Jump to content

След смяна на гарнитура капак, започна да прекъсва?


ludiqa_max

Recommended Posts

Здравейте колеги имам един проблем с ауди А4 Б5 1996 година смених гарнитура на клапаните и взе да прекъсва на бензин и газ 1.8 125 коня сменени са свещите прекъсване и пукане на ниски и високи обороти помогнете защото не вярвам на майстори вече някои имал ли е такъв проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, проблема ти е вероятно в токовете - огледай си високоволтовите кабели към свещите, вероятно там имаш пробив към корпуса на капака, на тъмно запали и гледай дали прехвърчават искри и ако има или изолирай или сменяй кабелите- успех и пиши кво си открил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз го имам този проблем с потвърдени искри межди средният кабел от ляво и блока. Как да го изолирам докато взема кабели, че така не се кара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вероятно трябва да изолираш с изолирбанд :)  огледайте си кабелите по принцип. аз моите ги смених с нови.

 

ако трябва огледайте си и лулите на свещите под бобината. там също  може да има пробиви.

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си нови, след час ще ги сменям. А детонациите на бензин случват ли се или само на газ? Че ме хвана шубето да ида до сервиза :)

Редактирано от nurv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...