Jump to content

Tърся си ауди A4 '02-'04 задължително quattro


Recommended Posts

Цената няма да е 10хил. Била е регистрирана и обслужена и  със зимни гуми. Дискове и накладки почти нови. Ходовата част е била проверена и нямало абсолютно нищо за смяна - здрава и стегната. Това са думите на продавача.

Няма газово, скоростния лост е бил цигански :)

Знам че не е еслайн,но може някой да я е закачила на диагностика.

Няма нови обяви, а до края средата на януари трябва да имам кола. Ако не тази друга ще е, може и дизел да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тоест цената ще бъде по скъпа?
Автокъщата ли я продава още или е купена от частно лице?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой автоджамбазин би обслужил кола и би и купил нови зимни гуми - впредвид факта че цената на тази е такава а се има впредвид да се и коментира - все пак това е В6 полу С-лайн с едно РНС-Е и Джанти ... на вече минимум 12 години ... незнам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-добро и по лошо при втора ръка ...

Има гледане,тестване,компромис и евентуално взимане с вътрешната мисъл "боже дано по-малко да съм се минал и да не ми създава големи ядове тази кола"

 

Това е ...

 

По темата за тази В6 ... да ме извиняват въпросните джамбази ... ама:

- вкарваш кола от страна от която се плаща ДДС и Мито

- представяш я като най-най-най

- от някаква рекламна глупост казваш че е обслужена и че има това,това и онова ... и и търсиш цена близка до тази на следващ модел с всичките екстри,който се намира на същите условия ... не ми се връзва нещо в тази картинка.

 

Ако не етайна след всички облаги дето са ти казали в момента цената на тази кола каква е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-добро и по лошо при втора ръка ...

Има гледане,тестване,компромис и евентуално взимане с вътрешната мисъл "боже дано по-малко да съм се минал и да не ми създава големи ядове тази кола"

 

Това е ...

 

По темата за тази В6 ... да ме извиняват въпросните джамбази ... ама:

- вкарваш кола от страна от която се плаща ДДС и Мито

- представяш я като най-най-най

- от някаква рекламна глупост казваш че е обслужена и че има това,това и онова ... и и търсиш цена близка до тази на следващ модел с всичките екстри,който се намира на същите условия ... не ми се връзва нещо в тази картинка.

 

Ако не етайна след всички облаги дето са ти казали в момента цената на тази кола каква е?

 

Няма по-добро и по лошо при втора ръка ...

Има гледане,тестване,компромис и евентуално взимане с вътрешната мисъл "боже дано по-малко да съм се минал и да не ми създава големи ядове тази кола"

 

Това е ...

 

По темата за тази В6 ... да ме извиняват въпросните джамбази ... ама:

- вкарваш кола от страна от която се плаща ДДС и Мито

- представяш я като най-най-най

- от някаква рекламна глупост казваш че е обслужена и че има това,това и онова ... и и търсиш цена близка до тази на следващ модел с всичките екстри,който се намира на същите условия ... не ми се връзва нещо в тази картинка.

 

Ако не етайна след всички облаги дето са ти казали в момента цената на тази кола каква е?

10500 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли им искат по десет хий лева на тея фейснати б5-ци , баси?!? То 4F-ките станаха по-евтини вече....

 

 

 ... и и търсиш цена близка до тази на следващ модел с всичките екстри,който се намира на същите условия ... не ми се връзва нещо в тази картинка.

 

До преди няколко месеца си търсих някаква барака, като бензинова Б6-ца също беше в сметките. За 3.5к евра се намираха тотални гробове, около 4к имаше сносни (не казвам хубави) с пробег над 180-200 хиляди. Докарване и регистрация са още 1500 лева и с 500 печалба за търговеца закръгляме до 10к за кола на 12 години. Ако сами се разходим до там махаме горницата на търговеца, но включваме разходи по път и престой, които доближават сумата.

 Б7 под 15к не успях да си харесам по никоя обява, под тази цена бяха абсолютна база. Джамбазите вкарват тук по- евтини варианти, сещата се какво купувате. Такива са цените в Европа, от една страна има спад в продажбата на нови коли, от друга всеки иска да кара по- премиум марка със сравнително нормална поддръжка. 

Цените на 4Ф са сходни, защото експлоатационните разходи и ремонтите са скъпи. При пазара на втора ръка често по- ниския клас автомобили имат доста по- малка обезценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата @_koko_ много правилно каза,че 4F и В7/не базовици/ са на сходни цени,но са в различни класове.

Дори А3/8Р/,ама читава и Sportback,автомобил от компактния клас се нарежда до тях по цени.

Така,че който и какъвто клас желае,това си купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за доверен сервиз в София (по възможност близо до  гара Захарна фабрика). Къде да я закарам на сервиз и диагностика, да се провери турбото,  дросел клапата, дебитомер, ламбда сонди и т.н.

Ти гледа ли колата на живо преди да търсиш сервиз?Ако не,може би няма да ти трябва сервиз.Един път съм правил така,харесване по снимка и за да не ходя два пъти,айде на оглед с мой човек за проверка.Като отидохме на живо ме хвана срам и му казах,че са я продали явно и тази е друга. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11413370029898727&slink=8epy64

тази един приятел ще ходи да я види.

http://www.cars.bg/c894844

а тази я  видях сега.

П.п.  Седана ми хареса (еслайн) :hilezh: .

Може някой да ги е гледал и да сподели мнение или да имате инфо.

Не мога да ходя да видя всяка една харесана кола, но имам приятели, които живеят близо. Мисълта ми е да ходи някои от тях да я види и ако си заслужава ще ходя и аз.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаската В6-ца е внос от Германия,ама преди.

S-line не мога да го схвана.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здрабейте колеги.За да не отварям нова тема ако мойе няколко мнения и савети.Искам да си взема Ауди а4 quatro 2.5 тди 180.нчкои мойе ли да ме посаветва дали да го взимам.Знам за проблема с валовете ,но на тази са здрави.Ако има някои с такава да пише да сподели мнение благодаря и се извинявам че се натрапвам в тази тема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бургаската не ми хареса, ходих да я видим.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11421437718130290&slink=8ksr8s

 

колеги какво мислите за тази?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами цената е добра...... останалото е трудно да се определи от няколкото снимки....

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаската не ми хареса, ходих да я видим.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11421437718130290&slink=8ksr8s

 

колеги какво мислите за тази?

И кое, по-точно, не ти хареса на бургаската ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...