Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А я кажете, какво се случва като имаш одобрена щета да се изпълни по фактура, която не си изпълнил, но в последствие тоталират колата? Може ли да се обърне в експертна оценка, ако още технически тотала не е официален :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае колко е final drive ratio за нашите коли типтроник куатро? Това е на дифовете. Намерих за С7, не намирам за С6. Не съм търсил в ЕТКА/ЕЛСА.

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за тва с фактура във ваш си доверен сервиз и всичко е точно :)

абе..според зависи.

На 4Ф Лев инс не искаха да ми признаят фар. Пратиха ме да си купя някакъв без ксенон и моторчета от авто бим, бил за същата кола - значи нямало ядове, от там признавали фактура, от официален вносител не признавали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за офиц. представителство, а и имат условие че цената не трябва да надвишава тази в офиц. представителство. Последва въртене, сучене, телефони с някви от централата в плевен, пък в София и нещяха и нещяха да платят 2 бона фар. Сметнаха си че тоя от авто бим е към 700, приспаднаха ми 2 вноски и ми преведоха 130 лева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли си на идея тая доработка (бутонче е) какво е? Темпомата изписва грешка попринцип, ако има общо :)

Катапулт, не го натискай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорим за офиц. представителство, а и имат условие че цената не трябва да надвишава тази в офиц. представителство. Последва въртене, сучене, телефони с някви от централата в плевен, пък в София и нещяха и нещяха да платят 2 бона фар. Сметнаха си че тоя от авто бим е към 700, приспаднаха ми 2 вноски и ми преведоха 130 лева...

 

Е много ясно, че няма да ти вземат оригинален. Ти си я застраховал за 15, искаш фар за 2к? То с един лек удар отпред ще трябва да ти я платят 2 пъти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А я кажете, какво се случва като имаш одобрена щета да се изпълни по фактура, която не си изпълнил, но в последствие тоталират колата? Може ли да се обърне в експертна оценка, ако още технически тотала не е официален :)

 

Измислили са го значи... Ако си се възползвал от щетите (дали са ти пари), приспадат от тотала после...

 

Е много ясно, че няма да ти вземат оригинален. Ти си я застраховал за 15, искаш фар за 2к? То с един лек удар отпред ще трябва да ти я платят 2 пъти...

 

За нищо оригинално не плащат (ново). Под 20 бона дори и оригинално предно стъкло не дават, а европейка от кобра... Всичко се търси втора ръка оригинал (морги и прочие) или китайски заместител, където не одобрят цената. В противен случай търсиш докато не намериш на цена която одобрявят. Поне при армеец е така. Даже колани, въздушни възглавници... няма бате. Втора ръка и така. После обаче като сложат ДДС-то и там кво ли още не, вземеш че отидеш на тотал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май май няма никаква файда от автокаскотата, или поне не и в БГ. едни хора вземат едни пари, а после като трябва да се плащат щети, дайте сега да видим кво ща правим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е има файда... Просто не си тотално прецакан. Сега има случаи когато те допрецакват, ама тогава се съдиш и повечето които са ми споменавали са печелили. То те и на това разчитат, че масово на хората не им се занимава. Малко на КАТ ми напомня :)

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми отказаха спукано предно стъкло. Станало било от стествената експлоатация на автомобила. Едиствената полза от каско е при кражба, да не се случва. И пак ще са разправии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като цяло съм доволен от Армеец. Поне 4-5к са минали през тях за боя, включително цялостно пребоядисване след градушката. 

Вече самите сервизи са друг въпрос...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година ще я боядисам и пастирам цялата за да оправим глупостите на некадърни бояджии само да си се прибера :) пускам я за 20к в продавалник и 25к промоция за форума специално както е практиката и да видим на какво ще се мятам, q7 или фейслифтово комби или allroad или някво беенве...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...