Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

Първия изхвърчал за СПАМ е потребителя по- горе. Ще може да пише следващата зима.

Последващ спам ще бъде санкциониран с 14 дни почивка.

Моля всяко следващо мнение да съдържа СНИМКА/-И + ник или начин да бъде контакнат собственика на предложеното возило.

В края на седмицата ще пусна анкета със събраните предложения.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз предлагам да изберем три "котви", бяла, зелена и червена...които да са аПсолютно еднакви и да се различават само по цвят.

Ще се получи страхотна художествена композиция , ще предложим изкуство....на голфаджиите....и нема да се мъчим повече търсейки "достойни"екземпляри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел преди 6-7 дена си купи чисто ново RS6 facelift, единствено е в България в момента и е с всички екстри, които може да има.

Не съм му предлагал защото сега ми щукна, но може да говоря с него да предостави автомобила.

Той има и RS6 C6 MTM пак е с топ оборудване ако не се навие за новата може да го попитам за тази.

Вие кажете дали има смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като участник имах притеснения миналата година да няма влизане в колите, пипане, натискане и т.н., но в интерес на истината нямаше такива неща. Ако има хора, които се колебаят заради такива притеснения - няма нужда.

 

Разбира се обаче като стана въпрос за RS6-цата новата се съмнявам да стои отворена кола на 2 седмици за 200 000лв, защото там интереса за влизане вътре ще е доста голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена ли е тази RS6 ? Защото преди толкова дни видях в КАТ една такава за регистрация, ако е тя е урудска на живо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да споря, в мобиле. де има такива и по 140 000 евро. Знам й оборудването, поръчката на колата е персонална, не е тестов или демонстрационен автомобил. В парите, които казах включва всички разходи за да се подкара кола + зимни гуми.

Отвори audi.bg и виж ценовата листа, базата е 225 000лв. Сложи спортен диф., 21ци, карбонов външен пакет, B&O, стъклен таван, Exclusive, още доста нещица, само пакетът dynamic plus e 29 000лв. доплащене.

За колегата, който попита по-горе, да, червена е.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, колегите да се мобилизират и д края на седмицата, ако има желаещи, да завят участие. Днес, организаторите от VW club, предоставиха информацията, че участниците от провинцията имат осигурена нощувка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като на моята кола С2 бронята не е от истински материал демек е отливка (нищо , че няма разлика със С2) колата ми автоматично отпада от класацията за позлатен автомобил на АКБ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, минимизирайте спама. Който има желание, не е проблем да се самопредложи, трябва да съберем някакви предложения за анкета все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има снимки на колата още на първата страница (доста работи ще се до изпипат) , но за съжаление все още нямам снимки как ще изглежда защото джантите се полират , а борда е огромен ...

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не желаеш да участваш, няма сми да се добавя, иначе не виждам пречка.

Аз например се изказах крайно негативно за една от предложените коли, която пък после мернах и се оказа, че положението е още по- трагично на живо, но щом е предложена, защо да не е в анкетата, друг е въпроса длаи ще събере повече от един глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря въобще да ми се добави в анкетата   :)

 

Е то друго предложение има ли та да небъде добавена?

 

Малък колата ти изглежда добре и не мисля,че ще е пречка да замине на феста така и така няма никакви други предложения.И да има други Ауди-та няма да бъдат от АКБ такаче давай смело.

 

ps.+1 за А8 цата трябва и да е весело :)

Редактирано от competition
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то друго предложение има ли та да небъде добавена?

 

Малък колата ти изглежда добре и не мисля,че ще е пречка да замине на феста така и така няма никакви други предложения.И да има други Ауди-та няма да бъдат от АКБ такаче давай смело.

 

ps.+1 за А8 цата трябва и да е весело :)

С теб май ще си играем на нов потребител- бан на нов потребител.

Минаваме на план Б с БАН по ИП :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...