в сайта бая :)

Редактирано от Me4kov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

Признавам, че от доста време не съм срещал заглавие на тема от два символа. Само да вметна, че ако решиш следващия път да пуснеш тема със заглавие дори от 2 думички то най-вероятно не само ще бъде изтрита цялата тема, а може и допълнителни екстри да ти донесе!

 

Поздрави,

Горския

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата я гледа скоро един познат.Каза,че имала приличен външен вид.Отвътре е бил махнат ориг. audi concert и е насадено някакво сони,което загрозявало много.Може би затова няма снимки на панела.Имала проблем с пръскачките на фаровете и задната чистачка,както повечето аванти.Преди два месеца е купена,обслужена с ориг.части(според продавача),сложен ГИ и ...му е омръзнала.Не че не е възможно,но имай едно на ум!

Един колега я гледа преди 2 седмици, чудеше се доста дали да я взима. В крайна сметка не я взе, защото му трябваше по-голям багажник. Причината за продажбата по думите на продавача била - "имам други планове за живота и мисля да напускам България"

 

 

Първата е купена  даже днес я гледах във Разград пред службата...И аз си я заглеждах в сайта бая  :)

 

Явно са я отнесли вече :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Среден Разход на Гориво 10л/100км ГАЗ! за гр. София" - абсолютно невъзможно и нереално. Дори на борда пише 12,7 л/км.+1,5л отгоре за газта - ето ти реалния разход. Тоя много се е изхвърлил в първата обява, иначе изглежда запазена колата. Да е честита на новия собственик.



http://www.cars.bg/c816132
Какво мислите за тази?
Благодаря много за инфото,значи първата отпада. Не бързам много, но ине намирам много обяви за такава кола. А дизел не искам...

Тази стои още от както аз си търсих кола преди една година. Незнам защо, обаче съм 100% сигурен, защото мислех да я гледам, но се отказах заради това: "Английски чип". Иначе изглежда хубава, но и тоя пич се е поизхвърлил с разхода на газ :D

 

http://www.mobile.bg...77&slink=8afcjg

Тази е с малко смотан салон, ама пък ако има сервизна история от Ауди е наистина мнооого голям плюс. Два чифта джанти с гуми, което пак е плюс. Като гледам е с най-старите номера, значи е карана в БГ наистина. Може и нова да е купена, не се знае. Отиди и я погледни според мен, дали наистина има сервизна история и ако ти хареса, карай я на сервиз да я тестват.

Редактирано от kosio85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

Признавам, че от доста време не съм срещал заглавие на тема от два символа. Само да вметна, че ако решиш следващия път да пуснеш тема със заглавие дори от 2 думички то най-вероятно не само ще бъде изтрита цялата тема, а може и допълнителни екстри да ти донесе!

 

Поздрави,

Горския

Извинете ме за заглавието, правя такива работи като бързам, няма да се повтори.

Колегата ми я купил и даже ме повози токущо пред службата супер самолет :D

Да му е честита тогава, да си я кара дълго и безаварийно. 

Английски чип е написал продавача, разхода на газ също е много хубав :)

Отвътре не изглежда лоша, но наистина ако седи от доста време и не е купена...

ще чакам... дано да намеря колата, която ще си струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg...77&slink=8afcjg

Тая е гола като пушка, историята е плюс да, но ако си вземеш за 6-7к някоя барака, за същите пари ще я направиш с газ и ремонт и ще има подгряване и кожа поне. Цената е такаваа, защото уж това е кола на която може да се разчита ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11418717360085410&slink=8axl5q

 

Нова обява. Тази ми хареса, на 186000 км., 190 кс., ес-лайн, комби, какво му трябва друго на човек :)

Ще искам снимки от вътре да видим как е интериора. Вие какво мислите за тази обява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едната страна на снимките - С-лайн лайстните на вратите ги няма или поне Аз от тия снимки немога да ги видя.
Липсата на снимки на интериора водят да съмнение.

190к.с означава кода на мотора да е ВЕХ

Ако ти прати снимки на интериора и обясни дали колата е нямала удар или други интервенции ще е добре.

 

Успех.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да ми прати снимки и от интериора, ще ги кача ако ми изпрати.Стикер има и на другото стъкло.

ВЕХ-код на мотора...какво да очаквам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BEX - кода на мотора при В6 със заводска мощност 190 конски сили.
Като цяло има разлики спрямо останалите 1.8Т изразяващи се в:
- Турбо К03-079
- Големи дюзи

- ЕКУ с друг софтуер (чип)

- Друг дебитомер

- наличието на 2 интеркулера

- 6-та предавка с различно предавателно число

 

това е което се сещам по спомен обсъждайки мотора с друег колега и приложена от него тема в чуждестранен форум за прилики и разлики на моторите в купето на А4 (B6)

 

 

 

п.п Аз също се оглеждам за (B6) в случай че продам мойта.

И съм на мнение че 10.000лв. е приемлива цена за такава кола в добро състояние и С-лайн оборудване + стандартния пакет от екстри.

Но както казваме винаги има едно НО ...

 

п.п (1) за да сме по точни ето и темата ... http://www.audizine.com/forum/showthread.php/509903-BEX-Engine-Information-Thread

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, значи има разлика и в хардуера, което евентуално ще води до разлика в поддръжка, но всичко е късмет...

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива екземпляри изскачат веднъж в годината, заслужава се да се огледа на място.И аз не мога да разбера от снимките дали лайсните от едната страна са си на мястото.Ако има и вътрешен S-line, то тогава цената ми се вижда дори ниска :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая си е направо екзотика, ако питаш мене. Тоя мотор ще е супер със 6 скорости. Външно изглежда много запазена. Неясно е защо не е качил снимки на интериора. Колегата да има едно наум, че във врачанско пътищата са много зле и окачването може и да е поразбито. Като цяло ако изглежда добре вътре, си заслужава да се види и на място.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването не е проблем според мен.Сменя се евтино и лесно.Дребен проблем с двигателя може да се окаже много по неприятен.Карал съм 1.8 турбо с проблем и знам как няма кой да го оправи освен да се сменя част след част,без ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука съм напълно съгласен с тебе. Просто малко са хората, които наистина разбират от тия мотори. И аз смених едно две ненужни неща, докато се оказа, че просто трябва да си сменя турбото и дебитомера. Още имам един напълно здрав Н75, ако на някой му трябва..... :D

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При първа възможност ще ми прати снимки, още не е изпратил  :nixweiss:

и той е бил член на ауди форума,поддържал я само и единствено с оригинални части от Порше. АГУ – LOVATO.

Доволен от колата, купил си е нова кола и затова продава тази. Та сигурно има хора във форума които го познават и знаят и за колата. Части и консумативи за колата са купени от друг колега от фофума с 30% отступка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е вярно и щом е с газ мисля, че офертата направо не е за изпускане. Наистина са много редки такива коли. Дано само да е читава, но това може само с човек, който разбира и на място да се види. Абе няма страшно по-принцип. Всичко се прави на тия коли и не е чак толко скъпо. И в и-бей има части и тука, така, че не се притеснявай. Аз бих отишъл да я видя и без снимки на интериора. То на живо се вижда ако има нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да трябва да се види как е на живо :)

Никой ли не познава човека да каже нещо, петък сигурно ще ходя да я видя.

 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11416750636673239&slink=8ba780

 Какво мислите за тази ? Ако имате инфо за тази моля споделете, да я гледаме и тази петък , само ако си струва де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...